Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chopina - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 19:47
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:47
| Chopina | 2 | 19:49
| Harcerska Rogatka | 3 | 19:51
| Górnośląska Polna | 4 | 19:53
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 19:55
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 19:56
| Podmiejska Rondo | 7 | 19:57
| Podmiejska Widok | 8 | 19:59
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 20:00
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 20:00
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 20:03
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 20:04
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 19 min o 19:59
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:59
| Chopina | 2 | 20:00
| Harcerska Rogatka | 3 | 20:03
| Górnośląska Polna | 4 | 20:04
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 20:07
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 20:08
| Podmiejska Rondo | 7 | 20:08
| Podmiejska Widok | 8 | 20:11
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 20:12
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 20:13
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 20:15
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 20:16
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 37 min o 20:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:17
| Chopina | 2 | 20:19
| Harcerska Rogatka | 3 | 20:21
| Górnośląska Polna | 4 | 20:23
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 20:25
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 20:26
| Podmiejska Rondo | 7 | 20:27
| Podmiejska Widok | 8 | 20:29
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 20:30
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 20:31
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 20:33
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 20:34
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 41 min o 20:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:21
| Chopina | 2 | 20:23
| Harcerska Rogatka | 3 | 20:25
| Lipowa | 4 | 20:26
| Legionów Handlowa | 5 | 20:29
| Polna Legionów | 6 | 20:31
| Kresowa | 7 | 20:32
| Spółdzielcza | 8 | 20:33
| Tatrzańska Karpacka | 9 | 20:34
| Grunwaldzka Karpacka | 10 | 20:35
| Grunwaldzka Torowa | 11 | 20:37
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 20:38
| Podmiejska Rondo | 13 | 20:39
| Podmiejska Widok | 14 | 20:41
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 20:42
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 20:43
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 20:45
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 20:46
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 49 min o 20:29
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:29
| Chopina | 2 | 20:31
| Harcerska Rogatka | 3 | 20:33
| Górnośląska Polna | 4 | 20:35
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 20:37
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 20:38
| Podmiejska Rondo | 7 | 20:39
| Podmiejska Widok | 8 | 20:41
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 20:42
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 20:43
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 20:45
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 20:46
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:07 godz : min o 20:47
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:47
| Chopina | 2 | 20:49
| Harcerska Rogatka | 3 | 20:51
| Górnośląska Polna | 4 | 20:53
| Górnośląska Kaliniec | 5 | 20:55
| Górnośląska Galeria Amber | 6 | 20:56
| Podmiejska Rondo | 7 | 20:57
| Podmiejska Widok | 8 | 20:59
| Wyszyńskiego Przychodnia | 9 | 21:00
| Wyszyńskiego Kościół | 10 | 21:00
| Wyszyńskiego Arena | 11 | 21:03
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 12 | 21:04
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |