Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Jagielloński
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 23:25 godz : min o 15:19 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:19A
| Plac Jagielloński | 2 | 15:21A
| Zielona 01 | 3 | 15:23A
| Młodzieżowa 02 | 4 | 15:24A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 15:25A
| Ceynowy 01 | 6 | 15:27
| Książąt Pomorskich-Działki | 7 | 15:28
| Książąt Pomorskich 01 | 8 | 15:30
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 9 | 15:31
| Jana Pawła II | 10 | 15:33
| Obrońców Chojnic 01 | 11 | 15:35
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 12 | 15:37
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 13 | 15:38
| Świętopełka | 14 | 15:39
| Warszawska-Dworzec 02 | 15 | 15:40
| Lichnowska-Urząd Pracy | 16 | 15:41
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 23:45 godz : min o 15:39
Galeria Brama Pomorza x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:39
| Plac Jagielloński | 2 | 15:46
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 3 | 15:48
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 15:49
| Jana Pawła II | 5 | 15:50
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 15:51
| Wielewska 02 | 7 | 15:53
| Gdańska-Małe Osady 01 | 8 | 15:54
| Gdańska-Figura | 9 | 15:55
| Gdańska 01 | 10 | 15:56
| Subisława 01 | 11 | 15:57
| Towarowa-Dworzec | 12 | 15:59
| Lichnowska-Urząd Pracy | 13 | 16:00
| Lichnowska-Rondo 01 | 14 | 16:00
| Mostostal 01 | 15 | 16:02
| Przemysłowa | 16 | 16:03
| ZREMB | 17 | 16:04
| Tucholska-Bocianowo 02 | 18 | 16:04
| Pawłówko-Rondo 02 | 19 | 16:06
| Galeria Brama Pomorza x00 |
|
|
|
za: 23:53 godz : min o 15:47
Swornegacie x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:47
| Plac Jagielloński | 2 | 15:49
| Bytowskie-Kopernika | 3 | 15:50
| Bytowska-Lelewela | 4 | 15:52
| Bytowska-Leśna | 5 | 15:53
| Bytowska-Dębowa | 6 | 15:55
| Działki Metalowiec 01 | 7 | 15:57
| Charzykowy-Żwirowa 01 | 8 | 15:58
| Charzykowy-Długa | 9 | 15:59
| Charzykowy-Cmentarz | 10 | 16:00s
| Charzykowy-Szkoła | 11 | 16:00
| Charzykowy-Spółdzielnia 01 | 12 | 16:02
| Charzykowy-Hotel 01 | 13 | 16:03
| Charzykowy-Energetyk 01 | 14 | 16:04
| Stary Młyn 01 | 15 | 16:04
| Funka Przepompownia 01 | 16 | 16:06
| Funka-ZHP 01 | 17 | 16:07
| Funka-MIKOMANIA 01 | 18 | 16:08
| Bachorze-Motor 01 | 19 | 16:10
| Bachorze-Leśniczówka 01 | 20 | 16:12
| Bachorze-Struga 01 | 21 | 16:14
| Małe Swornegacie-Karsińska 01 | 22 | 16:15
| Małe Swornegacie 01 | 23 | 16:17
| Małe Swornegacie-Kopernica | 24 | 16:21
| Chociński Młyn 01 | 25 | 16:23
| Kokoszki 01 | 26 | 16:25
| Swornegacie-Wyb. 01 | 27 | 16:26
| Swornegacie x00 |
|
|
|
za: 48 min o 16:42 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:42A
| Plac Jagielloński | 2 | 16:44A
| Zielona 01 | 3 | 16:46A
| Młodzieżowa 02 | 4 | 16:47A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 16:48A
| Ceynowy 01 | 6 | 16:50
| Książąt Pomorskich-Działki | 7 | 16:51
| Książąt Pomorskich 01 | 8 | 16:53
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 9 | 16:54
| Jana Pawła II | 10 | 16:56
| Obrońców Chojnic 01 | 11 | 16:58
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 12 | 17:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 13 | 17:00
| Świętopełka | 14 | 17:02
| Warszawska-Dworzec 02 | 15 | 17:03
| Lichnowska-Urząd Pracy | 16 | 17:04
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 17:44 A
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:44A
| Plac Jagielloński | 2 | 17:46A
| Zielona 01 | 3 | 17:47A
| Młodzieżowa 02 | 4 | 17:48A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 5 | 17:49A
| Ceynowy 01 | 6 | 17:51
| Książąt Pomorskich-Działki | 7 | 17:52
| Książąt Pomorskich 01 | 8 | 17:54
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 9 | 17:55
| Jana Pawła II | 10 | 17:57
| Obrońców Chojnic 01 | 11 | 17:59
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 12 | 18:00
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 13 | 18:00
| Świętopełka | 14 | 18:02
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 02:05 godz : min o 17:59
Galeria Brama Pomorza x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:59
| Plac Jagielloński | 2 | 18:06
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 3 | 18:08
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 18:08
| Jana Pawła II | 5 | 18:10
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 18:11
| Wielewska 02 | 7 | 18:13
| Gdańska-Małe Osady 01 | 8 | 18:14
| Gdańska-Figura | 9 | 18:15
| Gdańska 01 | 10 | 18:16
| Subisława 01 | 11 | 18:17
| Towarowa-Dworzec | 12 | 18:19
| Lichnowska-Urząd Pracy | 13 | 18:20
| Lichnowska-Rondo 01 | 14 | 18:21
| Mostostal 01 | 15 | 18:22
| Przemysłowa | 16 | 18:23
| ZREMB | 17 | 18:24
| Tucholska-Bocianowo 02 | 18 | 18:25
| Pawłówko-Rondo 02 | 19 | 18:26
| Galeria Brama Pomorza x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |