Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kościuszki - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 07:02
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:02
| Kościuszki | 2 | 07:03
| Kościuszki | 3 | 07:05
| Królowej Jadwigi | 4 | 07:08
| Niepodległości | 5 | 07:10
| Konstytucji 3 Maja | 6 | 07:12
| Iława ul. Biskupska | 7 | 07:14
| Grudziądzka | 8 | 07:15
| Bydgoska | 9 | 07:16
| Gdańska | 10 | 07:18
| Gdańska | 11 | 07:20
| 1 Maja | 12 | 07:21
| ul. Skłodowskiej- Curie | 13 | 07:23
| Smolki | 14 | 07:24
| ul. Andersa | 15 | 07:26
| Dworcowa |
|
|
|
za: 40 min o 07:32 c
Piaskowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:32c
| Kościuszki | 2 | 07:33c
| Kościuszki | 3 | 07:35c
| Królowej Jadwigi | 4 | 07:39c
| Niepodległości | 5 | 07:41c
| Konstytucji 3 Maja | 6 | 07:43c
| Iława ul. Biskupska | 7 | 07:45c
| ul. Wiejska | 8 | 07:46c
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 9 | 07:47c
| ul. Skłodowskiej- Curie | 10 | 07:49c
| Smolki | 11 | 07:52c
| Kopernika | 12 | 07:55c
| Iława ul. Wyszyńskiego | 13 | 07:58c
| Dworcowa | 14 | 08:00c
| Al.J.Pawła II | 15 | 08:02
| Piaskowa |
|
|
|
za: 45 min o 07:37 sd
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:37sd
| Kościuszki | 2 | 07:38sd
| Kościuszki | 3 | 07:40sd
| Królowej Jadwigi | 4 | 07:41sd
| Sobieskiego | 5 | 07:43sd
| 1 Maja | 6 | 07:44sd
| ul. Skłodowskiej- Curie | 7 | 07:46sd
| Smolki | 8 | 07:47sd
| ul. Andersa | 9 | 07:49sd
| Dworcowa | 10 | 07:51sd
| Iława ul. Lubawska | 11 | 07:52sd
| | 12 | 07:53sd
| Długa |
|
|
|
za: 45 min o 07:37
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:37
| Kościuszki | 2 | 07:38
| Kościuszki | 3 | 07:40
| Królowej Jadwigi | 4 | 07:41
| Sobieskiego | 5 | 07:43
| 1 Maja | 6 | 07:44
| ul. Skłodowskiej- Curie | 7 | 07:46
| Smolki | 8 | 07:47
| ul. Andersa | 9 | 07:49
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 08:07
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:07
| Kościuszki | 2 | 08:08
| Kościuszki | 3 | 08:10
| Królowej Jadwigi | 4 | 08:13
| Niepodległości | 5 | 08:15
| Konstytucji 3 Maja | 6 | 08:17
| Iława ul. Biskupska | 7 | 08:19
| ul. Wiejska | 8 | 08:20
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 9 | 08:21
| ul. Skłodowskiej- Curie | 10 | 08:23
| Smolki | 11 | 08:26
| Kopernika | 12 | 08:29
| Iława ul. Wyszyńskiego | 13 | 08:32
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 08:07
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:07
| Kościuszki | 2 | 08:08
| Kościuszki | 3 | 08:10
| Królowej Jadwigi | 4 | 08:13
| Niepodległości | 5 | 08:15
| Konstytucji 3 Maja | 6 | 08:17
| Iława ul. Biskupska | 7 | 08:19
| Grudziądzka | 8 | 08:20
| Bydgoska | 9 | 08:21
| Gdańska | 10 | 08:23
| Gdańska | 11 | 08:25
| 1 Maja | 12 | 08:26
| ul. Skłodowskiej- Curie | 13 | 08:28
| Smolki | 14 | 08:29
| ul. Andersa | 15 | 08:31
| Dworcowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |