Najbliższe odjazdy
Przystanek: Plac Jana Pawła II - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 10:50
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:50
| Plac Jana Pawła II | 2 | 10:52
| Sukiennicza | 3 | 10:53
| Bankowa | 4 | 10:55
| Legionów Handlowa | 5 | 10:58
| Legionów Polna | 6 | 11:00
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 11:02
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 11:03
| Podmiejska Rondo | 9 | 11:05
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 11:06
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 11:07
| Al. Woj. Pol. Fabryka Domów | 12 | 11:09
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 11:10
| Armii Krajowej | 14 | 11:11
| Wojciechowskiego | 15 | 11:12
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 11:13
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 09 min o 10:59
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:59
| Plac Jana Pawła II | 2 | 11:01
| Sukiennicza | 3 | 11:02
| Bankowa | 4 | 11:04
| Legionów Handlowa | 5 | 11:07
| Legionów Polna | 6 | 11:09
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 11:11
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 11:12
| Podmiejska Rondo | 9 | 11:13
| Podmiejska Widok | 10 | 11:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 11 | 11:16
| Wyszyńskiego Kościół | 12 | 11:17
| Wyszyńskiego Arena | 13 | 11:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 14 | 11:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 10 min o 11:00
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:00
| Plac Jana Pawła II | 2 | 11:02
| Sukiennicza | 3 | 11:04
| Częstochowska Teatr | 4 | 11:05
| Częstochowska Inkubator | 5 | 11:07
| Częstochowska Rypinek | 6 | 11:08
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 11:09
| Częstochowska Szkoła | 8 | 11:11
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 11:12
| Częstochowska WSK | 10 | 11:13
| Częstochowska Elektryczna | 11 | 11:14
| Księżnej Jolanty | 12 | 11:15
| Księżnej Jolanty Most | 13 | 11:16
| Pokrzywnicka Starożytna | 14 | 11:17
| Pokrzywnicka Pasterska | 15 | 11:18
| Pokrzywnicka Miodowa | 16 | 11:19
| Pokrzywnicka Tama | 17 | 11:20
| Szałe KTW | 18 | 11:21
| Szałe Przystań | 19 | 11:23
| Szałe Klub | 20 | 11:24
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 17 min o 11:07
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:07
| Plac Jana Pawła II | 2 | 11:09
| Sukiennicza | 3 | 11:10
| Bankowa | 4 | 11:12
| Legionów Handlowa | 5 | 11:15
| Legionów Polna | 6 | 11:17
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 11:19
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 11:21
| Wrocławska Netland | 9 | 11:22
| Wrocławska KLA | 10 | 11:23
| Wrocławska Zachodnia | 11 | 11:26
| Al. Woj. Pol. Skoda | 12 | 11:29
| Skłodowskiej-Curie Woj. Pol. | 13 | 11:30
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 14 | 11:31
| Armii Krajowej | 15 | 11:32
| Wojciechowskiego | 16 | 11:33
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 11:34
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 22 min o 11:12
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:12
| Plac Jana Pawła II | 2 | 11:14
| Sukiennicza | 3 | 11:16
| Częstochowska Teatr | 4 | 11:17
| Częstochowska Inkubator | 5 | 11:19
| Częstochowska Rypinek | 6 | 11:20
| Częstochowska Kalmedica | 7 | 11:21
| Częstochowska Szkoła | 8 | 11:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 9 | 11:24
| Częstochowska WSK | 10 | 11:25
| Częstochowska Elektryczna | 11 | 11:26
| Księżnej Jolanty | 12 | 11:27
| Księżnej Jolanty Most | 13 | 11:29
| Starożytna Osadnicza | 14 | 11:31
| Starożytna Szałasowa | 15 | 11:32
| Starożytna Bizantyjska | 16 | 11:33
| Wolica Las | 17 | 11:35
| Borek I | 18 | 11:37
| |
|
|
|
za: 30 min o 11:20
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:20
| Plac Jana Pawła II | 2 | 11:22
| Sukiennicza | 3 | 11:23
| Bankowa | 4 | 11:25
| Legionów Handlowa | 5 | 11:28
| Legionów Polna | 6 | 11:30
| Górnośląska Kaliniec | 7 | 11:32
| Górnośląska Galeria Amber | 8 | 11:33
| Podmiejska Rondo | 9 | 11:35
| Al. Woj. Pol. Rondo | 10 | 11:36
| Al. Woj. Pol. STW | 11 | 11:37
| Al. Woj. Pol. Big Star | 12 | 11:39
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 13 | 11:40
| Armii Krajowej | 14 | 11:41
| Wojciechowskiego | 15 | 11:42
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 16 | 11:43
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |