Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wrocławska Zachodnia - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 12 min o 13:38
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:38
| Wrocławska Zachodnia | 2 | 13:39
| Wrocławska KLA | 3 | 13:41
| Wrocławska Netland | 4 | 13:43
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 13:45
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 13:47
| Legionów Polna | 7 | 13:48
| Legionów Handlowa | 8 | 13:49
| Ułańska | 9 | 13:51
| Bankowa | 10 | 13:53
| Sukiennicza | 11 | 13:55
| Plac Jana Pawła II | 12 | 13:57
| Toruńska Gdańska | 13 | 13:58
| Pucka Szpital | 14 | 13:59
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 14:00
| Żołnierska | 16 | 14:01
| Tuwima | 17 | 14:02
| Tuwima POM | 18 | 14:03
| Żeromskiego | 19 | 14:05
| Staffa | 20 | 14:06
| Długa Stawiszyńska | 21 | 14:08
| Długa | 22 | 14:09
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 41 min o 14:07
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:07
| Wrocławska Zachodnia | 2 | 14:08
| Wrocławska KLA | 3 | 14:10
| Wrocławska Netland | 4 | 14:12
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 14:14
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 14:16
| Legionów Polna | 7 | 14:17
| Legionów Handlowa | 8 | 14:18
| Ułańska | 9 | 14:20
| Bankowa | 10 | 14:22
| Sukiennicza | 11 | 14:24
| Plac Jana Pawła II | 12 | 14:26
| Toruńska Gdańska | 13 | 14:27
| Pucka Szpital | 14 | 14:28
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 14:29
| Żołnierska | 16 | 14:30
| Tuwima | 17 | 14:31
| Tuwima POM | 18 | 14:32
| Żeromskiego | 19 | 14:34
| Staffa | 20 | 14:35
| Długa Stawiszyńska | 21 | 14:37
| Długa | 22 | 14:38
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 14:37
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:37
| Wrocławska Zachodnia | 2 | 14:38
| Wrocławska KLA | 3 | 14:40
| Wrocławska Netland | 4 | 14:42
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 14:44
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 14:46
| Legionów Polna | 7 | 14:47
| Legionów Handlowa | 8 | 14:48
| Ułańska | 9 | 14:50
| Bankowa | 10 | 14:52
| Sukiennicza | 11 | 14:54
| Plac Jana Pawła II | 12 | 14:56
| Toruńska Gdańska | 13 | 14:57
| Pucka Szpital | 14 | 14:58
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 14:59
| Żołnierska | 16 | 15:00
| Tuwima | 17 | 15:01
| Tuwima POM | 18 | 15:02
| Żeromskiego | 19 | 15:04
| Staffa | 20 | 15:05
| Długa Stawiszyńska | 21 | 15:07
| Długa | 22 | 15:08
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 01:41 godz : min o 15:07
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:07
| Wrocławska Zachodnia | 2 | 15:08
| Wrocławska KLA | 3 | 15:10
| Wrocławska Netland | 4 | 15:12
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 15:14
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 15:16
| Legionów Polna | 7 | 15:17
| Legionów Handlowa | 8 | 15:18
| Ułańska | 9 | 15:20
| Bankowa | 10 | 15:22
| Sukiennicza | 11 | 15:24
| Plac Jana Pawła II | 12 | 15:26
| Toruńska Gdańska | 13 | 15:27
| Pucka Szpital | 14 | 15:28
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 15:29
| Żołnierska | 16 | 15:30
| Tuwima | 17 | 15:31
| Tuwima POM | 18 | 15:32
| Żeromskiego | 19 | 15:34
| Staffa | 20 | 15:35
| Długa Stawiszyńska | 21 | 15:37
| Długa | 22 | 15:38
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 02:11 godz : min o 15:37
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37
| Wrocławska Zachodnia | 2 | 15:38
| Wrocławska KLA | 3 | 15:40
| Wrocławska Netland | 4 | 15:42
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 15:44
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 15:46
| Legionów Polna | 7 | 15:47
| Legionów Handlowa | 8 | 15:48
| Ułańska | 9 | 15:50
| Bankowa | 10 | 15:52
| Sukiennicza | 11 | 15:54
| Plac Jana Pawła II | 12 | 15:56
| Toruńska Gdańska | 13 | 15:57
| Pucka Szpital | 14 | 15:58
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 15:59
| Żołnierska | 16 | 16:00
| Tuwima | 17 | 16:00
| Tuwima POM | 18 | 16:02
| Żeromskiego | 19 | 16:04
| Staffa | 20 | 16:04
| Długa Stawiszyńska | 21 | 16:07
| Długa | 22 | 16:08
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 02:41 godz : min o 16:07
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:07
| Wrocławska Zachodnia | 2 | 16:08
| Wrocławska KLA | 3 | 16:10
| Wrocławska Netland | 4 | 16:12
| Górnośląska Galeria Amber | 5 | 16:14
| Górnośląska Kaliniec | 6 | 16:16
| Legionów Polna | 7 | 16:17
| Legionów Handlowa | 8 | 16:18
| Ułańska | 9 | 16:20
| Bankowa | 10 | 16:22
| Sukiennicza | 11 | 16:24
| Plac Jana Pawła II | 12 | 16:26
| Toruńska Gdańska | 13 | 16:27
| Pucka Szpital | 14 | 16:28
| Stawiszyńska Skarszewska | 15 | 16:29
| Żołnierska | 16 | 16:30
| Tuwima | 17 | 16:31
| Tuwima POM | 18 | 16:32
| Żeromskiego | 19 | 16:34
| Staffa | 20 | 16:35
| Długa Stawiszyńska | 21 | 16:37
| Długa | 22 | 16:38
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
Powrót | | Następne dojazdy |