Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rzymska Romańska - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 14:04
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:04
| Rzymska Romańska | 2 | 14:05
| Romańska Wenedów | 3 | 14:07
| Romańska Szkoła | 4 | 14:09
| Romańska Pętla | 5 | 14:10
| Zachodnia Celtycka | 6 | 14:11
| Zachodnia | 7 | 14:12
| Zachodnia Działki | 8 | 14:14
| Obozowa Pętla | 9 | 14:15
| Obozowa Wega | 10 | 14:16
| Obozowa Centrozłom | 11 | 14:17
| Obozowa Przychodnia | 12 | 14:19
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 14:21
| Podmiejska Rondo | 14 | 14:23
| Podmiejska Widok | 15 | 14:25
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 14:26
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 14:27
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 14:29
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 14:30
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 14:55
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:55
| Rzymska Romańska | 2 | 14:56
| Romańska Wenedów | 3 | 14:58
| Romańska Szkoła | 4 | 15:00
| Romańska Pętla | 5 | 15:01
| Zachodnia Celtycka | 6 | 15:02
| Zachodnia | 7 | 15:03
| Zachodnia Działki | 8 | 15:05
| Obozowa Pętla | 9 | 15:06
| Obozowa Wega | 10 | 15:07
| Obozowa Centrozłom | 11 | 15:08
| Obozowa Przychodnia | 12 | 15:10
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 15:12
| Podmiejska Rondo | 14 | 15:14
| Podmiejska Widok | 15 | 15:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 15:17
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 15:18
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 15:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 15:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:34 godz : min o 15:27
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:27
| Rzymska Romańska | 2 | 15:28
| Romańska Wenedów | 3 | 15:30
| Romańska Szkoła | 4 | 15:32
| Romańska Pętla | 5 | 15:33
| Zachodnia Celtycka | 6 | 15:34
| Zachodnia | 7 | 15:35
| Zachodnia Działki | 8 | 15:37
| Obozowa Pętla | 9 | 15:38
| Obozowa Wega | 10 | 15:39
| Obozowa Centrozłom | 11 | 15:40
| Obozowa Przychodnia | 12 | 15:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 02:02 godz : min o 15:55
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Rzymska Romańska | 2 | 15:56
| Romańska Wenedów | 3 | 15:58
| Romańska Szkoła | 4 | 16:00
| Romańska Pętla | 5 | 16:00
| Zachodnia Celtycka | 6 | 16:02
| Zachodnia | 7 | 16:03
| Zachodnia Działki | 8 | 16:04
| Obozowa Pętla | 9 | 16:06
| Obozowa Wega | 10 | 16:07
| Obozowa Centrozłom | 11 | 16:08
| Obozowa Przychodnia | 12 | 16:10
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 16:12
| Podmiejska Rondo | 14 | 16:14
| Podmiejska Widok | 15 | 16:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 16:17
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 16:18
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 16:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 16:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:34 godz : min o 16:27
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27
| Rzymska Romańska | 2 | 16:28
| Romańska Wenedów | 3 | 16:30
| Romańska Szkoła | 4 | 16:32
| Romańska Pętla | 5 | 16:33
| Zachodnia Celtycka | 6 | 16:34
| Zachodnia | 7 | 16:35
| Zachodnia Działki | 8 | 16:37
| Obozowa Pętla | 9 | 16:38
| Obozowa Wega | 10 | 16:39
| Obozowa Centrozłom | 11 | 16:40
| Obozowa Przychodnia | 12 | 16:42
| Dworzec Autobusowy |
|
|
|
za: 03:04 godz : min o 16:57
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:57
| Rzymska Romańska | 2 | 16:58
| Romańska Wenedów | 3 | 17:00
| Romańska Szkoła | 4 | 17:02
| Romańska Pętla | 5 | 17:03
| Zachodnia Celtycka | 6 | 17:04
| Zachodnia | 7 | 17:04
| Zachodnia Działki | 8 | 17:07
| Obozowa Pętla | 9 | 17:08
| Obozowa Wega | 10 | 17:08
| Obozowa Centrozłom | 11 | 17:10
| Obozowa Przychodnia | 12 | 17:12
| Górnośląska Galeria Amber | 13 | 17:13
| Podmiejska Rondo | 14 | 17:14
| Podmiejska Widok | 15 | 17:16
| Wyszyńskiego Przychodnia | 16 | 17:17
| Wyszyńskiego Kościół | 17 | 17:18
| Wyszyńskiego Arena | 18 | 17:20
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 19 | 17:21
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |