Najbliższe odjazdy
Przystanek: Al. Woj. Pol. STW - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 16:10
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:10
| Al. Woj. Pol. STW | 2 | 16:11
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 16:13
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 16:14
| Armii Krajowej | 5 | 16:15
| Wojciechowskiego | 6 | 16:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 16:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 14 min o 16:23
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:23
| Al. Woj. Pol. STW | 2 | 16:24
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 16:26
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 16:27
| Armii Krajowej | 5 | 16:28
| Wojciechowskiego | 6 | 16:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 16:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 25 min o 16:34
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:34
| Al. Woj. Pol. STW | 2 | 16:35
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 16:38
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 16:40
| Wrocławska Sąsiedzka | 5 | 16:41
| Wrocławska Nosków | 6 | 16:42
| Wrocławska NŻ | 7 | 16:43
| Wrocławska Agroma | 8 | 16:45
| Wrocławska Elmet | 9 | 16:47
| Szczypiorno NS | 10 | 16:48
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 11 | 16:50
| Skalmierzyce Starowiejska | 12 | 16:51
| Skalmierzyce |
|
|
|
za: 31 min o 16:40
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:40
| Al. Woj. Pol. STW | 2 | 16:41
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 16:43
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 16:44
| Armii Krajowej | 5 | 16:45
| Wojciechowskiego | 6 | 16:46
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 16:47
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 44 min o 16:53
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:53
| Al. Woj. Pol. STW | 2 | 16:54
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 16:56
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 16:57
| Armii Krajowej | 5 | 16:58
| Wojciechowskiego | 6 | 16:59
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 7 | 17:00
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 55 min o 17:04
Skalmierzyce
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:04
| Al. Woj. Pol. STW | 2 | 17:04
| Al. Woj. Pol. Big Star | 3 | 17:08
| Al. Woj. Pol. Skoda | 4 | 17:10
| Wrocławska Sąsiedzka | 5 | 17:11
| Wrocławska Nosków | 6 | 17:12
| Wrocławska NŻ | 7 | 17:13
| Wrocławska Agroma | 8 | 17:15
| Wrocławska Elmet | 9 | 17:17
| Szczypiorno NS | 10 | 17:18
| Nowe Skalmierzyce Rynek | 11 | 17:20
| Skalmierzyce Starowiejska | 12 | 17:21
| Skalmierzyce |
|
Powrót | | Następne dojazdy |