Najbliższe odjazdy
Przystanek: Europejska NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 57 min o 16:45 D
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:45D
| Europejska NŻ | 2 | 16:47D
| Cmentarz Kolska | 3 | 16:49D
| Żwirki i Wigury | 4 | 16:50D
| Wał Tarejwy | 5 | 16:53D
| Trasa Warszawska | 6 | 16:56D
| Dworcowa | 7 | 16:59D
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 01:01 godz : min o 16:49
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:49
| Europejska NŻ | 2 | 16:51
| Cmentarz Kolska | 3 | 16:52
| Kolska | 4 | 16:54
| Parowa NŻ | 5 | 16:55
| Stefanii Esse NŻ | 6 | 16:57
| M.Dąbrowskiej | 7 | 16:58
| Dmowskiego | 8 | 16:59
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 17:00
| Staszica | 10 | 17:02
| Kilińskiego | 11 | 17:03
| Szarych Szeregów | 12 | 17:06
| Trasa Warszawska | 13 | 17:08
| Dworcowa NŻ | 14 | 17:11
| Ogrodowa NŻ | 15 | 17:12
| Hurtowa NŻ | 16 | 17:14
| Stokowa NŻ | 17 | 17:15
| Konwaliowa | 18 | 17:16
| Hiacyntowa | 19 | 17:17
| Rolna | 20 | 17:18
| Szkoła Salezjańska NŻ | 21 | 17:19
| Rondo Konińskich Cyklistów | 22 | 17:20
| Spółdzielców | 23 | 17:22
| ZUS | 24 | 17:24
| Dworzec PKP | 25 | 17:27
| Aleje 1 Maja | 26 | 17:29
| ZSGE | 27 | 17:31
| Wyszyńskiego | 28 | 17:32
| Glinka | 29 | 17:33
| Popiełuszki | 30 | 17:34
| Cmentarz Parafialny | 31 | 17:35
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:23 godz : min o 17:11 a
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:11a
| Europejska NŻ | 2 | 17:13a
| Cmentarz Kolska | 3 | 17:15a
| Żwirki i Wigury | 4 | 17:16a
| Wał Tarejwy | 5 | 17:19a
| Trasa Warszawska | 6 | 17:22a
| Dworcowa | 7 | 17:25a
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 02:01 godz : min o 17:49
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:49
| Europejska NŻ | 2 | 17:51
| Cmentarz Kolska | 3 | 17:52
| Kolska | 4 | 17:54
| Parowa NŻ | 5 | 17:55
| Stefanii Esse NŻ | 6 | 17:56
| M.Dąbrowskiej | 7 | 17:57
| Dmowskiego | 8 | 17:58
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 17:59
| Staszica | 10 | 18:00
| Kilińskiego | 11 | 18:02
| Szarych Szeregów | 12 | 18:04
| Trasa Warszawska | 13 | 18:07
| Dworcowa NŻ | 14 | 18:08
| Ogrodowa NŻ | 15 | 18:08
| Hurtowa NŻ | 16 | 18:10
| Stokowa NŻ | 17 | 18:11
| Konwaliowa | 18 | 18:12
| Hiacyntowa | 19 | 18:13
| Rolna | 20 | 18:14
| Szkoła Salezjańska NŻ | 21 | 18:15
| Rondo Konińskich Cyklistów | 22 | 18:16
| Spółdzielców | 23 | 18:18
| ZUS | 24 | 18:19
| Dworzec PKP | 25 | 18:21
| Aleje 1 Maja | 26 | 18:23
| ZSGE | 27 | 18:25
| Wyszyńskiego | 28 | 18:26
| Glinka | 29 | 18:27
| Popiełuszki | 30 | 18:28
| Cmentarz Parafialny | 31 | 18:29
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 03:01 godz : min o 18:49 z
M.Dąbrowskiej-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:49z
| Europejska NŻ | 2 | 18:51z
| Cmentarz Kolska | 3 | 18:52z
| Kolska | 4 | 18:54z
| Parowa NŻ | 5 | 18:55z
| Stefanii Esse NŻ | 6 | 18:56z
| M.Dąbrowskiej-końcowy |
|
|
|
za: 04:01 godz : min o 19:49
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:49
| Europejska NŻ | 2 | 19:51
| Cmentarz Kolska | 3 | 19:52
| Kolska | 4 | 19:54
| Parowa NŻ | 5 | 19:55
| Stefanii Esse NŻ | 6 | 19:56
| M.Dąbrowskiej | 7 | 19:57
| Dmowskiego | 8 | 19:58
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 19:59
| Staszica | 10 | 20:00
| Kilińskiego | 11 | 20:02
| Szarych Szeregów | 12 | 20:04
| Trasa Warszawska | 13 | 20:07
| Dworcowa NŻ | 14 | 20:08
| Ogrodowa NŻ | 15 | 20:08
| Hurtowa NŻ | 16 | 20:10
| Stokowa NŻ | 17 | 20:11
| Konwaliowa | 18 | 20:12
| Hiacyntowa | 19 | 20:13
| Rolna | 20 | 20:14
| Szkoła Salezjańska NŻ | 21 | 20:15
| Rondo Konińskich Cyklistów | 22 | 20:16
| Spółdzielców | 23 | 20:18
| ZUS | 24 | 20:19
| Dworzec PKP | 25 | 20:21
| Aleje 1 Maja | 26 | 20:23
| ZSGE | 27 | 20:25
| Wyszyńskiego | 28 | 20:26
| Glinka | 29 | 20:27
| Popiełuszki | 30 | 20:28
| Cmentarz Parafialny | 31 | 20:29
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |