Najbliższe odjazdy
Przystanek: Legionów Handlowa
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 06:24
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:24
| Legionów Handlowa | 2 | 06:26
| Legionów Polna | 3 | 06:28
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 06:30
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:31
| Podmiejska Rondo | 6 | 06:33
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 06:34
| Al. Woj. Pol. STW | 8 | 06:35
| Al. Woj. Pol. Big Star | 9 | 06:37
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 10 | 06:38
| Armii Krajowej | 11 | 06:39
| Wojciechowskiego | 12 | 06:40
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 13 | 06:41
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03 min o 06:25
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:25
| Legionów Handlowa | 2 | 06:28
| Polna Legionów | 3 | 06:30
| Kresowa | 4 | 06:31
| Spółdzielcza | 5 | 06:32
| Tatrzańska Karpacka | 6 | 06:33
| Grunwaldzka Karpacka | 7 | 06:34
| Grunwaldzka Torowa | 8 | 06:36
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 06:38
| Podmiejska Rondo | 10 | 06:40
| Podmiejska Widok | 11 | 06:42
| Wyszyńskiego Przychodnia | 12 | 06:43
| Wyszyńskiego Kościół | 13 | 06:44
| Wyszyńskiego Arena | 14 | 06:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 15 | 06:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 06 min o 06:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:28
| Legionów Handlowa | 2 | 06:30
| Legionów Polna | 3 | 06:32
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 06:34
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 06:38
| Podmiejska Widok | 7 | 06:40
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 06:41
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 06:42
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 06:44
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 06:45
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09 min o 06:31
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31
| Legionów Handlowa | 2 | 06:34
| Legionów Polna | 3 | 06:37
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 06:39
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:41
| Wrocławska Netland | 6 | 06:42
| Wrocławska KLA | 7 | 06:43
| Wrocławska Zachodnia | 8 | 06:46
| Al. Woj. Pol. Skoda | 9 | 06:49
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 10 | 06:50
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 11 | 06:51
| Armii Krajowej | 12 | 06:52
| Wojciechowskiego | 13 | 06:53
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 06:54
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11 min o 06:33
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33
| Legionów Handlowa | 2 | 06:36
| Legionów Polna | 3 | 06:39
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 06:41
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:43
| Podmiejska Rondo | 6 | 06:45
| Podmiejska Widok | 7 | 06:47
| Wyszyńskiego Przychodnia | 8 | 06:48
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 06:49
| Wyszyńskiego Arena | 10 | 06:51
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 11 | 06:52
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11 min o 06:33
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33
| Legionów Handlowa | 2 | 06:36
| Legionów Polna | 3 | 06:39
| Górnośląska Kaliniec | 4 | 06:41
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 06:43
| Podmiejska Rondo | 6 | 06:45
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 06:46
| Al. Woj. Pol. STW | 8 | 06:47
| Al. Woj. Pol. Big Star | 9 | 06:50
| Al. Woj. Pol. Skoda | 10 | 06:52
| Wrocławska Sąsiedzka | 11 | 06:53
| Wrocławska Nosków | 12 | 06:54
| Wrocławska NŻ | 13 | 06:55
| Wrocławska Agroma | 14 | 06:57
| Wrocławska Elmet | 15 | 06:59
| Szczypiorno NS | 16 | 07:00
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 17 | 07:02
| Skalmierzyce Starowiejska | 18 | 07:03
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |