Najbliższe odjazdy
Przystanek: Odnowiciela - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 12:51 c
Piaskowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:51c
| Odnowiciela | 2 | 12:52c
| Odnowiciela | 3 | 12:55c
| Ostródzka | 4 | 12:57c
| Kościuszki | 5 | 12:58c
| Kościuszki | 6 | 13:00
| Królowej Jadwigi | 7 | 13:02c
| Niepodległości | 8 | 13:04c
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 13:06c
| Iława ul. Biskupska | 10 | 13:08c
| ul. Wiejska | 11 | 13:09c
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 12 | 13:10c
| ul. Skłodowskiej- Curie | 13 | 13:12c
| Smolki | 14 | 13:14c
| Kopernika | 15 | 13:16c
| Iława ul. Wyszyńskiego | 16 | 13:19c
| Dworcowa | 17 | 13:21c
| Al.J.Pawła II | 18 | 13:23
| Piaskowa |
|
|
|
za: 01:17 godz : min o 14:01
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:01
| Odnowiciela | 2 | 14:04
| Odnowiciela | 3 | 14:07
| Ostródzka | 4 | 14:09
| Kościuszki | 5 | 14:10
| Kościuszki | 6 | 14:12
| Królowej Jadwigi | 7 | 14:15
| Niepodległości | 8 | 14:17
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 14:19
| Iława ul. Biskupska | 10 | 14:21
| ul. Wiejska | 11 | 14:22
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 12 | 14:23
| ul. Skłodowskiej- Curie | 13 | 14:25
| Smolki | 14 | 14:27
| Kopernika | 15 | 14:29
| Iława ul. Wyszyńskiego | 16 | 14:32
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 14:12
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:12
| Odnowiciela | 2 | 14:13
| Odnowiciela | 3 | 14:16
| Ostródzka | 4 | 14:18
| Kościuszki | 5 | 14:19
| Kościuszki | 6 | 14:21
| Królowej Jadwigi | 7 | 14:22
| Sobieskiego | 8 | 14:24
| 1 Maja | 9 | 14:25
| ul. Skłodowskiej- Curie | 10 | 14:27
| Smolki | 11 | 14:28
| ul. Andersa | 12 | 14:30
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 14:30 c
Piaskowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30c
| Odnowiciela | 2 | 14:31c
| Odnowiciela | 3 | 14:34c
| Ostródzka | 4 | 14:36c
| Kościuszki | 5 | 14:37c
| Kościuszki | 6 | 14:39
| Królowej Jadwigi | 7 | 14:41c
| Niepodległości | 8 | 14:43c
| Konstytucji 3 Maja | 9 | 14:45c
| Iława ul. Biskupska | 10 | 14:47c
| ul. Wiejska | 11 | 14:48c
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 12 | 14:49c
| ul. Skłodowskiej- Curie | 13 | 14:51c
| Smolki | 14 | 14:53c
| Kopernika | 15 | 14:55c
| Iława ul. Wyszyńskiego | 16 | 14:58c
| Dworcowa | 17 | 15:00c
| Al.J.Pawła II | 18 | 15:02
| Piaskowa |
|
|
|
za: 03:20 godz : min o 16:04 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:04d
| Odnowiciela | 2 | 16:04d
| Odnowiciela | 3 | 16:08d
| Ostródzka | 4 | 16:10d
| Kościuszki | 5 | 16:11d
| Kościuszki | 6 | 16:13d
| Królowej Jadwigi | 7 | 16:14d
| Sobieskiego | 8 | 16:16d
| 1 Maja | 9 | 16:17d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 10 | 16:19d
| Smolki | 11 | 16:20d
| ul. Andersa | 12 | 16:22d
| Dworcowa | 13 | 16:24
| Iława ul. Lubawska | 14 | 16:25
| | 15 | 16:26
| Długa |
|
|
|
za: 05:05 godz : min o 17:49
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:49
| Odnowiciela | 2 | 17:50
| Odnowiciela | 3 | 17:53
| Ostródzka | 4 | 17:55
| Kościuszki | 5 | 17:56
| Kościuszki | 6 | 17:58
| Królowej Jadwigi | 7 | 17:59
| Sobieskiego | 8 | 18:00
| 1 Maja | 9 | 18:02
| ul. Skłodowskiej- Curie | 10 | 18:04
| Smolki | 11 | 18:04
| ul. Andersa | 12 | 18:07
| Dworcowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |