Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kościuszki - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 14:16 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:16d
| Kościuszki | 2 | 14:18d
| Królowej Jadwigi | 3 | 14:19d
| Sobieskiego | 4 | 14:21d
| 1 Maja | 5 | 14:22d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 6 | 14:24d
| Smolki | 7 | 14:25d
| ul. Andersa | 8 | 14:27d
| Dworcowa | 9 | 14:29
| Iława ul. Lubawska | 10 | 14:30
| | 11 | 14:31
| Długa |
|
|
|
za: 39 min o 14:43
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:43
| Kościuszki | 2 | 14:45
| Królowej Jadwigi | 3 | 14:48
| Niepodległości | 4 | 14:50
| Konstytucji 3 Maja | 5 | 14:52
| Iława ul. Biskupska | 6 | 14:54
| ul. Wiejska | 7 | 14:55
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 8 | 14:56
| ul. Skłodowskiej- Curie | 9 | 14:58
| Smolki | 10 | 15:00
| Kopernika | 11 | 15:02
| Iława ul. Wyszyńskiego | 12 | 15:05
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:09 godz : min o 15:13
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:13
| Kościuszki | 2 | 15:15
| Królowej Jadwigi | 3 | 15:16
| Sobieskiego | 4 | 15:18
| 1 Maja | 5 | 15:19
| ul. Skłodowskiej- Curie | 6 | 15:21
| Smolki | 7 | 15:22
| ul. Andersa | 8 | 15:24
| Dworcowa |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 16:11 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:11d
| Kościuszki | 2 | 16:13d
| Królowej Jadwigi | 3 | 16:14d
| Sobieskiego | 4 | 16:16d
| 1 Maja | 5 | 16:17d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 6 | 16:19d
| Smolki | 7 | 16:20d
| ul. Andersa | 8 | 16:22d
| Dworcowa | 9 | 16:24
| Iława ul. Lubawska | 10 | 16:25
| | 11 | 16:26
| Długa |
|
|
|
za: 03:52 godz : min o 17:56
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:56
| Kościuszki | 2 | 17:58
| Królowej Jadwigi | 3 | 17:59
| Sobieskiego | 4 | 18:00
| 1 Maja | 5 | 18:02
| ul. Skłodowskiej- Curie | 6 | 18:04
| Smolki | 7 | 18:04
| ul. Andersa | 8 | 18:07
| Dworcowa |
|
|
|
za: 05:47 godz : min o 19:51 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:51d
| Kościuszki | 2 | 19:53d
| Królowej Jadwigi | 3 | 19:54d
| Sobieskiego | 4 | 19:56d
| 1 Maja | 5 | 19:57d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 6 | 19:59d
| Smolki | 7 | 20:00d
| ul. Andersa | 8 | 20:02d
| Dworcowa | 9 | 20:04
| Iława ul. Lubawska | 10 | 20:04
| | 11 | 20:06
| Długa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |