Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ostródzka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 14:22 godz : min o 07:30 c
Piaskowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:30c
| Ostródzka | 2 | 07:32c
| Kościuszki | 3 | 07:33c
| Kościuszki | 4 | 07:35c
| Królowej Jadwigi | 5 | 07:39c
| Niepodległości | 6 | 07:41c
| Konstytucji 3 Maja | 7 | 07:43c
| Iława ul. Biskupska | 8 | 07:45c
| ul. Wiejska | 9 | 07:46c
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 10 | 07:47c
| ul. Skłodowskiej- Curie | 11 | 07:49c
| Smolki | 12 | 07:52c
| Kopernika | 13 | 07:55c
| Iława ul. Wyszyńskiego | 14 | 07:58c
| Dworcowa | 15 | 08:00c
| Al.J.Pawła II | 16 | 08:02
| Piaskowa |
|
|
|
za: 14:27 godz : min o 07:35 sd
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:35sd
| Ostródzka | 2 | 07:37sd
| Kościuszki | 3 | 07:38sd
| Kościuszki | 4 | 07:40sd
| Królowej Jadwigi | 5 | 07:41sd
| Sobieskiego | 6 | 07:43sd
| 1 Maja | 7 | 07:44sd
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:46sd
| Smolki | 9 | 07:47sd
| ul. Andersa | 10 | 07:49sd
| Dworcowa | 11 | 07:51sd
| Iława ul. Lubawska | 12 | 07:52sd
| | 13 | 07:53sd
| Długa |
|
|
|
za: 14:27 godz : min o 07:35
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:35
| Ostródzka | 2 | 07:37
| Kościuszki | 3 | 07:38
| Kościuszki | 4 | 07:40
| Królowej Jadwigi | 5 | 07:41
| Sobieskiego | 6 | 07:43
| 1 Maja | 7 | 07:44
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 07:46
| Smolki | 9 | 07:47
| ul. Andersa | 10 | 07:49
| Dworcowa |
|
|
|
za: 14:57 godz : min o 08:05
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:05
| Ostródzka | 2 | 08:07
| Kościuszki | 3 | 08:08
| Kościuszki | 4 | 08:10
| Królowej Jadwigi | 5 | 08:13
| Niepodległości | 6 | 08:15
| Konstytucji 3 Maja | 7 | 08:17
| Iława ul. Biskupska | 8 | 08:19
| ul. Wiejska | 9 | 08:20
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 10 | 08:21
| ul. Skłodowskiej- Curie | 11 | 08:23
| Smolki | 12 | 08:26
| Kopernika | 13 | 08:29
| Iława ul. Wyszyńskiego | 14 | 08:32
| Dworcowa |
|
|
|
za: 15:02 godz : min o 08:10
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:10
| Ostródzka | 2 | 08:12
| Kościuszki | 3 | 08:13
| Kościuszki | 4 | 08:15
| Królowej Jadwigi | 5 | 08:16
| Sobieskiego | 6 | 08:18
| 1 Maja | 7 | 08:19
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 08:21
| Smolki | 9 | 08:22
| ul. Andersa | 10 | 08:24
| Dworcowa |
|
|
|
za: 15:18 godz : min o 08:26 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:26d
| Ostródzka | 2 | 08:28d
| Kościuszki | 3 | 08:29d
| Kościuszki | 4 | 08:31d
| Królowej Jadwigi | 5 | 08:32d
| Sobieskiego | 6 | 08:34d
| 1 Maja | 7 | 08:35d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 08:37d
| Smolki | 9 | 08:38d
| ul. Andersa | 10 | 08:40d
| Dworcowa | 11 | 08:42
| Iława ul. Lubawska | 12 | 08:43
| | 13 | 08:44
| Długa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |