Najbliższe odjazdy
Przystanek: ul. Andersa - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 16:39
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:39
| ul. Andersa | 2 | 16:40
| Smolki | 3 | 16:42
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 16:43
| 1 Maja | 5 | 16:45
| Sobieskiego | 6 | 16:46
| Królowej Jadwigi | 7 | 16:47
| Niepodległości | 8 | 16:49
| Dąbrowskiego | 9 | 16:50
| | 10 | 16:51
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 16:52
| | 12 | 16:53
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 16:54
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 45 min o 17:22
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:22
| ul. Andersa | 2 | 17:24
| Smolki | 3 | 17:26
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 17:27
| 1 Maja | 5 | 17:29
| Sobieskiego | 6 | 17:30
| Królowej Jadwigi | 7 | 17:32
| Kościuszki | 8 | 17:33
| Kościuszki | 9 | 17:35
| Zielona | 10 | 17:36
| Odnowiciela | 11 | 17:37
| Odnowiciela | 12 | 17:39
| Ostródzka | 13 | 17:41
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 18:22
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:22
| ul. Andersa | 2 | 18:24
| Smolki | 3 | 18:26
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 18:27
| 1 Maja | 5 | 18:29
| Sobieskiego | 6 | 18:30
| Królowej Jadwigi | 7 | 18:31
| Niepodległości | 8 | 18:33
| Dąbrowskiego | 9 | 18:34
| | 10 | 18:35
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 18:36
| | 12 | 18:37
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 18:38
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 02:39 godz : min o 19:16
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:16
| ul. Andersa | 2 | 19:18
| Smolki | 3 | 19:20
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 19:21
| 1 Maja | 5 | 19:23
| Sobieskiego | 6 | 19:24
| Królowej Jadwigi | 7 | 19:26
| Kościuszki | 8 | 19:27
| Kościuszki | 9 | 19:29
| Zielona | 10 | 19:30
| Odnowiciela | 11 | 19:31
| Odnowiciela | 12 | 19:33
| Ostródzka | 13 | 19:35
| Nowa Wieś |
|
|
|
za: 03:41 godz : min o 20:18
Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody)
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:18
| ul. Andersa | 2 | 20:19
| Smolki | 3 | 20:21
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 20:22
| 1 Maja | 5 | 20:24
| Sobieskiego | 6 | 20:25
| Królowej Jadwigi | 7 | 20:26
| Niepodległości | 8 | 20:28
| Dąbrowskiego | 9 | 20:29
| | 10 | 20:30
| Iława ul. Dąbrowskiego | 11 | 20:31
| | 12 | 20:32
| Iława ul. Lipowy Dwór | 13 | 20:33
| Iława ul. Lipowy Dwór (ogrody) |
|
|
|
za: 04:31 godz : min o 21:08
Nowa Wieś
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:08
| ul. Andersa | 2 | 21:11
| Smolki | 3 | 21:13
| ul. Skłodowskiej- Curie | 4 | 21:14
| 1 Maja | 5 | 21:16
| Sobieskiego | 6 | 21:17
| Królowej Jadwigi | 7 | 21:19
| Kościuszki | 8 | 21:20
| Kościuszki | 9 | 21:22
| Zielona | 10 | 21:23
| Odnowiciela | 11 | 21:24
| Odnowiciela | 12 | 21:26
| Ostródzka | 13 | 21:28
| Nowa Wieś |
|
Powrót | | Następne dojazdy |