Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gajowa NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04 min o 14:36 h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:36h
| Gajowa NŻ | 2 | 14:38h
| Marantów NŻ | 3 | 14:41
| Huta | 4 | 14:44
| Maliniec | 5 | 14:45
| Przemysłowa NŻ | 6 | 14:46
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 14:48
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 14:49
| Muzeum Okręgowe | 9 | 14:51
| Gosławice | 10 | 14:53
| Przystań Gosławice | 11 | 14:55
| Gaj NŻ | 12 | 14:56
| Pątnów | 13 | 14:57
| Pątnowska NŻ | 14 | 14:58
| Kazimierska NŻ | 15 | 15:00
| Elektrownia Pątnów | 16 | 15:02
| Kamienica I NŻ | 17 | 15:03
| Kamienica II NŻ | 18 | 15:04
| Kamienica III NŻ | 19 | 15:05
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 20 | 15:07
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 12 min o 14:44 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:44a
| Gajowa NŻ | 2 | 14:46a
| Marantów NŻ | 3 | 14:49a
| Huta | 4 | 14:52a
| Maliniec | 5 | 14:53a
| Przemysłowa NŻ | 6 | 14:54a
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 14:56a
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 14:57a
| Muzeum Okręgowe | 9 | 14:59a
| Gosławice | 10 | 15:01a
| Przystań Gosławice | 11 | 15:03a
| Gaj NŻ | 12 | 15:04a
| Pątnów | 13 | 15:05a
| Pątnowska NŻ | 14 | 15:06a
| Kazimierska NŻ | 15 | 15:08a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
|
|
za: 18 min o 14:50 h
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:50h
| Gajowa NŻ | 2 | 14:52h
| Marantów NŻ | 3 | 14:55
| Huta | 4 | 14:58
| Maliniec | 5 | 14:59
| Przemysłowa NŻ | 6 | 15:00
| Elektrownia Konin NŻ | 7 | 15:02
| Jędrzejewskiego NŻ | 8 | 15:03
| Muzeum Okręgowe | 9 | 15:05
| Gosławice | 10 | 15:07
| Przystań Gosławice | 11 | 15:09
| Gaj NŻ | 12 | 15:10
| Pątnów | 13 | 15:11
| Ślesińska I | 14 | 15:12
| Ślesińska II NŻ | 15 | 15:14
| Łężyńska NŻ | 16 | 15:16
| Ks. Palenickiego | 17 | 15:17
| Nowiny NŻ | 18 | 15:18
| Bernardynka NŻ | 19 | 15:19
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 58 min o 15:30
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:30
| Gajowa NŻ | 2 | 15:32
| Marantów NŻ | 3 | 15:34
| Maliniec | 4 | 15:35
| Przemysłowa NŻ | 5 | 15:36
| Elektrownia Konin NŻ | 6 | 15:38
| Jędrzejewskiego NŻ | 7 | 15:39
| Muzeum Okręgowe | 8 | 15:41
| Gosławice | 9 | 15:43
| Przystań Gosławice | 10 | 15:45
| Gaj NŻ | 11 | 15:46
| Pątnów | 12 | 15:47
| Ślesińska I | 13 | 15:48
| Ślesińska II NŻ | 14 | 15:50
| Łężyńska NŻ | 15 | 15:52
| Ks. Palenickiego | 16 | 15:53
| Nowiny NŻ | 17 | 15:54
| Bernardynka NŻ | 18 | 15:55
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 15:37 a
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:37a
| Gajowa NŻ | 2 | 15:39a
| Marantów NŻ | 3 | 15:41a
| Maliniec | 4 | 15:42a
| Przemysłowa NŻ | 5 | 15:43a
| Elektrownia Konin NŻ | 6 | 15:45a
| Jędrzejewskiego NŻ | 7 | 15:46a
| Muzeum Okręgowe | 8 | 15:48a
| Gosławice | 9 | 15:50a
| Przystań Gosławice | 10 | 15:52a
| Gaj NŻ | 11 | 15:53a
| Pątnów | 12 | 15:54a
| Pątnowska NŻ | 13 | 15:55a
| Kazimierska NŻ | 14 | 15:57a
| Elektrownia Pątnów | 15 | 15:59a
| Kamienica I NŻ | 16 | 16:00a
| Kamienica II NŻ | 17 | 16:00a
| Kamienica III NŻ | 18 | 16:02a
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 19 | 16:04
| Jóźwin NŻ | 20 | 16:06
| Jóźwin NŻ | 21 | 16:10
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:28 godz : min o 16:00
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00
| Gajowa NŻ | 2 | 16:02
| Marantów NŻ | 3 | 16:04
| Maliniec | 4 | 16:04
| Przemysłowa NŻ | 5 | 16:06
| Elektrownia Konin NŻ | 6 | 16:08
| Jędrzejewskiego NŻ | 7 | 16:08
| Muzeum Okręgowe | 8 | 16:11
| Gosławice | 9 | 16:13
| Przystań Gosławice | 10 | 16:15
| Gaj NŻ | 11 | 16:16
| Pątnów | 12 | 16:17
| Ślesińska I | 13 | 16:18
| Ślesińska II NŻ | 14 | 16:20
| Łężyńska NŻ | 15 | 16:22
| Ks. Palenickiego | 16 | 16:23
| Nowiny NŻ | 17 | 16:24
| Bernardynka NŻ | 18 | 16:25
| Łężyn-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |