Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Miła - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 12:52
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:52
| Łódzka Miła | 2 | 12:53
| Łódzka OSRiR | 3 | 12:55
| Łódzka Warszawska | 4 | 12:59
| Plac Jana Pawła II | 5 | 13:01
| Sukiennicza | 6 | 13:02
| Bankowa | 7 | 13:04
| Legionów Handlowa | 8 | 13:07
| Legionów Polna | 9 | 13:09
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 13:11
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 13:12
| Podmiejska Rondo | 12 | 13:13
| Podmiejska Widok | 13 | 13:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 13:16
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 13:17
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 13:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 13:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 27 min o 13:12
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:12
| Łódzka Miła | 2 | 13:13
| Łódzka OSRiR | 3 | 13:15
| Łódzka Warszawska | 4 | 13:18
| Babina | 5 | 13:19
| Nowy Rynek Babina | 6 | 13:20
| Babina Wodna | 7 | 13:21
| Chopina | 8 | 13:23
| Harcerska Rogatka | 9 | 13:25
| Górnośląska Polna | 10 | 13:27
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 13:29
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 13:30
| Podmiejska Rondo | 13 | 13:31
| Podmiejska Widok | 14 | 13:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 13:34
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 13:35
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 13:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 13:38
| Szapocznikow Dobrzecka | 19 | 13:40
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 20 | 13:42
| Korczak Słoneczny Stok | 21 | 13:43
| Korczak Poznańska | 22 | 13:44
| Poznańska Szpital | 23 | 13:46
| Poznańska Galeria | 24 | 13:47
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 25 | 13:48
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 37 min o 13:22
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:22
| Łódzka Miła | 2 | 13:23
| Łódzka OSRiR | 3 | 13:25
| Łódzka Warszawska | 4 | 13:29
| Plac Jana Pawła II | 5 | 13:31
| Sukiennicza | 6 | 13:32
| Bankowa | 7 | 13:34
| Legionów Handlowa | 8 | 13:37
| Legionów Polna | 9 | 13:39
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 13:41
| Górnośląska Galeria Amber | 11 | 13:42
| Podmiejska Rondo | 12 | 13:43
| Podmiejska Widok | 13 | 13:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 14 | 13:46
| Wyszyńskiego Kościół | 15 | 13:47
| Wyszyńskiego Arena | 16 | 13:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 17 | 13:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 45 min o 13:30
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:30
| Łódzka Miła | 2 | 13:31
| Łódzka OSRiR | 3 | 13:33
| Łódzka Warszawska | 4 | 13:36
| Babina | 5 | 13:38
| Nowy Rynek Chopina | 6 | 13:40
| Chopina | 7 | 13:42
| Harcerska Rogatka | 8 | 13:44
| Lipowa | 9 | 13:46
| Nowy Świat UAM | 10 | 13:47
| Częstochowska Rypinek | 11 | 13:48
| Kordeckiego | 12 | 13:50
| Polna Skalmierzycka | 13 | 13:51
| Kresowa | 14 | 13:52
| Spółdzielcza | 15 | 13:53
| Tatrzańska Karpacka | 16 | 13:54
| Grunwaldzka Karpacka | 17 | 13:55
| Grunwaldzka Torowa | 18 | 13:57
| Górnośląska Galeria Amber | 19 | 13:58
| Podmiejska Rondo | 20 | 13:59
| Podmiejska Widok | 21 | 14:01
| Wyszyńskiego Przychodnia | 22 | 14:02
| Wyszyńskiego Kościół | 23 | 14:03
| Wyszyńskiego Arena | 24 | 14:05
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 25 | 14:06
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 46 min o 13:31
Rajskowska Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:31
| Łódzka Miła | 2 | 13:32
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 3 | 13:34
| Niemojowskich Szkoła | 4 | 13:35
| Niemojowskich WORD | 5 | 13:38
| Plac Jana Pawła II | 6 | 13:40
| Sukiennicza | 7 | 13:41
| Bankowa | 8 | 13:43
| Nowy Świat Ułańska | 9 | 13:45
| Nowy Świat Rogatka | 10 | 13:48
| Chopina | 11 | 13:49
| Parczewskiego Wodna | 12 | 13:50
| Parczewskiego | 13 | 13:52
| Plac Jana Pawła II | 14 | 13:55
| Niemojowskich WORD | 15 | 13:56
| Niemojowskich Szkoła | 16 | 13:57
| Szlak Bursztynowy Łódzka | 17 | 13:59
| Łódzka Miła | 18 | 14:01
| Rajskowska Dolna | 19 | 14:02
| Rajskowska Stolarska | 20 | 14:03
| Rajskowska Rzeczna | 21 | 14:04
| Rajskowska Saperska | 22 | 14:05
| Rajskowska Pętla |
|
|
|
za: 47 min o 13:32
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:32
| Łódzka Miła | 2 | 13:33
| Łódzka OSRiR | 3 | 13:35
| Łódzka Warszawska | 4 | 13:38
| Babina | 5 | 13:39
| Nowy Rynek Babina | 6 | 13:40
| Babina Wodna | 7 | 13:41
| Chopina | 8 | 13:43
| Harcerska Rogatka | 9 | 13:45
| Górnośląska Polna | 10 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 13:49
| Górnośląska Galeria Amber | 12 | 13:50
| Podmiejska Rondo | 13 | 13:51
| Podmiejska Widok | 14 | 13:53
| Wyszyńskiego Przychodnia | 15 | 13:54
| Wyszyńskiego Kościół | 16 | 13:55
| Wyszyńskiego Arena | 17 | 13:57
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 18 | 13:58
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |