Najbliższe odjazdy
Przystanek: Łódzka Winiary Sieradzka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 00 min o 12:38
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:38
| Łódzka Winiary Sieradzka | 2 | 12:39
| Łódzka Winiary Fabryka | 3 | 12:40
| Łódzka Tyniec | 4 | 12:42
| Łódzka Miła | 5 | 12:43
| Łódzka OSRiR | 6 | 12:45
| Łódzka Warszawska | 7 | 12:48
| Babina | 8 | 12:49
| Nowy Rynek Babina | 9 | 12:50
| Babina Wodna | 10 | 12:51
| Chopina | 11 | 12:53
| Harcerska Rogatka | 12 | 12:55
| Górnośląska Polna | 13 | 12:57
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 12:59
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 13:00
| Podmiejska Rondo | 16 | 13:01
| Podmiejska Widok | 17 | 13:03
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 13:04
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 13:05
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 13:07
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 13:08
| Szapocznikow Dobrzecka | 22 | 13:10
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 23 | 13:12
| Korczak Słoneczny Stok | 24 | 13:13
| Korczak Poznańska | 25 | 13:14
| Poznańska Szpital | 26 | 13:16
| Poznańska Galeria | 27 | 13:17
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 28 | 13:18
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 10 min o 12:48
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 2 | 12:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 3 | 12:50
| Łódzka Tyniec | 4 | 12:52
| Łódzka Miła | 5 | 12:53
| Łódzka OSRiR | 6 | 12:55
| Łódzka Warszawska | 7 | 12:59
| Plac Jana Pawła II | 8 | 13:01
| Sukiennicza | 9 | 13:02
| Bankowa | 10 | 13:04
| Legionów Handlowa | 11 | 13:07
| Legionów Polna | 12 | 13:09
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 13:11
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 13:12
| Podmiejska Rondo | 15 | 13:13
| Podmiejska Widok | 16 | 13:15
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 13:16
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 13:17
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 13:19
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 13:20
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 30 min o 13:08
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:08
| Łódzka Winiary Sieradzka | 2 | 13:09
| Łódzka Winiary Fabryka | 3 | 13:10
| Łódzka Tyniec | 4 | 13:12
| Łódzka Miła | 5 | 13:13
| Łódzka OSRiR | 6 | 13:15
| Łódzka Warszawska | 7 | 13:18
| Babina | 8 | 13:19
| Nowy Rynek Babina | 9 | 13:20
| Babina Wodna | 10 | 13:21
| Chopina | 11 | 13:23
| Harcerska Rogatka | 12 | 13:25
| Górnośląska Polna | 13 | 13:27
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 13:29
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 13:30
| Podmiejska Rondo | 16 | 13:31
| Podmiejska Widok | 17 | 13:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 13:34
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 13:35
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 13:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 13:38
| Szapocznikow Dobrzecka | 22 | 13:40
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 23 | 13:42
| Korczak Słoneczny Stok | 24 | 13:43
| Korczak Poznańska | 25 | 13:44
| Poznańska Szpital | 26 | 13:46
| Poznańska Galeria | 27 | 13:47
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 28 | 13:48
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 40 min o 13:18
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:18
| Łódzka Winiary Sieradzka | 2 | 13:19
| Łódzka Winiary Fabryka | 3 | 13:20
| Łódzka Tyniec | 4 | 13:22
| Łódzka Miła | 5 | 13:23
| Łódzka OSRiR | 6 | 13:25
| Łódzka Warszawska | 7 | 13:29
| Plac Jana Pawła II | 8 | 13:31
| Sukiennicza | 9 | 13:32
| Bankowa | 10 | 13:34
| Legionów Handlowa | 11 | 13:37
| Legionów Polna | 12 | 13:39
| Górnośląska Kaliniec | 13 | 13:41
| Górnośląska Galeria Amber | 14 | 13:42
| Podmiejska Rondo | 15 | 13:43
| Podmiejska Widok | 16 | 13:45
| Wyszyńskiego Przychodnia | 17 | 13:46
| Wyszyńskiego Kościół | 18 | 13:47
| Wyszyńskiego Arena | 19 | 13:49
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 20 | 13:50
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 48 min o 13:26
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:26
| Łódzka Winiary Sieradzka | 2 | 13:27
| Łódzka Winiary Fabryka | 3 | 13:28
| Łódzka Tyniec | 4 | 13:30
| Łódzka Miła | 5 | 13:31
| Łódzka OSRiR | 6 | 13:33
| Łódzka Warszawska | 7 | 13:36
| Babina | 8 | 13:38
| Nowy Rynek Chopina | 9 | 13:40
| Chopina | 10 | 13:42
| Harcerska Rogatka | 11 | 13:44
| Lipowa | 12 | 13:46
| Nowy Świat UAM | 13 | 13:47
| Częstochowska Rypinek | 14 | 13:48
| Kordeckiego | 15 | 13:50
| Polna Skalmierzycka | 16 | 13:51
| Kresowa | 17 | 13:52
| Spółdzielcza | 18 | 13:53
| Tatrzańska Karpacka | 19 | 13:54
| Grunwaldzka Karpacka | 20 | 13:55
| Grunwaldzka Torowa | 21 | 13:57
| Górnośląska Galeria Amber | 22 | 13:58
| Podmiejska Rondo | 23 | 13:59
| Podmiejska Widok | 24 | 14:01
| Wyszyńskiego Przychodnia | 25 | 14:02
| Wyszyńskiego Kościół | 26 | 14:03
| Wyszyńskiego Arena | 27 | 14:05
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 14:06
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 50 min o 13:28
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:28
| Łódzka Winiary Sieradzka | 2 | 13:29
| Łódzka Winiary Fabryka | 3 | 13:30
| Łódzka Tyniec | 4 | 13:32
| Łódzka Miła | 5 | 13:33
| Łódzka OSRiR | 6 | 13:35
| Łódzka Warszawska | 7 | 13:38
| Babina | 8 | 13:39
| Nowy Rynek Babina | 9 | 13:40
| Babina Wodna | 10 | 13:41
| Chopina | 11 | 13:43
| Harcerska Rogatka | 12 | 13:45
| Górnośląska Polna | 13 | 13:47
| Górnośląska Kaliniec | 14 | 13:49
| Górnośląska Galeria Amber | 15 | 13:50
| Podmiejska Rondo | 16 | 13:51
| Podmiejska Widok | 17 | 13:53
| Wyszyńskiego Przychodnia | 18 | 13:54
| Wyszyńskiego Kościół | 19 | 13:55
| Wyszyńskiego Arena | 20 | 13:57
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 21 | 13:58
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |