Najbliższe odjazdy
Przystanek: Częstochowska Giełda - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 10:45
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:45
| Częstochowska Giełda | 2 | 10:47
| Rzymska Piwonice | 3 | 10:49
| Rzymska Celtycka | 4 | 10:51
| Rzymska Romańska | 5 | 10:52
| Romańska Wenedów | 6 | 10:54
| Romańska Szkoła | 7 | 10:56
| Romańska Pętla | 8 | 10:57
| Zachodnia Celtycka | 9 | 10:58
| Zachodnia | 10 | 10:59
| Zachodnia Działki | 11 | 11:01
| Obozowa Pętla | 12 | 11:02
| Obozowa Wega | 13 | 11:03
| Obozowa Centrozłom | 14 | 11:04
| Obozowa Przychodnia | 15 | 11:06
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 11:07
| Podmiejska Rondo | 17 | 11:08
| Podmiejska Widok | 18 | 11:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 11:11
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 11:12
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 11:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 11:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 11:45
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:45
| Częstochowska Giełda | 2 | 11:47
| Rzymska Piwonice | 3 | 11:49
| Rzymska Celtycka | 4 | 11:51
| Rzymska Romańska | 5 | 11:52
| Romańska Wenedów | 6 | 11:54
| Romańska Szkoła | 7 | 11:56
| Romańska Pętla | 8 | 11:57
| Zachodnia Celtycka | 9 | 11:58
| Zachodnia | 10 | 11:59
| Zachodnia Działki | 11 | 12:01
| Obozowa Pętla | 12 | 12:02
| Obozowa Wega | 13 | 12:03
| Obozowa Centrozłom | 14 | 12:04
| Obozowa Przychodnia | 15 | 12:06
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 12:07
| Podmiejska Rondo | 17 | 12:08
| Podmiejska Widok | 18 | 12:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 12:11
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 12:12
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 12:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 12:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:15 godz : min o 12:45
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:45
| Częstochowska Giełda | 2 | 12:47
| Rzymska Piwonice | 3 | 12:49
| Rzymska Celtycka | 4 | 12:51
| Rzymska Romańska | 5 | 12:52
| Romańska Wenedów | 6 | 12:54
| Romańska Szkoła | 7 | 12:56
| Romańska Pętla | 8 | 12:57
| Zachodnia Celtycka | 9 | 12:58
| Zachodnia | 10 | 12:59
| Zachodnia Działki | 11 | 13:01
| Obozowa Pętla | 12 | 13:02
| Obozowa Wega | 13 | 13:03
| Obozowa Centrozłom | 14 | 13:04
| Obozowa Przychodnia | 15 | 13:06
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 13:07
| Podmiejska Rondo | 17 | 13:08
| Podmiejska Widok | 18 | 13:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 13:11
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 13:12
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 13:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 13:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:01 godz : min o 13:31
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:31
| Częstochowska Giełda | 2 | 13:33
| Rzymska Piwonice | 3 | 13:35
| Rzymska Celtycka | 4 | 13:37
| Rzymska Romańska | 5 | 13:38
| Romańska Wenedów | 6 | 13:40
| Romańska Szkoła | 7 | 13:42
| Romańska Pętla | 8 | 13:43
| Zachodnia Celtycka | 9 | 13:44
| Zachodnia | 10 | 13:45
| Zachodnia Działki | 11 | 13:47
| Obozowa Pętla | 12 | 13:48
| Obozowa Wega | 13 | 13:49
| Obozowa Centrozłom | 14 | 13:50
| Obozowa Przychodnia | 15 | 13:52
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 03:28 godz : min o 13:58
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:58
| Częstochowska Giełda | 2 | 14:00
| Rzymska Piwonice | 3 | 14:02
| Rzymska Celtycka | 4 | 14:04
| Rzymska Romańska | 5 | 14:05
| Romańska Wenedów | 6 | 14:07
| Romańska Szkoła | 7 | 14:09
| Romańska Pętla | 8 | 14:10
| Zachodnia Celtycka | 9 | 14:11
| Zachodnia | 10 | 14:12
| Zachodnia Działki | 11 | 14:14
| Obozowa Pętla | 12 | 14:15
| Obozowa Wega | 13 | 14:16
| Obozowa Centrozłom | 14 | 14:17
| Obozowa Przychodnia | 15 | 14:19
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 14:21
| Podmiejska Rondo | 17 | 14:23
| Podmiejska Widok | 18 | 14:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 14:26
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 14:27
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 14:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 14:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:19 godz : min o 14:49
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:49
| Częstochowska Giełda | 2 | 14:51
| Rzymska Piwonice | 3 | 14:53
| Rzymska Celtycka | 4 | 14:55
| Rzymska Romańska | 5 | 14:56
| Romańska Wenedów | 6 | 14:58
| Romańska Szkoła | 7 | 15:00
| Romańska Pętla | 8 | 15:01
| Zachodnia Celtycka | 9 | 15:02
| Zachodnia | 10 | 15:03
| Zachodnia Działki | 11 | 15:05
| Obozowa Pętla | 12 | 15:06
| Obozowa Wega | 13 | 15:07
| Obozowa Centrozłom | 14 | 15:08
| Obozowa Przychodnia | 15 | 15:10
| Górnośląska Galeria Amber | 16 | 15:12
| Podmiejska Rondo | 17 | 15:14
| Podmiejska Widok | 18 | 15:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 19 | 15:17
| Wyszyńskiego Kościół | 20 | 15:18
| Wyszyńskiego Arena | 21 | 15:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 22 | 15:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |