Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Rypinek - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:23 godz : min o 05:44
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:44
| Częstochowska Rypinek | 2 | 05:45
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 05:46
| Częstochowska Szkoła | 4 | 05:48
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 05:49
| Częstochowska WSK | 6 | 05:50
| Częstochowska Elektryczna | 7 | 05:51
| Częstochowska Giełda | 8 | 05:52
| Rzymska Piwonice | 9 | 05:54
| Rzymska Celtycka | 10 | 05:56
| Rzymska Romańska | 11 | 05:57
| Romańska Wenedów | 12 | 05:59
| Romańska Szkoła | 13 | 06:01
| Romańska Pętla | 14 | 06:02
| Zachodnia Celtycka | 15 | 06:03
| Zachodnia | 16 | 06:04
| Zachodnia Działki | 17 | 06:06
| Obozowa Pętla | 18 | 06:07
| Obozowa Wega | 19 | 06:08
| Obozowa Centrozłom | 20 | 06:09
| Obozowa Przychodnia | 21 | 06:11
| Górnośląska Galeria Amber | 22 | 06:12
| Podmiejska Rondo | 23 | 06:13
| Podmiejska Widok | 24 | 06:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 25 | 06:16
| Wyszyńskiego Kościół | 26 | 06:17
| Wyszyńskiego Arena | 27 | 06:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 06:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:58 godz : min o 06:19
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:19
| Częstochowska Rypinek | 2 | 06:20
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 06:21
| Częstochowska Szkoła | 4 | 06:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 06:24
| Częstochowska WSK | 6 | 06:25
| Częstochowska Elektryczna | 7 | 06:26
| Księżnej Jolanty | 8 | 06:27
| Księżnej Jolanty Most | 9 | 06:29
| Starożytna Osadnicza | 10 | 06:31
| Starożytna Szałasowa | 11 | 06:32
| Starożytna Bizantyjska | 12 | 06:33
| Wolica Las | 13 | 06:35
| Borek I | 14 | 06:37
| |
|
|
|
za: 03:58 godz : min o 07:19
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:19
| Częstochowska Rypinek | 2 | 07:20
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 07:21
| Częstochowska Szkoła | 4 | 07:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 07:24
| Częstochowska WSK | 6 | 07:25
| Częstochowska Elektryczna | 7 | 07:26
| Częstochowska Giełda | 8 | 07:27
| Rzymska Piwonice | 9 | 07:29
| Rzymska Celtycka | 10 | 07:31
| Rzymska Romańska | 11 | 07:32
| Romańska Wenedów | 12 | 07:34
| Romańska Szkoła | 13 | 07:36
| Romańska Pętla | 14 | 07:37
| Zachodnia Celtycka | 15 | 07:38
| Zachodnia | 16 | 07:39
| Zachodnia Działki | 17 | 07:41
| Obozowa Pętla | 18 | 07:42
| Obozowa Wega | 19 | 07:43
| Obozowa Centrozłom | 20 | 07:44
| Obozowa Przychodnia | 21 | 07:46
| Górnośląska Galeria Amber | 22 | 07:47
| Podmiejska Rondo | 23 | 07:48
| Podmiejska Widok | 24 | 07:50
| Wyszyńskiego Przychodnia | 25 | 07:51
| Wyszyńskiego Kościół | 26 | 07:52
| Wyszyńskiego Arena | 27 | 07:54
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 07:55
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:33 godz : min o 07:54
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:54
| Częstochowska Rypinek | 2 | 07:55
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 07:56
| Częstochowska Szkoła | 4 | 07:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 07:59
| Częstochowska WSK | 6 | 08:00
| Częstochowska Elektryczna | 7 | 08:01
| Księżnej Jolanty | 8 | 08:02
| Księżnej Jolanty Most | 9 | 08:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 10 | 08:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 11 | 08:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 12 | 08:06
| Pokrzywnicka Tama | 13 | 08:07
| Szałe KTW | 14 | 08:08
| Szałe Przystań | 15 | 08:10
| Szałe Klub | 16 | 08:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 04:58 godz : min o 08:19
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:19
| Częstochowska Rypinek | 2 | 08:20
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 08:21
| Częstochowska Szkoła | 4 | 08:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 08:24
| Częstochowska WSK | 6 | 08:25
| Częstochowska Elektryczna | 7 | 08:26
| Księżnej Jolanty | 8 | 08:27
| Księżnej Jolanty Most | 9 | 08:29
| Starożytna Osadnicza | 10 | 08:31
| Starożytna Szałasowa | 11 | 08:32
| Starożytna Bizantyjska | 12 | 08:33
| Wolica Las | 13 | 08:35
| Borek I | 14 | 08:37
| |
|
|
|
za: 05:33 godz : min o 08:54
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:54
| Częstochowska Rypinek | 2 | 08:55
| Częstochowska Kalmedica | 3 | 08:56
| Częstochowska Szkoła | 4 | 08:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 5 | 08:59
| Częstochowska WSK | 6 | 09:00
| Częstochowska Elektryczna | 7 | 09:01
| Księżnej Jolanty | 8 | 09:02
| Księżnej Jolanty Most | 9 | 09:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 10 | 09:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 11 | 09:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 12 | 09:06
| Pokrzywnicka Tama | 13 | 09:07
| Szałe KTW | 14 | 09:08
| Szałe Przystań | 15 | 09:10
| Szałe Klub | 16 | 09:11
| Szałe Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |