Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rozwojowa
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 51 min o 12:21
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:21
| Rozwojowa | 2 | 12:25
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 12:26
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 12:27
| Armii Krajowej | 5 | 12:28
| Wojciechowskiego | 6 | 12:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 12:30
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 12:31
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 12:32
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 12:34
| Podmiejska Widok | 11 | 12:36
| Podmiejska Rondo | 12 | 12:38
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 12:40
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 12:42
| Górnośląska Polna | 15 | 12:44
| Górnośląska Rogatka | 16 | 12:46
| Chopina | 17 | 12:47
| Parczewskiego Wodna | 18 | 12:48
| Parczewskiego | 19 | 12:50
| Plac Jana Pawła II | 20 | 12:52
| 3-go Maja | 21 | 12:55
| Majkowska Medix | 22 | 12:56
| Majkowska Kaliszanka | 23 | 12:58
| Wyspiańskiego | 24 | 12:59
| Żeleńskiego | 25 | 13:00
| Morelowa Stawiszyńska | 26 | 13:01
| Stawiszyńska Długa | 27 | 13:03
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 13:01
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:01
| Rozwojowa | 2 | 13:05
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 13:06
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 13:07
| Armii Krajowej | 5 | 13:08
| Wojciechowskiego | 6 | 13:09
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 13:10
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 13:11
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 13:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 13:14
| Podmiejska Widok | 11 | 13:16
| Podmiejska Rondo | 12 | 13:18
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 13:20
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 13:22
| Górnośląska Polna | 15 | 13:24
| Górnośląska Rogatka | 16 | 13:26
| Chopina | 17 | 13:27
| Parczewskiego Wodna | 18 | 13:28
| Parczewskiego | 19 | 13:30
| Plac Jana Pawła II | 20 | 13:32
| 3-go Maja | 21 | 13:35
| Majkowska Medix | 22 | 13:36
| Majkowska Kaliszanka | 23 | 13:38
| Wyspiańskiego | 24 | 13:39
| Żeleńskiego | 25 | 13:40
| Morelowa Stawiszyńska | 26 | 13:41
| Stawiszyńska Długa | 27 | 13:43
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 02:50 godz : min o 14:20
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:20
| Rozwojowa | 2 | 14:24
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 14:25
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 14:26
| Armii Krajowej | 5 | 14:27
| Wojciechowskiego | 6 | 14:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 14:29
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 14:30
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 14:31
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 14:33
| Podmiejska Widok | 11 | 14:35
| Podmiejska Rondo | 12 | 14:38
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 14:40
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 14:42
| Górnośląska Polna | 15 | 14:44
| Górnośląska Rogatka | 16 | 14:47
| Chopina | 17 | 14:48
| Parczewskiego Wodna | 18 | 14:50
| Parczewskiego | 19 | 14:52
| Plac Jana Pawła II | 20 | 14:54
| 3-go Maja | 21 | 14:57
| Majkowska Medix | 22 | 14:58
| Majkowska Kaliszanka | 23 | 15:00
| Wyspiańskiego | 24 | 15:01
| Żeleńskiego | 25 | 15:02
| Morelowa Stawiszyńska | 26 | 15:03
| Stawiszyńska Długa | 27 | 15:05
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 03:50 godz : min o 15:20
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:20
| Rozwojowa | 2 | 15:24
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 15:25
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 15:26
| Armii Krajowej | 5 | 15:27
| Wojciechowskiego | 6 | 15:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 15:29
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 15:30
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 15:31
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 15:33
| Podmiejska Widok | 11 | 15:35
| Podmiejska Rondo | 12 | 15:38
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 15:40
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 15:42
| Górnośląska Polna | 15 | 15:44
| Górnośląska Rogatka | 16 | 15:47
| Chopina | 17 | 15:48
| Parczewskiego Wodna | 18 | 15:50
| Parczewskiego | 19 | 15:52
| Plac Jana Pawła II | 20 | 15:54
| 3-go Maja | 21 | 15:57
| Majkowska Medix | 22 | 15:58
| Majkowska Kaliszanka | 23 | 16:00
| Wyspiańskiego | 24 | 16:00
| Żeleńskiego | 25 | 16:02
| Morelowa Stawiszyńska | 26 | 16:03
| Stawiszyńska Długa | 27 | 16:04
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 04:50 godz : min o 16:20
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:20
| Rozwojowa | 2 | 16:24
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 16:25
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 16:26
| Armii Krajowej | 5 | 16:27
| Wojciechowskiego | 6 | 16:28
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 16:29
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 16:30
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 16:31
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 16:33
| Podmiejska Widok | 11 | 16:35
| Podmiejska Rondo | 12 | 16:38
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 16:40
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 16:42
| Górnośląska Polna | 15 | 16:44
| Górnośląska Rogatka | 16 | 16:47
| Chopina | 17 | 16:48
| Parczewskiego Wodna | 18 | 16:50
| Parczewskiego | 19 | 16:52
| Plac Jana Pawła II | 20 | 16:54
| 3-go Maja | 21 | 16:57
| Majkowska Medix | 22 | 16:58
| Majkowska Kaliszanka | 23 | 17:00
| Wyspiańskiego | 24 | 17:00
| Żeleńskiego | 25 | 17:02
| Morelowa Stawiszyńska | 26 | 17:03
| Stawiszyńska Długa | 27 | 17:04
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 05:52 godz : min o 17:22
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:22
| Rozwojowa | 2 | 17:26
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 3 | 17:27
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 17:28
| Armii Krajowej | 5 | 17:29
| Wojciechowskiego | 6 | 17:30
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 17:31
| Wyszyńskiego Arena | 8 | 17:32
| Wyszyńskiego Kościół | 9 | 17:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 10 | 17:35
| Podmiejska Widok | 11 | 17:37
| Podmiejska Rondo | 12 | 17:39
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 17:41
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 17:43
| Górnośląska Polna | 15 | 17:45
| Górnośląska Rogatka | 16 | 17:47
| Chopina | 17 | 17:48
| Parczewskiego Wodna | 18 | 17:49
| Parczewskiego | 19 | 17:50
| Plac Jana Pawła II | 20 | 17:52
| 3-go Maja | 21 | 17:55
| Majkowska Medix | 22 | 17:56
| Majkowska Kaliszanka | 23 | 17:58
| Wyspiańskiego | 24 | 17:59
| Żeleńskiego | 25 | 18:00
| Morelowa Stawiszyńska | 26 | 18:00
| Stawiszyńska Długa | 27 | 18:03
| Godebskiego Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |