Najbliższe odjazdy
Przystanek: Grunwaldzka - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07 min o 19:29
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:29
| Grunwaldzka | 2 | 19:30
| Wał Tarejwy | 3 | 19:32
| Bankowa NŻ | 4 | 19:34
| Park Chopina | 5 | 19:35
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 19:36b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 7 | 19:36
| Dmowskiego | 8 | 19:37b
| Nadrzeczna | 9 | 19:39
| M.Dąbrowskiej | 10 | 19:40
| Piłsudskiego | 11 | 19:41
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 17 min o 19:39 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:39f
| Grunwaldzka | 2 | 19:40f
| Wał Tarejwy | 3 | 19:41f
| Żwirki i Wigury | 4 | 19:43f
| Kolska | 5 | 19:45f
| Józefa Bema | 6 | 19:46f
| Rondo Kamińskiego | 7 | 19:47f
| Szpital | 8 | 19:48f
| Szpitalna | 9 | 19:49f
| Ametystowa NŻ | 10 | 19:52f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 18 min o 19:40
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:40
| Grunwaldzka | 2 | 19:41
| Wał Tarejwy | 3 | 19:42
| Żwirki i Wigury | 4 | 19:44
| Kolska | 5 | 19:46
| Józefa Bema | 6 | 19:47
| Rondo Kamińskiego | 7 | 19:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 23 min o 19:45
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:45
| Grunwaldzka | 2 | 19:46
| Wał Tarejwy | 3 | 19:47
| Żwirki i Wigury | 4 | 19:49
| Kolska | 5 | 19:51
| Józefa Bema | 6 | 19:52
| Rondo Kamińskiego | 7 | 19:53
| Szpital | 8 | 19:54
| Szpitalna | 9 | 19:55
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 37 min o 19:59
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:59
| Grunwaldzka | 2 | 20:00
| Wał Tarejwy | 3 | 20:02
| Bankowa NŻ | 4 | 20:04
| Park Chopina | 5 | 20:04
| Stadion MOSIR NŻ | 6 | 20:06b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 7 | 20:06
| Dmowskiego | 8 | 20:07b
| Nadrzeczna | 9 | 20:08
| M.Dąbrowskiej | 10 | 20:10
| Piłsudskiego | 11 | 20:11
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 42 min o 20:04 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:04a
| Grunwaldzka | 2 | 20:06a
| Wał Tarejwy | 3 | 20:08a
| Bankowa NŻ | 4 | 20:08a
| Park Chopina | 5 | 20:10a
| Kościuszki | 6 | 20:13a
| Józefa Bema | 7 | 20:14a
| Rondo Kamińskiego | 8 | 20:15a
| Piłsudskiego | 9 | 20:18a
| Zagórowska NŻ | 10 | 20:20a
| Rumin Działki | 11 | 20:21a
| Rumin NŻ | 12 | 20:22a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 13 | 20:24a
| Rumin-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |