Najbliższe odjazdy
Przystanek: Piłsudskiego
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 19:18 godz : min o 06:15 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15a
| Piłsudskiego | 2 | 06:18a
| Zagórowska NŻ | 3 | 06:20a
| Rumin Działki | 4 | 06:21a
| Rumin NŻ | 5 | 06:22a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 6 | 06:24
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 19:18 godz : min o 06:15
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15
| Piłsudskiego | 2 | 06:17
| M.Dąbrowskiej | 3 | 06:18c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 06:19c
| Nadrzeczna | 5 | 06:20
| Dmowskiego | 6 | 06:21
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 06:22
| Staszica | 8 | 06:24
| Kilińskiego | 9 | 06:25
| Szarych Szeregów | 10 | 06:28
| Trasa Warszawska | 11 | 06:31
| Dworcowa | 12 | 06:34
| Dworzec PKP | 13 | 06:36
| Aleje 1 Maja | 14 | 06:38
| Rondo Solidarności | 15 | 06:40
| Targowisko Miejskie | 16 | 06:41
| 11 Listopada | 17 | 06:42
| Zakole | 18 | 06:43
| Okólna | 19 | 06:44
| Sosnowa | 20 | 06:46
| Wyzwolenia | 21 | 06:48
| Wyszyńskiego | 22 | 06:50
| ZSGE | 23 | 06:52
| Hala Rondo | 24 | 06:53
| Aleje 1 Maja | 25 | 06:55
| Dworzec PKP | 26 | 06:58
| Dworcowa | 27 | 07:00
| Trasa Warszawska | 28 | 07:02
| Grunwaldzka | 29 | 07:03
| Wał Tarejwy | 30 | 07:05
| Bankowa NŻ | 31 | 07:07
| Park Chopina | 32 | 07:08
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 07:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 34 | 07:09
| Dmowskiego | 35 | 07:10b
| Nadrzeczna | 36 | 07:12
| M.Dąbrowskiej | 37 | 07:14
| Piłsudskiego | 38 | 07:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 19:38 godz : min o 06:35
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:35
| Piłsudskiego | 2 | 06:37
| M.Dąbrowskiej | 3 | 06:38c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 06:39c
| Nadrzeczna | 5 | 06:40
| Dmowskiego | 6 | 06:41
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 06:42
| Staszica | 8 | 06:44
| Kilińskiego | 9 | 06:45
| Szarych Szeregów | 10 | 06:48
| Trasa Warszawska | 11 | 06:51
| Dworcowa | 12 | 06:54
| Dworzec PKP | 13 | 06:56
| Aleje 1 Maja | 14 | 06:58
| Rondo Solidarności | 15 | 07:00
| Targowisko Miejskie | 16 | 07:01
| 11 Listopada | 17 | 07:02
| Zakole | 18 | 07:03
| Okólna | 19 | 07:04
| Sosnowa | 20 | 07:06
| Wyzwolenia | 21 | 07:08
| Wyszyńskiego | 22 | 07:10
| ZSGE | 23 | 07:12
| Hala Rondo | 24 | 07:13
| Aleje 1 Maja | 25 | 07:15
| Dworzec PKP | 26 | 07:18
| Dworcowa | 27 | 07:20
| Trasa Warszawska | 28 | 07:22
| Grunwaldzka | 29 | 07:23
| Wał Tarejwy | 30 | 07:25
| Bankowa NŻ | 31 | 07:27
| Park Chopina | 32 | 07:28
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 07:29
| Dmowskiego | 34 | 07:29b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 07:30b
| Nadrzeczna | 36 | 07:32
| M.Dąbrowskiej | 37 | 07:34
| Piłsudskiego | 38 | 07:35
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 19:51 godz : min o 06:48 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:48a
| Piłsudskiego | 2 | 06:51a
| Zagórowska NŻ | 3 | 06:53a
| Rumin Działki | 4 | 06:54a
| Rumin NŻ | 5 | 06:55a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 6 | 06:57a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 19:58 godz : min o 06:55
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:55
| Piłsudskiego | 2 | 06:57
| M.Dąbrowskiej | 3 | 06:58c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 06:59c
| Nadrzeczna | 5 | 07:00
| Dmowskiego | 6 | 07:01
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 07:02
| Staszica | 8 | 07:04
| Kilińskiego | 9 | 07:05
| Szarych Szeregów | 10 | 07:08
| Trasa Warszawska | 11 | 07:11
| Dworcowa | 12 | 07:14
| Dworzec PKP | 13 | 07:16
| Aleje 1 Maja | 14 | 07:18
| Rondo Solidarności | 15 | 07:20
| Targowisko Miejskie | 16 | 07:21
| 11 Listopada | 17 | 07:22
| Zakole | 18 | 07:23
| Okólna | 19 | 07:24
| Sosnowa | 20 | 07:26
| Wyzwolenia | 21 | 07:28
| Wyszyńskiego | 22 | 07:30
| ZSGE | 23 | 07:32
| Hala Rondo | 24 | 07:33
| Aleje 1 Maja | 25 | 07:35
| Dworzec PKP | 26 | 07:38
| Dworcowa | 27 | 07:40
| Trasa Warszawska | 28 | 07:42
| Grunwaldzka | 29 | 07:43
| Wał Tarejwy | 30 | 07:45
| Bankowa NŻ | 31 | 07:47
| Park Chopina | 32 | 07:48
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 07:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 34 | 07:49
| Dmowskiego | 35 | 07:50b
| Nadrzeczna | 36 | 07:52
| M.Dąbrowskiej | 37 | 07:54
| Piłsudskiego | 38 | 07:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 20:18 godz : min o 07:15
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:15
| Piłsudskiego | 2 | 07:17
| M.Dąbrowskiej | 3 | 07:18c
| Zajezdnia MZK. Kier. PKP NŻ | 4 | 07:19c
| Nadrzeczna | 5 | 07:20
| Dmowskiego | 6 | 07:21
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 07:22
| Staszica | 8 | 07:24
| Kilińskiego | 9 | 07:25
| Szarych Szeregów | 10 | 07:28
| Trasa Warszawska | 11 | 07:31
| Dworcowa | 12 | 07:34
| Dworzec PKP | 13 | 07:37
| Aleje 1 Maja | 14 | 07:39
| Rondo Solidarności | 15 | 07:41
| Targowisko Miejskie | 16 | 07:42
| 11 Listopada | 17 | 07:43
| Zakole | 18 | 07:44
| Okólna | 19 | 07:45
| Sosnowa | 20 | 07:47
| Wyzwolenia | 21 | 07:49
| Wyszyńskiego | 22 | 07:52
| ZSGE | 23 | 07:54
| Hala Rondo | 24 | 07:55
| Aleje 1 Maja | 25 | 07:58
| Dworzec PKP | 26 | 08:01
| Dworcowa | 27 | 08:03
| Trasa Warszawska | 28 | 08:05
| Grunwaldzka | 29 | 08:06
| Wał Tarejwy | 30 | 08:08
| Bankowa NŻ | 31 | 08:10
| Park Chopina | 32 | 08:11
| Stadion MOSIR NŻ | 33 | 08:12
| Dmowskiego | 34 | 08:12b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 35 | 08:13b
| Nadrzeczna | 36 | 08:15
| M.Dąbrowskiej | 37 | 08:17
| Piłsudskiego | 38 | 08:18
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |