Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Słoneczna - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 18:42
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:42
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 18:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 18:44
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 18:45
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 18:46
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 18:48
| Podmiejska Widok | 7 | 18:50
| Podmiejska Rondo | 8 | 18:52
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 18:54
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 18:56
| Górnośląska Polna | 11 | 18:58
| Górnośląska Rogatka | 12 | 19:00
| Chopina | 13 | 19:00
| Parczewskiego Wodna | 14 | 19:02
| Parczewskiego | 15 | 19:03
| Plac Jana Pawła II | 16 | 19:04
| Sukiennicza | 17 | 19:04
| Częstochowska Teatr | 18 | 19:06
| Częstochowska Inkubator | 19 | 19:08
| Częstochowska Rypinek | 20 | 19:08
| Częstochowska Kalmedica | 21 | 19:10
| Częstochowska Szkoła | 22 | 19:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 23 | 19:13
| Częstochowska WSK | 24 | 19:14
| Częstochowska Elektryczna | 25 | 19:15
| Częstochowska Giełda | 26 | 19:16
| Rzymska Piwonice | 27 | 19:18
| Rzymska Celtycka | 28 | 19:20
| Rzymska Romańska | 29 | 19:21
| Romańska Wenedów | 30 | 19:23
| Romańska Szkoła | 31 | 19:25
| Romańska Pętla | 32 | 19:26
| Zachodnia Celtycka | 33 | 19:27
| Zachodnia | 34 | 19:28
| Zachodnia Działki | 35 | 19:30
| Obozowa Pętla | 36 | 19:31
| Obozowa Wega | 37 | 19:32
| Obozowa Centrozłom | 38 | 19:33
| Obozowa Przychodnia | 39 | 19:35
| Górnośląska Galeria Amber | 40 | 19:36
| Podmiejska Rondo | 41 | 19:37
| Podmiejska Widok | 42 | 19:39
| Wyszyńskiego Przychodnia | 43 | 19:40
| Wyszyńskiego Kościół | 44 | 19:41
| Wyszyńskiego Arena | 45 | 19:43
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 46 | 19:44
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 08 min o 18:43
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:43
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 18:44
| Wojciechowskiego | 3 | 18:45
| Armii Krajowej | 4 | 18:46
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 18:48
| Al. Woj. Pol. Big Star | 6 | 18:49
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 18:50
| Al. Woj. Pol. Rondo | 8 | 18:52
| Podmiejska Rondo | 9 | 18:54
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 18:55
| Serbinowska Młynarska | 11 | 18:58
| Widok Mickiewicza | 12 | 18:59
| Dobrzecka Mickiewicza | 13 | 19:02
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 14 | 19:03
| Harcerska | 15 | 19:04
| Chopina | 16 | 19:06
| Parczewskiego Wodna | 17 | 19:07
| Parczewskiego | 18 | 19:08
| Plac Jana Pawła II | 19 | 19:10
| Niemojowskich WORD | 20 | 19:11
| Niemojowskich Szkoła | 21 | 19:12
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 22 | 19:13
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 23 | 19:14
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 09 min o 18:44
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:44
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 18:45
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 18:46
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 18:47
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 18:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 18:50
| Podmiejska Widok | 7 | 18:52
| Podmiejska Rondo | 8 | 18:54
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 18:56
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 18:58
| Legionów Polna | 11 | 18:59
| Legionów Handlowa | 12 | 19:00
| Ułańska | 13 | 19:02
| Bankowa | 14 | 19:04
| Sukiennicza | 15 | 19:06
| Plac Jana Pawła II | 16 | 19:08
| Łódzka Warszawska | 17 | 19:10
| Łódzka OSRiR | 18 | 19:11
| Łódzka Sportowa | 19 | 19:12
| Łódzka Miła | 20 | 19:13
| Łódzka Tyniec | 21 | 19:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 22 | 19:17
| Łódzka Lubelska | 23 | 19:18
| Łódzka Winiary | 24 | 19:19
| Kołobrzeska Okrąglicka | 25 | 19:21
| Połaniecka | 26 | 19:22
| Chocimska | 27 | 19:24
| Lubelska Winiary | 28 | 19:25
| Leśna | 29 | 19:26
| Leśna Winiary Pętla |
|
|
|
za: 18 min o 18:53
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:53
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 18:54
| Wojciechowskiego | 3 | 18:55
| Armii Krajowej | 4 | 18:56
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 18:57
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 6 | 18:59
| Al. Woj. Pol. Skoda | 7 | 19:02
| Wrocławska Zachodnia | 8 | 19:03
| Wrocławska KLA | 9 | 19:04
| Wrocławska Netland | 10 | 19:07
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 19:08
| Górnośląska Kaliniec | 12 | 19:11
| Legionów Polna | 13 | 19:12
| Legionów Handlowa | 14 | 19:13
| Ułańska | 15 | 19:15
| Bankowa | 16 | 19:17
| Sukiennicza | 17 | 19:19
| Plac Jana Pawła II | 18 | 19:21
| Toruńska Gdańska | 19 | 19:22
| Pucka Szpital | 20 | 19:23
| Stawiszyńska Skarszewska | 21 | 19:24
| Żołnierska | 22 | 19:25
| Tuwima | 23 | 19:26
| Tuwima POM | 24 | 19:27
| Żeromskiego | 25 | 19:29
| Staffa | 26 | 19:30
| Długa Stawiszyńska | 27 | 19:32
| Długa | 28 | 19:33
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 25 min o 19:00
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:00
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 19:00
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 3 | 19:02
| Wyszyńskiego Arena | 4 | 19:03
| Wyszyńskiego Kościół | 5 | 19:04
| Wyszyńskiego Przychodnia | 6 | 19:06
| Podmiejska Widok | 7 | 19:08
| Podmiejska Rondo | 8 | 19:10
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 19:12
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 19:14
| Górnośląska Polna | 11 | 19:16
| Górnośląska Rogatka | 12 | 19:18
| Chopina | 13 | 19:19
| Parczewskiego Wodna | 14 | 19:20
| Parczewskiego | 15 | 19:21
| Plac Jana Pawła II | 16 | 19:23
| Łódzka Warszawska | 17 | 19:25
| Łódzka OSRiR | 18 | 19:26
| Łódzka Sportowa | 19 | 19:27
| Łódzka Miła | 20 | 19:28
| Łódzka Tyniec | 21 | 19:30
| Łódzka Winiary Fabryka | 22 | 19:32
| Łódzka Lubelska | 23 | 19:33
| Łódzka Winiary | 24 | 19:34
| Łódzka Okrąglicka | 25 | 19:35
| Zduny | 26 | 19:37
| Opatówek Dróżnik | 27 | 19:39
| Opatówek Hellena | 28 | 19:40
| Opatówek Szkoła | 29 | 19:41
| Opatówek |
|
|
|
za: 25 min o 19:00
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:00
| Wyszyńskiego Słoneczna | 2 | 19:02
| Wojciechowskiego | 3 | 19:03
| Armii Krajowej | 4 | 19:04
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 5 | 19:06
| Al. Woj. Pol. Big Star | 6 | 19:07
| Al. Woj. Pol. STW | 7 | 19:08
| Al. Woj. Pol. Rondo | 8 | 19:10
| Podmiejska Rondo | 9 | 19:12
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 19:14
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 19:16
| Legionów Polna | 12 | 19:17
| Legionów Handlowa | 13 | 19:18
| Ułańska | 14 | 19:20
| Bankowa | 15 | 19:22
| Sukiennicza | 16 | 19:23
| Plac Jana Pawła II | 17 | 19:25
| 3-go Maja | 18 | 19:27
| Nowy Rynek Chopina | 19 | 19:29
| Chopina | 20 | 19:31
| Harcerska | 21 | 19:33
| Poznańska Wojska Polskiego | 22 | 19:34
| Poznańska Szpital | 23 | 19:36
| Poznańska Galeria | 24 | 19:37
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 25 | 19:38
| Poznańska Kampus | 26 | 19:40
| Kolonia Kościelna Wieś | 27 | 19:41
| Kościelna Wieś Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |