Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyszyńskiego Arena
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 10 min o 15:54
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:54
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 15:55
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 15:56
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 15:58
| Podmiejska Widok | 5 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:02
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:04
| Obozowa Przychodnia | 8 | 16:04
| Obozowa Centrozłom | 9 | 16:06
| Obozowa Wega | 10 | 16:07
| Obozowa Pętla | 11 | 16:08
| Zachodnia Działki | 12 | 16:10
| Zachodnia | 13 | 16:11
| Zachodnia Celtycka | 14 | 16:12
| Romańska Pętla | 15 | 16:14
| Romańska Szkoła | 16 | 16:16
| Romańska Wenedów | 17 | 16:17
| Rzymska Romańska | 18 | 16:19
| Rzymska Celtycka | 19 | 16:21
| Rzymska Piwonice | 20 | 16:22
| Częstochowska Giełda | 21 | 16:23
| Częstochowska WSK | 22 | 16:24
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 23 | 16:26
| Częstochowska Szkoła | 24 | 16:27
| Częstochowska Kalmedica | 25 | 16:28
| Częstochowska Rypinek | 26 | 16:29
| Częstochowska Inkubator | 27 | 16:30
| Częstochowska Teatr | 28 | 16:31
| Sukiennicza | 29 | 16:32
| Plac Jana Pawła II | 30 | 16:33
| Babina | 31 | 16:34
| Nowy Rynek Babina | 32 | 16:35
| Babina Wodna | 33 | 16:36
| Chopina | 34 | 16:38
| Harcerska Rogatka | 35 | 16:40
| Górnośląska Polna | 36 | 16:42
| Górnośląska Kaliniec | 37 | 16:44
| Górnośląska Galeria Amber | 38 | 16:45
| Podmiejska Rondo | 39 | 16:46
| Podmiejska Widok | 40 | 16:48
| Wyszyńskiego Przychodnia | 41 | 16:49
| Wyszyńskiego Kościół | 42 | 16:50
| Wyszyńskiego Arena | 43 | 16:52
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 44 | 16:53
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 11 min o 15:55
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 15:56
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 15:57
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 15:59
| Podmiejska Widok | 5 | 16:00
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:03
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:04
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 16:07
| Górnośląska Polna | 9 | 16:08
| Górnośląska Rogatka | 10 | 16:11
| Chopina | 11 | 16:12
| Parczewskiego Wodna | 12 | 16:13
| Parczewskiego | 13 | 16:14
| Plac Jana Pawła II | 14 | 16:15
| Sukiennicza | 15 | 16:16
| Częstochowska Teatr | 16 | 16:17
| Częstochowska Inkubator | 17 | 16:19
| Częstochowska Rypinek | 18 | 16:20
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 16:21
| Częstochowska Szkoła | 20 | 16:23
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 21 | 16:24
| Częstochowska WSK | 22 | 16:25
| Częstochowska Elektryczna | 23 | 16:26
| Księżnej Jolanty | 24 | 16:27
| Księżnej Jolanty Most | 25 | 16:29
| Starożytna Osadnicza | 26 | 16:31
| Starożytna Szałasowa | 27 | 16:32
| Starożytna Bizantyjska | 28 | 16:33
| Wolica Las | 29 | 16:35
| Borek I | 30 | 16:37
| |
|
|
|
za: 28 min o 16:12
Opatówek
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:12
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 16:13
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 16:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 16:16
| Podmiejska Widok | 5 | 16:18
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:20
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:22
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 16:24
| Górnośląska Polna | 9 | 16:26
| Górnośląska Rogatka | 10 | 16:28
| Chopina | 11 | 16:29
| Parczewskiego Wodna | 12 | 16:30
| Parczewskiego | 13 | 16:31
| Plac Jana Pawła II | 14 | 16:33
| Łódzka Warszawska | 15 | 16:35
| Łódzka OSRiR | 16 | 16:36
| Łódzka Sportowa | 17 | 16:37
| Łódzka Miła | 18 | 16:38
| Łódzka Tyniec | 19 | 16:40
| Łódzka Winiary Fabryka | 20 | 16:42
| Łódzka Lubelska | 21 | 16:43
| Łódzka Winiary | 22 | 16:44
| Łódzka Okrąglicka | 23 | 16:45
| Zduny | 24 | 16:47
| Opatówek Dróżnik | 25 | 16:49
| Opatówek Hellena | 26 | 16:50
| Opatówek Szkoła | 27 | 16:51
| Opatówek |
|
|
|
za: 33 min o 16:17
Wał Bernardyński Bażancia
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:17
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 16:18
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 16:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 16:21
| Podmiejska Widok | 5 | 16:23
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:25
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:27
| Grunwaldzka Torowa | 8 | 16:28
| Grunwaldzka Karpacka | 9 | 16:29
| Tatrzańska Karpacka | 10 | 16:30
| Tatrzańska Głogowska | 11 | 16:32
| Kresowa | 12 | 16:34
| Legionów Polna | 13 | 16:35
| Legionów Handlowa | 14 | 16:36
| Nowy Świat Ułańska | 15 | 16:38
| Nowy Świat Rogatka | 16 | 16:41
| Chopina | 17 | 16:42
| Parczewskiego Wodna | 18 | 16:43
| Nowy Rynek Tęcza | 19 | 16:46
| Majkowska Medix | 20 | 16:47
| Długosza | 21 | 16:49
| Złota Haft | 22 | 16:51
| Złota Działki | 23 | 16:52
| Bażancia PUK | 24 | 16:53
| Wał Bernardyński Bażancia |
|
|
|
za: 46 min o 16:30
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:30
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 16:31
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 16:32
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 16:34
| Podmiejska Widok | 5 | 16:36
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:38
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:40
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 16:42
| Górnośląska Polna | 9 | 16:44
| Górnośląska Rogatka | 10 | 16:46
| Chopina | 11 | 16:47
| Parczewskiego Wodna | 12 | 16:48
| Parczewskiego | 13 | 16:49
| Plac Jana Pawła II | 14 | 16:50
| Sukiennicza | 15 | 16:51
| Częstochowska Teatr | 16 | 16:52
| Częstochowska Inkubator | 17 | 16:54
| Częstochowska Rypinek | 18 | 16:55
| Częstochowska Kalmedica | 19 | 16:56
| Częstochowska Szkoła | 20 | 16:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 21 | 16:59
| Częstochowska WSK | 22 | 17:00
| Częstochowska Elektryczna | 23 | 17:00
| Księżnej Jolanty | 24 | 17:02
| Księżnej Jolanty Most | 25 | 17:03
| Pokrzywnicka Starożytna | 26 | 17:04
| Pokrzywnicka Pasterska | 27 | 17:04
| Pokrzywnicka Miodowa | 28 | 17:06
| Pokrzywnicka Tama | 29 | 17:07
| Szałe KTW | 30 | 17:08
| Szałe Przystań | 31 | 17:10
| Szałe Klub | 32 | 17:11
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 51 min o 16:35
Leśna Winiary Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:35
| Wyszyńskiego Arena | 2 | 16:36
| Wyszyńskiego Kościół | 3 | 16:37
| Wyszyńskiego Przychodnia | 4 | 16:39
| Podmiejska Widok | 5 | 16:41
| Podmiejska Rondo | 6 | 16:43
| Górnośląska Galeria Amber | 7 | 16:45
| Górnośląska Kaliniec | 8 | 16:47
| Legionów Polna | 9 | 16:48
| Legionów Handlowa | 10 | 16:49
| Ułańska | 11 | 16:51
| Bankowa | 12 | 16:53
| Sukiennicza | 13 | 16:55
| Plac Jana Pawła II | 14 | 16:57
| Łódzka Warszawska | 15 | 16:59
| Łódzka OSRiR | 16 | 17:00
| Łódzka Sportowa | 17 | 17:00
| Łódzka Miła | 18 | 17:02
| Łódzka Tyniec | 19 | 17:04
| Łódzka Winiary Fabryka | 20 | 17:06
| Łódzka Lubelska | 21 | 17:07
| Łódzka Winiary | 22 | 17:08
| Kołobrzeska Okrąglicka | 23 | 17:10
| Połaniecka | 24 | 17:11
| Chocimska | 25 | 17:13
| Lubelska Winiary | 26 | 17:14
| Leśna | 27 | 17:15
| Leśna Winiary Pętla |
|
Powrót | | Następne dojazdy |