Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Szkoła - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 15:15
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:15
| Częstochowska Szkoła | 2 | 15:17
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 3 | 15:18
| Częstochowska WSK | 4 | 15:19
| Częstochowska Elektryczna | 5 | 15:21
| Częstochowska Giełda | 6 | 15:23
| Rzymska Piwonice | 7 | 15:25
| Rzymska Celtycka | 8 | 15:27
| Rzymska Romańska | 9 | 15:28
| Romańska Wenedów | 10 | 15:30
| Romańska Szkoła | 11 | 15:32
| Romańska Pętla | 12 | 15:33
| Zachodnia Celtycka | 13 | 15:34
| Zachodnia | 14 | 15:35
| Zachodnia Działki | 15 | 15:37
| Obozowa Pętla | 16 | 15:38
| Obozowa Wega | 17 | 15:39
| Obozowa Centrozłom | 18 | 15:40
| Obozowa Przychodnia | 19 | 15:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 15 min o 15:26
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:26
| Częstochowska Szkoła | 2 | 15:28
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 3 | 15:29
| Częstochowska WSK | 4 | 15:30
| Częstochowska Elektryczna | 5 | 15:31
| Księżnej Jolanty | 6 | 15:32
| Księżnej Jolanty Most | 7 | 15:34
| Starożytna Osadnicza | 8 | 15:36
| Starożytna Szałasowa | 9 | 15:37
| Starożytna Bizantyjska | 10 | 15:38
| Wolica Las | 11 | 15:40
| Borek I | 12 | 15:42
| |
|
|
|
za: 45 min o 15:56
Elektryczna Pratt & Whitney
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:56
| Częstochowska Szkoła | 2 | 15:58
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 3 | 15:59
| Częstochowska WSK | 4 | 16:00
| Częstochowska Elektryczna | 5 | 16:00
| Elektryczna Pratt & Whitney |
|
|
|
za: 59 min o 16:10
Szałe Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:10
| Częstochowska Szkoła | 2 | 16:12
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 3 | 16:13
| Częstochowska WSK | 4 | 16:14
| Częstochowska Elektryczna | 5 | 16:15
| Księżnej Jolanty | 6 | 16:16
| Księżnej Jolanty Most | 7 | 16:17
| Pokrzywnicka Starożytna | 8 | 16:18
| Pokrzywnicka Pasterska | 9 | 16:19
| Pokrzywnicka Miodowa | 10 | 16:20
| Pokrzywnicka Tama | 11 | 16:21
| Szałe KTW | 12 | 16:22
| Szałe Przystań | 13 | 16:24
| Szałe Klub | 14 | 16:25
| Szałe Pętla |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 16:15
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:15
| Częstochowska Szkoła | 2 | 16:17
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 3 | 16:18
| Częstochowska WSK | 4 | 16:19
| Częstochowska Elektryczna | 5 | 16:21
| Częstochowska Giełda | 6 | 16:23
| Rzymska Piwonice | 7 | 16:25
| Rzymska Celtycka | 8 | 16:27
| Rzymska Romańska | 9 | 16:28
| Romańska Wenedów | 10 | 16:30
| Romańska Szkoła | 11 | 16:32
| Romańska Pętla | 12 | 16:33
| Zachodnia Celtycka | 13 | 16:34
| Zachodnia | 14 | 16:35
| Zachodnia Działki | 15 | 16:37
| Obozowa Pętla | 16 | 16:38
| Obozowa Wega | 17 | 16:39
| Obozowa Centrozłom | 18 | 16:40
| Obozowa Przychodnia | 19 | 16:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 16:26
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:26
| Częstochowska Szkoła | 2 | 16:28
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 3 | 16:29
| Częstochowska WSK | 4 | 16:30
| Częstochowska Elektryczna | 5 | 16:31
| Księżnej Jolanty | 6 | 16:32
| Księżnej Jolanty Most | 7 | 16:34
| Starożytna Osadnicza | 8 | 16:36
| Starożytna Szałasowa | 9 | 16:37
| Starożytna Bizantyjska | 10 | 16:38
| Wolica Las | 11 | 16:40
| Borek I | 12 | 16:42
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |