Najbliższe odjazdy
Przystanek: Parczewskiego Wodna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 11:29
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:29
| Parczewskiego Wodna | 2 | 11:30
| Parczewskiego | 3 | 11:31
| Plac Jana Pawła II | 4 | 11:33
| Łódzka Warszawska | 5 | 11:35
| Łódzka OSRiR | 6 | 11:36
| Łódzka Sportowa | 7 | 11:37
| Łódzka Miła | 8 | 11:38
| Łódzka Tyniec | 9 | 11:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 10 | 11:42
| Łódzka Lubelska | 11 | 11:43
| Łódzka Winiary | 12 | 11:44
| Łódzka Okrąglicka | 13 | 11:45
| Zduny | 14 | 11:47
| Opatówek Dróżnik | 15 | 11:49
| Opatówek Hellena | 16 | 11:50
| Opatówek Szkoła | 17 | 11:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 24 min o 11:42
Godebskiego Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:42
| Parczewskiego Wodna | 2 | 11:43
| Parczewskiego | 3 | 11:44
| Plac Jana Pawła II | 4 | 11:46
| Toruńska Gdańska | 5 | 11:47
| Pucka Szpital | 6 | 11:48
| Stawiszyńska Skarszewska | 7 | 11:49
| Żołnierska | 8 | 11:50
| Tuwima | 9 | 11:51
| Tuwima POM | 10 | 11:52
| Żeromskiego | 11 | 11:53
| Morelowa Stawiszyńska | 12 | 11:54
| Stawiszyńska Długa | 13 | 11:56
| Godebskiego Pętla |
|
|
|
za: 29 min o 11:47
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Parczewskiego Wodna | 2 | 11:48
| Parczewskiego | 3 | 11:49
| Plac Jana Pawła II | 4 | 11:50
| Sukiennicza | 5 | 11:51
| Częstochowska Teatr | 6 | 11:52
| Częstochowska Inkubator | 7 | 11:54
| Częstochowska Rypinek | 8 | 11:55
| Częstochowska Kalmedica | 9 | 11:56
| Częstochowska Szkoła | 10 | 11:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 11:59
| Częstochowska WSK | 12 | 12:00
| Częstochowska Elektryczna | 13 | 12:01
| Księżnej Jolanty | 14 | 12:02
| Księżnej Jolanty Most | 15 | 12:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 16 | 12:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 17 | 12:05
| Pokrzywnicka Miodowa | 18 | 12:06
| Pokrzywnicka Tama | 19 | 12:07
| Szałe KTW | 20 | 12:08
| Szałe Przystań | 21 | 12:10
| Szałe Klub | 22 | 12:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 39 min o 11:57
Majkowska Medix
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:57
| Parczewskiego Wodna | 2 | 11:58
| Parczewskiego | 3 | 11:59
| Plac Jana Pawła II | 4 | 12:01
| 3-go Maja | 5 | 12:04
| Majkowska Medix |
|
|
|
za: 41 min o 11:59
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:59
| Parczewskiego Wodna | 2 | 12:00
| Parczewskiego | 3 | 12:01
| Plac Jana Pawła II | 4 | 12:03
| Łódzka Warszawska | 5 | 12:05
| Łódzka OSRiR | 6 | 12:06
| Łódzka Sportowa | 7 | 12:07
| Łódzka Miła | 8 | 12:08
| Łódzka Tyniec | 9 | 12:10
| Łódzka Winiary Fabryka | 10 | 12:12
| Łódzka Lubelska | 11 | 12:13
| Łódzka Winiary | 12 | 12:14
| Kołobrzeska Okrąglicka | 13 | 12:16
| Połaniecka | 14 | 12:17
| Chocimska | 15 | 12:19
| Lubelska Winiary | 16 | 12:20
| Leśna | 17 | 12:21
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 45 min o 12:03
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:03
| Parczewskiego Wodna | 2 | 12:04
| Parczewskiego | 3 | 12:05
| Plac Jana Pawła II | 4 | 12:07
| Niemojowskich WORD | 5 | 12:08
| Niemojowskich Szkoła | 6 | 12:09
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 7 | 12:10
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 8 | 12:11
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
Powrót | | Następne dojazdy |