Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sokółki NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 41 min o 15:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:07
| Sokółki NŻ | 2 | 15:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 15:09
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 15:10
| Posada NŻ | 5 | 15:11
| Posada NŻ | 6 | 15:13
| Kleczewska | 7 | 15:14
| Międzylesie | 8 | 15:16
| Paderewskiego | 9 | 15:16
| Moniuszki NŻ | 10 | 15:17
| Szymanowskiego | 11 | 15:19
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 15:21
| Torowa | 13 | 15:23
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 15:24
| 11 Listopada | 15 | 15:25
| Targowisko Miejskie | 16 | 15:27
| Rondo Solidarności | 17 | 15:28
| Hala Rondo | 18 | 15:29
| Aleje 1 Maja | 19 | 15:31
| Dworzec PKP | 20 | 15:34
| Dworcowa | 21 | 15:36
| Trasa Warszawska | 22 | 15:38
| Grunwaldzka | 23 | 15:39
| Wał Tarejwy | 24 | 15:40
| Żwirki i Wigury | 25 | 15:42
| Kolska | 26 | 15:44
| Józefa Bema | 27 | 15:45
| Rondo Kamińskiego | 28 | 15:46
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:41 godz : min o 17:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:07
| Sokółki NŻ | 2 | 17:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 17:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 17:10
| Posada NŻ | 5 | 17:11
| Posada NŻ | 6 | 17:13
| Kleczewska | 7 | 17:14
| Międzylesie | 8 | 17:16
| Paderewskiego | 9 | 17:16
| Moniuszki NŻ | 10 | 17:17
| Szymanowskiego | 11 | 17:19
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 17:21
| Torowa | 13 | 17:23
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 17:24
| 11 Listopada | 15 | 17:25
| Targowisko Miejskie | 16 | 17:27
| Rondo Solidarności | 17 | 17:28
| Hala Rondo | 18 | 17:29
| Aleje 1 Maja | 19 | 17:31
| Dworzec PKP | 20 | 17:33
| Dworcowa | 21 | 17:35
| Trasa Warszawska | 22 | 17:37
| Grunwaldzka | 23 | 17:38
| Wał Tarejwy | 24 | 17:39
| Żwirki i Wigury | 25 | 17:41
| Kolska | 26 | 17:43
| Józefa Bema | 27 | 17:44
| Rondo Kamińskiego | 28 | 17:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 05:41 godz : min o 20:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:07
| Sokółki NŻ | 2 | 20:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 20:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 20:10
| Posada NŻ | 5 | 20:11
| Posada NŻ | 6 | 20:13
| Kleczewska | 7 | 20:14
| Międzylesie | 8 | 20:16
| Paderewskiego | 9 | 20:16
| Moniuszki NŻ | 10 | 20:17
| Szymanowskiego | 11 | 20:19
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 20:21
| Torowa | 13 | 20:23
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 20:24
| 11 Listopada | 15 | 20:25
| Targowisko Miejskie | 16 | 20:27
| Rondo Solidarności | 17 | 20:28
| Hala Rondo | 18 | 20:29
| Aleje 1 Maja | 19 | 20:31
| Dworzec PKP | 20 | 20:33
| Dworcowa | 21 | 20:35
| Trasa Warszawska | 22 | 20:37
| Grunwaldzka | 23 | 20:38
| Wał Tarejwy | 24 | 20:39
| Żwirki i Wigury | 25 | 20:41
| Kolska | 26 | 20:43
| Józefa Bema | 27 | 20:44
| Rondo Kamińskiego | 28 | 20:45
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 06:41 godz : min o 21:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:07
| Sokółki NŻ | 2 | 21:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 21:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 21:10
| Posada NŻ | 5 | 21:11
| Posada NŻ | 6 | 21:13
| Kleczewska | 7 | 21:14
| Międzylesie | 8 | 21:16
| Paderewskiego | 9 | 21:16
| Moniuszki NŻ | 10 | 21:17
| Szymanowskiego | 11 | 21:19
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 21:21
| Torowa | 13 | 21:23
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 21:24
| 11 Listopada | 15 | 21:25
| Targowisko Miejskie | 16 | 21:27
| Rondo Solidarności | 17 | 21:28
| Hala Rondo | 18 | 21:29
| Aleje 1 Maja | 19 | 21:31
| Dworzec PKP | 20 | 21:33
| Dworcowa | 21 | 21:35
| Trasa Warszawska | 22 | 21:37
| Grunwaldzka | 23 | 21:38
| Wał Tarejwy | 24 | 21:39
| Żwirki i Wigury | 25 | 21:41
| Kolska | 26 | 21:43
| Józefa Bema | 27 | 21:44
| Rondo Kamińskiego | 28 | 21:45
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |