Najbliższe odjazdy
Przystanek: Topazowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 30 min o 15:48 s;d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:48s;d
| Topazowa | 2 | 15:50s;d
| Szpitalna | 3 | 15:51s;d
| Szpital | 4 | 15:52s;d
| Rondo Kamińskiego | 5 | 15:53s;d
| Józefa Bema | 6 | 15:55s;d
| Kolska | 7 | 15:57s;d
| Żwirki i Wigury | 8 | 15:58s;d
| Wał Tarejwy | 9 | 16:00s;d
| Trasa Warszawska | 10 | 16:03s;d
| Dworcowa | 11 | 16:06s;d
| Dworzec PKP | 12 | 16:08s;d
| Aleje 1 Maja | 13 | 16:10s;d
| Rondo Solidarności | 14 | 16:12s;d
| Targowisko Miejskie | 15 | 16:13s;d
| 11 Listopada | 16 | 16:14s;d
| Zakole | 17 | 16:15s;d
| Okólna | 18 | 16:16s;d
| Sosnowa | 19 | 16:17s;d
| Wyzwolenia | 20 | 16:19s;d
| Wyszyńskiego | 21 | 16:21s;d
| ZSGE | 22 | 16:23s;d
| Hala Rondo | 23 | 16:24s;d
| Aleje 1 Maja | 24 | 16:26s;d
| Dworzec PKP | 25 | 16:28s;d
| Dworcowa | 26 | 16:30s;d
| Trasa Warszawska | 27 | 16:32s;d
| Grunwaldzka | 28 | 16:33s;d
| Wał Tarejwy | 29 | 16:34s;d
| Żwirki i Wigury | 30 | 16:36s;d
| Kolska | 31 | 16:38s;d
| Józefa Bema | 32 | 16:39s;d
| Rondo Kamińskiego | 33 | 16:40s;d
| Szpital | 34 | 16:41s;d
| Szpitalna | 35 | 16:42s;d
| Ametystowa NŻ | 36 | 16:44s
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 37 | 16:46s
| Stare Miasto-U.Gminy | 38 | 16:47s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 39 | 16:48s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 56 min o 16:14
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:14
| Topazowa | 2 | 16:15
| Szpitalna | 3 | 16:16
| Szpital | 4 | 16:17
| Rondo Kamińskiego | 5 | 16:18
| Józefa Bema | 6 | 16:20
| Kolska | 7 | 16:22
| Żwirki i Wigury | 8 | 16:23
| Wał Tarejwy | 9 | 16:26
| Trasa Warszawska | 10 | 16:28
| Dworcowa | 11 | 16:30
| Dworzec PKP | 12 | 16:32
| Aleje 1 Maja | 13 | 16:34
| Rondo Solidarności | 14 | 16:37
| Leśna | 15 | 16:38
| Niesłusz | 16 | 16:39
| Gajowa NŻ | 17 | 16:40
| Marantów NŻ | 18 | 16:42
| Maliniec | 19 | 16:43
| Przemysłowa NŻ | 20 | 16:44
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 16:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 16:47
| Muzeum Okręgowe | 23 | 16:49
| Gosławice | 24 | 16:50
| Przystań Gosławice | 25 | 16:52
| Gaj NŻ | 26 | 16:53
| Pątnów | 27 | 16:54
| Ślesińska I | 28 | 16:55
| Ślesińska II NŻ | 29 | 16:57
| Łężyńska NŻ | 30 | 16:59
| Ks. Palenickiego | 31 | 17:00
| Nowiny NŻ | 32 | 17:00
| Bernardynka NŻ | 33 | 17:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:06 godz : min o 16:24 a
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:24a
| Topazowa | 2 | 16:26a
| Szpitalna | 3 | 16:27a
| Szpital | 4 | 16:28a
| Rondo Kamińskiego | 5 | 16:29a
| Józefa Bema | 6 | 16:31a
| Kolska | 7 | 16:33a
| Żwirki i Wigury | 8 | 16:34a
| Wał Tarejwy | 9 | 16:37a
| Trasa Warszawska | 10 | 16:39a
| Dworcowa | 11 | 16:41a
| Dworzec PKP | 12 | 16:43a
| ZS im. Kopernika | 13 | 16:45a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 14 | 16:46a
| Spółdzielców | 15 | 16:48a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 16 | 16:49a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 17 | 16:50a
| Rolna | 18 | 16:51a
| Hiacyntowa | 19 | 16:53a
| Nowy Dwór | 20 | 16:54a
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 16:48
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:48
| Topazowa | 2 | 16:50t
| Szpitalna | 3 | 16:51t
| Szpital | 4 | 16:52t
| Rondo Kamińskiego | 5 | 16:53t
| Józefa Bema | 6 | 16:55t
| Kolska | 7 | 16:57t
| Żwirki i Wigury | 8 | 16:58t
| Wał Tarejwy | 9 | 17:00t
| Trasa Warszawska | 10 | 17:03t
| Dworcowa | 11 | 17:06t
| Dworzec PKP | 12 | 17:08t
| Aleje 1 Maja | 13 | 17:10t
| Rondo Solidarności | 14 | 17:12t
| Targowisko Miejskie | 15 | 17:13t
| 11 Listopada | 16 | 17:14t
| Zakole | 17 | 17:15t
| Okólna | 18 | 17:16t
| Sosnowa | 19 | 17:17t
| Wyzwolenia | 20 | 17:19t
| Wyszyńskiego | 21 | 17:21t
| ZSGE | 22 | 17:23t
| Hala Rondo | 23 | 17:24t
| Aleje 1 Maja | 24 | 17:26t
| Dworzec PKP | 25 | 17:28t
| Dworcowa | 26 | 17:30t
| Trasa Warszawska | 27 | 17:32t
| Grunwaldzka | 28 | 17:33t
| Wał Tarejwy | 29 | 17:34t
| Żwirki i Wigury | 30 | 17:36t
| Kolska | 31 | 17:38t
| Józefa Bema | 32 | 17:39t
| Rondo Kamińskiego | 33 | 17:40t
| Szpital | 34 | 17:41t
| Szpitalna | 35 | 17:42
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 17:14
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:14
| Topazowa | 2 | 17:15
| Szpitalna | 3 | 17:16
| Szpital | 4 | 17:17
| Rondo Kamińskiego | 5 | 17:18
| Józefa Bema | 6 | 17:20
| Kolska | 7 | 17:22
| Żwirki i Wigury | 8 | 17:23
| Wał Tarejwy | 9 | 17:26
| Trasa Warszawska | 10 | 17:28
| Dworcowa | 11 | 17:30
| Dworzec PKP | 12 | 17:32
| Aleje 1 Maja | 13 | 17:34
| Rondo Solidarności | 14 | 17:37
| Leśna | 15 | 17:38
| Niesłusz | 16 | 17:39
| Gajowa NŻ | 17 | 17:40
| Marantów NŻ | 18 | 17:42
| Maliniec | 19 | 17:43
| Przemysłowa NŻ | 20 | 17:44
| Elektrownia Konin NŻ | 21 | 17:46
| Jędrzejewskiego NŻ | 22 | 17:47
| Muzeum Okręgowe | 23 | 17:49
| Gosławice | 24 | 17:50
| Przystań Gosławice | 25 | 17:52
| Gaj NŻ | 26 | 17:53
| Pątnów | 27 | 17:54
| Ślesińska I | 28 | 17:55
| Ślesińska II NŻ | 29 | 17:57
| Łężyńska NŻ | 30 | 17:59
| Ks. Palenickiego | 31 | 18:00
| Nowiny NŻ | 32 | 18:00
| Bernardynka NŻ | 33 | 18:02
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:30 godz : min o 17:48 s;d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:48s;d
| Topazowa | 2 | 17:50s;d
| Szpitalna | 3 | 17:51s;d
| Szpital | 4 | 17:52s;d
| Rondo Kamińskiego | 5 | 17:53s;d
| Józefa Bema | 6 | 17:55s;d
| Kolska | 7 | 17:57s;d
| Żwirki i Wigury | 8 | 17:58s;d
| Wał Tarejwy | 9 | 18:00s;d
| Trasa Warszawska | 10 | 18:03s;d
| Dworcowa | 11 | 18:06s;d
| Dworzec PKP | 12 | 18:08s;d
| Aleje 1 Maja | 13 | 18:10s;d
| Rondo Solidarności | 14 | 18:12s;d
| Targowisko Miejskie | 15 | 18:13s;d
| 11 Listopada | 16 | 18:14s;d
| Zakole | 17 | 18:15s;d
| Okólna | 18 | 18:16s;d
| Sosnowa | 19 | 18:17s;d
| Wyzwolenia | 20 | 18:19s;d
| Wyszyńskiego | 21 | 18:21s;d
| ZSGE | 22 | 18:23s;d
| Hala Rondo | 23 | 18:24s;d
| Aleje 1 Maja | 24 | 18:26s;d
| Dworzec PKP | 25 | 18:28s;d
| Dworcowa | 26 | 18:30s;d
| Trasa Warszawska | 27 | 18:32s;d
| Grunwaldzka | 28 | 18:33s;d
| Wał Tarejwy | 29 | 18:34s;d
| Żwirki i Wigury | 30 | 18:36s;d
| Kolska | 31 | 18:38s;d
| Józefa Bema | 32 | 18:39s;d
| Rondo Kamińskiego | 33 | 18:40s;d
| Szpital | 34 | 18:41s;d
| Szpitalna | 35 | 18:42s;d
| Ametystowa NŻ | 36 | 18:44s
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 37 | 18:46s
| Stare Miasto-U.Gminy | 38 | 18:47s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 39 | 18:48s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |