Najbliższe odjazdy
Przystanek: Obozowa Centrozłom - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 24 min o 09:05
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:05
| Obozowa Centrozłom | 2 | 09:06
| Obozowa Przychodnia | 3 | 09:08
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 09:09
| Podmiejska Rondo | 5 | 09:10
| Podmiejska Widok | 6 | 09:12
| Wyszyńskiego Przychodnia | 7 | 09:13
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 09:14
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 09:16
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 10 | 09:17
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:22 godz : min o 10:03
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:03
| Obozowa Centrozłom | 2 | 10:04
| Obozowa Przychodnia | 3 | 10:06
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 10:07
| Podmiejska Rondo | 5 | 10:08
| Podmiejska Widok | 6 | 10:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 7 | 10:11
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 10:12
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 10:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 10 | 10:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:22 godz : min o 11:03
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:03
| Obozowa Centrozłom | 2 | 11:04
| Obozowa Przychodnia | 3 | 11:06
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 11:07
| Podmiejska Rondo | 5 | 11:08
| Podmiejska Widok | 6 | 11:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 7 | 11:11
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 11:12
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 11:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 10 | 11:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:22 godz : min o 12:03
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:03
| Obozowa Centrozłom | 2 | 12:04
| Obozowa Przychodnia | 3 | 12:06
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 12:07
| Podmiejska Rondo | 5 | 12:08
| Podmiejska Widok | 6 | 12:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 7 | 12:11
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 12:12
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 12:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 10 | 12:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:22 godz : min o 13:03
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:03
| Obozowa Centrozłom | 2 | 13:04
| Obozowa Przychodnia | 3 | 13:06
| Górnośląska Galeria Amber | 4 | 13:07
| Podmiejska Rondo | 5 | 13:08
| Podmiejska Widok | 6 | 13:10
| Wyszyńskiego Przychodnia | 7 | 13:11
| Wyszyńskiego Kościół | 8 | 13:12
| Wyszyńskiego Arena | 9 | 13:14
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 10 | 13:15
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:08 godz : min o 13:49
Dworzec Autobusowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:49
| Obozowa Centrozłom | 2 | 13:50
| Obozowa Przychodnia | 3 | 13:52
| Dworzec Autobusowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |