Najbliższe odjazdy
Przystanek: Ostródzka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziela
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 14:49 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49d
| Ostródzka | 2 | 14:51d
| Kościuszki | 3 | 14:52d
| Kościuszki | 4 | 14:54d
| Królowej Jadwigi | 5 | 14:55d
| Sobieskiego | 6 | 14:57d
| 1 Maja | 7 | 14:58d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 15:00d
| Smolki | 9 | 15:01d
| ul. Andersa | 10 | 15:03d
| Dworcowa | 11 | 15:05
| Iława ul. Lubawska | 12 | 15:06
| | 13 | 15:07
| Długa |
|
|
|
za: 26 min o 15:03
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:03
| Ostródzka | 2 | 15:05
| Kościuszki | 3 | 15:06
| Kościuszki | 4 | 15:08
| Królowej Jadwigi | 5 | 15:09
| Sobieskiego | 6 | 15:11
| 1 Maja | 7 | 15:12
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 15:14
| Smolki | 9 | 15:15
| ul. Andersa | 10 | 15:17
| Dworcowa |
|
|
|
za: 43 min o 15:20
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Ostródzka | 2 | 15:22
| Kościuszki | 3 | 15:23
| Kościuszki | 4 | 15:25
| Królowej Jadwigi | 5 | 15:26
| Sobieskiego | 6 | 15:28
| 1 Maja | 7 | 15:29
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 15:31
| Smolki | 9 | 15:32
| ul. Andersa | 10 | 15:34
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 15:44
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:44
| Ostródzka | 2 | 15:46
| Kościuszki | 3 | 15:47
| Kościuszki | 4 | 15:49
| Królowej Jadwigi | 5 | 15:52
| Niepodległości | 6 | 15:54
| Konstytucji 3 Maja | 7 | 15:56
| Iława ul. Biskupska | 8 | 15:58
| ul. Wiejska | 9 | 15:59
| ul. Wiejska /obręb szkoły/ | 10 | 16:00
| ul. Skłodowskiej- Curie | 11 | 16:02
| Smolki | 12 | 16:04
| Kopernika | 13 | 16:06
| Iława ul. Wyszyńskiego | 14 | 16:08
| Dworcowa |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 15:48 d
Długa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:48d
| Ostródzka | 2 | 15:50d
| Kościuszki | 3 | 15:51d
| Kościuszki | 4 | 15:53d
| Królowej Jadwigi | 5 | 15:54d
| Sobieskiego | 6 | 15:56d
| 1 Maja | 7 | 15:57d
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 15:59d
| Smolki | 9 | 16:00d
| ul. Andersa | 10 | 16:02d
| Dworcowa | 11 | 16:04
| Iława ul. Lubawska | 12 | 16:04
| | 13 | 16:06
| Długa |
|
|
|
za: 01:36 godz : min o 16:13
Dworcowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:13
| Ostródzka | 2 | 16:15
| Kościuszki | 3 | 16:16
| Kościuszki | 4 | 16:18
| Królowej Jadwigi | 5 | 16:19
| Sobieskiego | 6 | 16:21
| 1 Maja | 7 | 16:22
| ul. Skłodowskiej- Curie | 8 | 16:24
| Smolki | 9 | 16:25
| ul. Andersa | 10 | 16:27
| Dworcowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |