Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wojciechowskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 16 min o 05:57
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:57
| Wojciechowskiego | 2 | 05:58
| Armii Krajowej | 3 | 05:59
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 06:00
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 5 | 06:02
| Al. Woj. Pol. Skoda | 6 | 06:05
| Wrocławska Zachodnia | 7 | 06:06
| Wrocławska KLA | 8 | 06:08
| Wrocławska Netland | 9 | 06:10
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 06:12
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 06:14
| Legionów Polna | 12 | 06:15
| Legionów Handlowa | 13 | 06:16
| Ułańska | 14 | 06:18
| Bankowa | 15 | 06:20
| Sukiennicza | 16 | 06:22
| Plac Jana Pawła II | 17 | 06:24
| Toruńska Gdańska | 18 | 06:25
| Pucka Szpital | 19 | 06:26
| Stawiszyńska Skarszewska | 20 | 06:27
| Żołnierska | 21 | 06:28
| Tuwima | 22 | 06:29
| Tuwima POM | 23 | 06:30
| Żeromskiego | 24 | 06:32
| Staffa | 25 | 06:33
| Długa Stawiszyńska | 26 | 06:35
| Długa | 27 | 06:36
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 25 min o 06:06
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:06
| Wojciechowskiego | 2 | 06:07
| Armii Krajowej | 3 | 06:08
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 06:10
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 06:11
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 06:12
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 06:14
| Podmiejska Rondo | 8 | 06:16
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 06:18
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 06:20
| Legionów Polna | 11 | 06:21
| Legionów Handlowa | 12 | 06:22
| Ułańska | 13 | 06:24
| Bankowa | 14 | 06:26
| Sukiennicza | 15 | 06:27
| Plac Jana Pawła II | 16 | 06:29
| 3-go Maja | 17 | 06:31
| Nowy Rynek Chopina | 18 | 06:33
| Chopina | 19 | 06:36
| Harcerska | 20 | 06:38
| Poznańska Wojska Polskiego | 21 | 06:39
| Poznańska Szpital | 22 | 06:41
| Poznańska Galeria | 23 | 06:42
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 24 | 06:43
| Poznańska Kampus | 25 | 06:45
| Kolonia Kościelna Wieś | 26 | 06:46
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 33 min o 06:14
Szlak Bursztynowy Wzgórza
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:14
| Wojciechowskiego | 2 | 06:15
| Armii Krajowej | 3 | 06:16
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 06:18
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 06:19
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 06:20
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 06:22
| Podmiejska Rondo | 8 | 06:24
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 06:25
| Serbinowska Młynarska | 10 | 06:28
| Widok Mickiewicza | 11 | 06:29
| Dobrzecka Mickiewicza | 12 | 06:32
| Al. Woj. Pol. Poznańska | 13 | 06:34
| Harcerska | 14 | 06:36
| Chopina | 15 | 06:37
| Parczewskiego Wodna | 16 | 06:39
| Parczewskiego | 17 | 06:41
| Plac Jana Pawła II | 18 | 06:44
| Niemojowskich WORD | 19 | 06:45
| Niemojowskich Szkoła | 20 | 06:46
| Szlak Bursztynowy Niemojowskic | 21 | 06:47
| Szlak Bursztynowy Wzgórza | 22 | 06:48
| Szlak Bursztynowy Wzgórza |
|
|
|
za: 46 min o 06:27
Kolonia Skarszewek OSP
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:27
| Wojciechowskiego | 2 | 06:28
| Armii Krajowej | 3 | 06:29
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 06:30
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 5 | 06:32
| Al. Woj. Pol. Skoda | 6 | 06:35
| Wrocławska Zachodnia | 7 | 06:36
| Wrocławska KLA | 8 | 06:38
| Wrocławska Netland | 9 | 06:40
| Górnośląska Galeria Amber | 10 | 06:42
| Górnośląska Kaliniec | 11 | 06:44
| Legionów Polna | 12 | 06:45
| Legionów Handlowa | 13 | 06:46
| Ułańska | 14 | 06:48
| Bankowa | 15 | 06:50
| Sukiennicza | 16 | 06:52
| Plac Jana Pawła II | 17 | 06:54
| Toruńska Gdańska | 18 | 06:55
| Pucka Szpital | 19 | 06:56
| Stawiszyńska Skarszewska | 20 | 06:57
| Żołnierska | 21 | 06:58
| Tuwima | 22 | 06:59
| Tuwima POM | 23 | 07:00
| Żeromskiego | 24 | 07:02
| Staffa | 25 | 07:03
| Długa Stawiszyńska | 26 | 07:05
| Długa | 27 | 07:06
| Kolonia Skarszewek OSP |
|
|
|
za: 53 min o 06:34
Kościelna Wieś Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:34
| Wojciechowskiego | 2 | 06:35
| Armii Krajowej | 3 | 06:36
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 06:38
| Al. Woj. Pol. Big Star | 5 | 06:39
| Al. Woj. Pol. STW | 6 | 06:40
| Al. Woj. Pol. Rondo | 7 | 06:42
| Podmiejska Rondo | 8 | 06:45
| Górnośląska Galeria Amber | 9 | 06:47
| Górnośląska Kaliniec | 10 | 06:49
| Legionów Polna | 11 | 06:50
| Legionów Handlowa | 12 | 06:51
| Ułańska | 13 | 06:53
| Bankowa | 14 | 06:55
| Sukiennicza | 15 | 06:57
| Plac Jana Pawła II | 16 | 06:59
| 3-go Maja | 17 | 07:01
| Nowy Rynek Chopina | 18 | 07:03
| Chopina | 19 | 07:06
| Harcerska | 20 | 07:08
| Poznańska Wojska Polskiego | 21 | 07:09
| Poznańska Szpital | 22 | 07:11
| Poznańska Galeria | 23 | 07:12
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 24 | 07:13
| Poznańska Kampus | 25 | 07:15
| Kolonia Kościelna Wieś | 26 | 07:16
| Kościelna Wieś Pętla |
|
|
|
za: 57 min o 06:38
Rozwojowa
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38
| Wojciechowskiego | 2 | 06:39
| Armii Krajowej | 3 | 06:40
| Skłodowskiej-Curie Bursche | 4 | 06:41
| Woj. Pol. Skłodowskiej-Curie | 5 | 06:45
| Rozwojowa |
|
Powrót | | Następne dojazdy |