Najbliższe odjazdy
Przystanek: Piłsudskiego - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19 min o 15:55 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55b
| Piłsudskiego | 2 | 15:58b
| Zagórowska NŻ | 3 | 16:00b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 19 min o 15:55
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:55
| Piłsudskiego | 2 | 15:57
| M.Dąbrowskiej | 3 | 15:58c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 15:59c
| Nadrzeczna | 5 | 16:00
| Dmowskiego | 6 | 16:00
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 16:02
| Staszica | 8 | 16:04
| Kilińskiego | 9 | 16:04
| Szarych Szeregów | 10 | 16:08
| Trasa Warszawska | 11 | 16:11
| Dworcowa | 12 | 16:14
| Dworzec PKP | 13 | 16:17
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:19
| Rondo Solidarności | 15 | 16:21
| Targowisko Miejskie | 16 | 16:22
| 11 Listopada | 17 | 16:23
| Zakole | 18 | 16:24
| Okólna | 19 | 16:25
| Sosnowa | 20 | 16:27
| Wyzwolenia | 21 | 16:29
| Wyszyńskiego | 22 | 16:32
| ZSGE | 23 | 16:34
| Hala Rondo | 24 | 16:35
| Aleje 1 Maja | 25 | 16:38
| Dworzec PKP | 26 | 16:41
| Dworcowa | 27 | 16:43
| Trasa Warszawska | 28 | 16:45
| Grunwaldzka | 29 | 16:46
| Wał Tarejwy | 30 | 16:48
| Bankowa NŻ | 31 | 16:50
| Park Chopina | 32 | 16:51
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 16:52
| Dmowskiego | 34 | 16:52b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 16:53b
| Nadrzeczna | 36 | 16:55
| M.Dąbrowskiej | 37 | 16:57
| Piłsudskiego | 38 | 16:58
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 39 min o 16:15
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:15
| Piłsudskiego | 2 | 16:17
| M.Dąbrowskiej | 3 | 16:18c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 16:19c
| Nadrzeczna | 5 | 16:20
| Dmowskiego | 6 | 16:21
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 16:22
| Staszica | 8 | 16:24
| Kilińskiego | 9 | 16:25
| Szarych Szeregów | 10 | 16:28
| Trasa Warszawska | 11 | 16:31
| Dworcowa | 12 | 16:34
| Dworzec PKP | 13 | 16:37
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:39
| Rondo Solidarności | 15 | 16:41
| Targowisko Miejskie | 16 | 16:42
| 11 Listopada | 17 | 16:43
| Zakole | 18 | 16:44
| Okólna | 19 | 16:45
| Sosnowa | 20 | 16:47
| Wyzwolenia | 21 | 16:49
| Wyszyńskiego | 22 | 16:52
| ZSGE | 23 | 16:54
| Hala Rondo | 24 | 16:55
| Aleje 1 Maja | 25 | 16:58
| Dworzec PKP | 26 | 17:00
| Dworcowa | 27 | 17:03
| Trasa Warszawska | 28 | 17:04
| Grunwaldzka | 29 | 17:06
| Wał Tarejwy | 30 | 17:08
| Bankowa NŻ | 31 | 17:10
| Park Chopina | 32 | 17:11
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 17:12
| Dmowskiego | 34 | 17:12b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 17:13b
| Nadrzeczna | 36 | 17:15
| M.Dąbrowskiej | 37 | 17:17
| Piłsudskiego | 38 | 17:18
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 59 min o 16:35
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:35
| Piłsudskiego | 2 | 16:37
| M.Dąbrowskiej | 3 | 16:38c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 16:39c
| Nadrzeczna | 5 | 16:40
| Dmowskiego | 6 | 16:41
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 16:42
| Staszica | 8 | 16:44
| Kilińskiego | 9 | 16:45
| Szarych Szeregów | 10 | 16:48
| Trasa Warszawska | 11 | 16:51
| Dworcowa | 12 | 16:54
| Dworzec PKP | 13 | 16:57
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:59
| Rondo Solidarności | 15 | 17:00
| Targowisko Miejskie | 16 | 17:02
| 11 Listopada | 17 | 17:03
| Zakole | 18 | 17:04
| Okólna | 19 | 17:04
| Sosnowa | 20 | 17:07
| Wyzwolenia | 21 | 17:08
| Wyszyńskiego | 22 | 17:12
| ZSGE | 23 | 17:14
| Hala Rondo | 24 | 17:15
| Aleje 1 Maja | 25 | 17:18
| Dworzec PKP | 26 | 17:21
| Dworcowa | 27 | 17:23
| Trasa Warszawska | 28 | 17:25
| Grunwaldzka | 29 | 17:26
| Wał Tarejwy | 30 | 17:28
| Bankowa NŻ | 31 | 17:30
| Park Chopina | 32 | 17:31
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 17:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 34 | 17:32
| Dmowskiego | 35 | 17:33b
| Nadrzeczna | 36 | 17:35
| M.Dąbrowskiej | 37 | 17:37
| Piłsudskiego | 38 | 17:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 01:02 godz : min o 16:38 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:38a
| Piłsudskiego | 2 | 16:41a
| Zagórowska NŻ | 3 | 16:43a
| Rumin Działki | 4 | 16:44a
| Rumin NŻ | 5 | 16:45a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 6 | 16:47a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 01:19 godz : min o 16:55
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:55
| Piłsudskiego | 2 | 16:57
| M.Dąbrowskiej | 3 | 16:58c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 16:59c
| Nadrzeczna | 5 | 17:00
| Dmowskiego | 6 | 17:00
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 17:02
| Staszica | 8 | 17:04
| Kilińskiego | 9 | 17:04
| Szarych Szeregów | 10 | 17:08
| Trasa Warszawska | 11 | 17:11
| Dworcowa | 12 | 17:14
| Dworzec PKP | 13 | 17:16
| Aleje 1 Maja | 14 | 17:18
| Rondo Solidarności | 15 | 17:20
| Targowisko Miejskie | 16 | 17:21
| 11 Listopada | 17 | 17:22
| Zakole | 18 | 17:23
| Okólna | 19 | 17:24
| Sosnowa | 20 | 17:26
| Wyzwolenia | 21 | 17:28
| Wyszyńskiego | 22 | 17:30
| ZSGE | 23 | 17:32
| Hala Rondo | 24 | 17:33
| Aleje 1 Maja | 25 | 17:35
| Dworzec PKP | 26 | 17:38
| Dworcowa | 27 | 17:40
| Trasa Warszawska | 28 | 17:42
| Grunwaldzka | 29 | 17:43
| Wał Tarejwy | 30 | 17:45
| Bankowa NŻ | 31 | 17:47
| Park Chopina | 32 | 17:48
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 17:49
| Dmowskiego | 34 | 17:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 17:50b
| Nadrzeczna | 36 | 17:52
| M.Dąbrowskiej | 37 | 17:54
| Piłsudskiego | 38 | 17:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |