Najbliższe odjazdy
Przystanek: Niemojowskich WORD
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16 min o 06:46
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:46
| Niemojowskich WORD | 2 | 06:50
| Plac Jana Pawła II | 3 | 06:52
| Sukiennicza | 4 | 06:54
| Bankowa | 5 | 06:56
| Nowy Świat Ułańska | 6 | 06:58
| Nowy Świat Rogatka | 7 | 07:01
| Chopina | 8 | 07:02
| Parczewskiego Wodna | 9 | 07:04
| Parczewskiego | 10 | 07:06
| Plac Jana Pawła II | 11 | 07:09
| Niemojowskich WORD | 12 | 07:10
| Niemojowskich Szkoła | 13 | 07:11
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 14 | 07:13
| Łódzka Miła | 15 | 07:15
| Rajskowska Dolna | 16 | 07:16
| Rajskowska Stolarska | 17 | 07:17
| Rajskowska Rzeczna | 18 | 07:18
| Rajskowska Saperska | 19 | 07:19
| Rajskowska Pętla |
|
|
|
za: 27 min o 06:57
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:57
| Niemojowskich WORD | 2 | 07:01
| Babina | 3 | 07:03
| Nowy Rynek Chopina | 4 | 07:05
| Chopina | 5 | 07:08
| Harcerska | 6 | 07:10
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 07:12
| Dobrzecka Reja | 8 | 07:13
| Widok Mickiewicza | 9 | 07:14
| Serbinowska Widok | 10 | 07:16
| Serbinowska Młynarska | 11 | 07:18
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 07:20
| Podmiejska Rondo | 13 | 07:22
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 07:23
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 07:24
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 07:26
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 17 | 07:27
| Armii Krajowej | 18 | 07:28
| Wojciechowskiego | 19 | 07:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 07:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 57 min o 07:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:27
| Niemojowskich WORD | 2 | 07:31
| Babina | 3 | 07:33
| Nowy Rynek Chopina | 4 | 07:35
| Chopina | 5 | 07:38
| Harcerska | 6 | 07:40
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 07:42
| Dobrzecka Reja | 8 | 07:43
| Widok Mickiewicza | 9 | 07:44
| Serbinowska Widok | 10 | 07:46
| Serbinowska Młynarska | 11 | 07:48
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 07:50
| Podmiejska Rondo | 13 | 07:52
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 07:53
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 07:54
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 07:56
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 17 | 07:57
| Armii Krajowej | 18 | 07:58
| Wojciechowskiego | 19 | 07:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 08:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 07:34
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34
| Niemojowskich WORD | 2 | 07:38
| Plac Jana Pawła II | 3 | 07:40
| Sukiennicza | 4 | 07:42
| Bankowa | 5 | 07:44
| Nowy Świat Ułańska | 6 | 07:46
| Nowy Świat Rogatka | 7 | 07:49
| Chopina | 8 | 07:50
| Parczewskiego Wodna | 9 | 07:52
| Parczewskiego | 10 | 07:54
| Plac Jana Pawła II | 11 | 07:57
| Niemojowskich WORD | 12 | 07:58
| Niemojowskich Szkoła | 13 | 07:59
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 14 | 08:01
| Łódzka Miła | 15 | 08:03
| Rajskowska Dolna | 16 | 08:04
| Rajskowska Stolarska | 17 | 08:05
| Rajskowska Rzeczna | 18 | 08:06
| Rajskowska Saperska | 19 | 08:07
| Rajskowska Pętla |
|
|
|
za: 01:27 godz : min o 07:57
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:57
| Niemojowskich WORD | 2 | 08:01
| Babina | 3 | 08:03
| Nowy Rynek Chopina | 4 | 08:05
| Chopina | 5 | 08:08
| Harcerska | 6 | 08:10
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 08:12
| Dobrzecka Reja | 8 | 08:13
| Widok Mickiewicza | 9 | 08:14
| Serbinowska Widok | 10 | 08:16
| Serbinowska Młynarska | 11 | 08:18
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 08:20
| Podmiejska Rondo | 13 | 08:22
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 08:23
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 08:24
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 08:26
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 17 | 08:27
| Armii Krajowej | 18 | 08:28
| Wojciechowskiego | 19 | 08:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 08:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:57 godz : min o 08:27
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:27
| Niemojowskich WORD | 2 | 08:31
| Babina | 3 | 08:33
| Nowy Rynek Chopina | 4 | 08:35
| Chopina | 5 | 08:37
| Harcerska | 6 | 08:39
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 7 | 08:41
| Dobrzecka Reja | 8 | 08:42
| Widok Mickiewicza | 9 | 08:43
| Serbinowska Widok | 10 | 08:45
| Serbinowska Młynarska | 11 | 08:47
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 08:48
| Podmiejska Rondo | 13 | 08:50
| Al. Woj. Pol. Rondo | 14 | 08:51
| Al. Woj. Pol. STW | 15 | 08:52
| Al. Woj. Pol. Big Star | 16 | 08:54
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 17 | 08:55
| Armii Krajowej | 18 | 08:56
| Wojciechowskiego | 19 | 08:57
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 08:58
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |