Najbliższe odjazdy
Przystanek: Szarych Szeregów - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 16:25
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:25
| Szarych Szeregów | 2 | 16:28
| Trasa Warszawska | 3 | 16:31
| Dworcowa | 4 | 16:34
| Dworzec PKP | 5 | 16:37
| Aleje 1 Maja | 6 | 16:39
| Rondo Solidarności | 7 | 16:41
| Targowisko Miejskie | 8 | 16:42
| 11 Listopada | 9 | 16:43
| Zakole | 10 | 16:44
| Okólna | 11 | 16:45
| Sosnowa | 12 | 16:47
| Wyzwolenia | 13 | 16:49
| Wyszyńskiego | 14 | 16:52
| ZSGE | 15 | 16:54
| Hala Rondo | 16 | 16:55
| Aleje 1 Maja | 17 | 16:58
| Dworzec PKP | 18 | 17:00
| Dworcowa | 19 | 17:03
| Trasa Warszawska | 20 | 17:04
| Grunwaldzka | 21 | 17:06
| Wał Tarejwy | 22 | 17:08
| Bankowa NŻ | 23 | 17:10
| Park Chopina | 24 | 17:11
| Stadion MOSIR NŻ | 25 | 17:12b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 26 | 17:12
| Dmowskiego | 27 | 17:13b
| Nadrzeczna | 28 | 17:15
| M.Dąbrowskiej | 29 | 17:17
| Piłsudskiego | 30 | 17:18
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 10 min o 16:27
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:27
| Szarych Szeregów | 2 | 16:30
| Trasa Warszawska | 3 | 16:33
| Dworcowa | 4 | 16:36
| Dworzec PKP | 5 | 16:39
| ZS im. Kopernika | 6 | 16:41
| Wiadukt Pokoju | 7 | 16:43
| Sąd Rejonowy | 8 | 16:44
| Zatorze | 9 | 16:45
| Szeligowskiego | 10 | 16:47
| Szymanowskiego | 11 | 16:48
| Paderewskiego | 12 | 16:49
| Paderewskiego NŻ | 13 | 16:50
| ROD Górnik NŻ | 14 | 16:51
| Urząd Skarbowy | 15 | 16:52
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 22 min o 16:39 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:39j
| Szarych Szeregów | 2 | 16:42j
| Trasa Warszawska | 3 | 16:45j
| Dworcowa | 4 | 16:48j
| Dworzec PKP | 5 | 16:50j
| Aleje 1 Maja | 6 | 16:52j
| ZSGE | 7 | 16:54j
| Wyszyńskiego | 8 | 16:55j
| Glinka | 9 | 16:57j
| Portowa NŻ | 10 | 16:58j
| Laskówiecka NŻ | 11 | 16:59j
| Jana Pawła II | 12 | 17:00j
| Śniadeckich | 13 | 17:00j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 14 | 17:03j
| Grójecka NŻ | 15 | 17:04j
| Grójecka NŻ | 16 | 17:04j
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 28 min o 16:45
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:45
| Szarych Szeregów | 2 | 16:48
| Trasa Warszawska | 3 | 16:51
| Dworcowa | 4 | 16:54
| Dworzec PKP | 5 | 16:57
| Aleje 1 Maja | 6 | 16:59
| Rondo Solidarności | 7 | 17:00
| Targowisko Miejskie | 8 | 17:02
| 11 Listopada | 9 | 17:03
| Zakole | 10 | 17:04
| Okólna | 11 | 17:04
| Sosnowa | 12 | 17:07
| Wyzwolenia | 13 | 17:08
| Wyszyńskiego | 14 | 17:12
| ZSGE | 15 | 17:14
| Hala Rondo | 16 | 17:15
| Aleje 1 Maja | 17 | 17:18
| Dworzec PKP | 18 | 17:21
| Dworcowa | 19 | 17:23
| Trasa Warszawska | 20 | 17:25
| Grunwaldzka | 21 | 17:26
| Wał Tarejwy | 22 | 17:28
| Bankowa NŻ | 23 | 17:30
| Park Chopina | 24 | 17:31
| Stadion MOSIR NŻ | 25 | 17:32
| Dmowskiego | 26 | 17:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 27 | 17:33b
| Nadrzeczna | 28 | 17:35
| M.Dąbrowskiej | 29 | 17:37
| Piłsudskiego | 30 | 17:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 40 min o 16:57
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:57
| Szarych Szeregów | 2 | 17:00
| Trasa Warszawska | 3 | 17:03
| Dworcowa | 4 | 17:06
| Dworzec PKP | 5 | 17:08
| ZS im. Kopernika | 6 | 17:11
| Wiadukt Pokoju | 7 | 17:13
| Sąd Rejonowy | 8 | 17:14
| Zatorze | 9 | 17:15
| Szeligowskiego | 10 | 17:17
| Szymanowskiego | 11 | 17:18
| Paderewskiego | 12 | 17:19
| Paderewskiego NŻ | 13 | 17:20
| ROD Górnik NŻ | 14 | 17:21
| Urząd Skarbowy | 15 | 17:22
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 46 min o 17:03
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:03
| Szarych Szeregów | 2 | 17:06
| Trasa Warszawska | 3 | 17:08
| Dworcowa NŻ | 4 | 17:11
| Ogrodowa NŻ | 5 | 17:12
| Hurtowa NŻ | 6 | 17:14
| Stokowa NŻ | 7 | 17:15
| Konwaliowa | 8 | 17:16
| Hiacyntowa | 9 | 17:17
| Rolna | 10 | 17:18
| Szkoła Salezjańska NŻ | 11 | 17:19
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 17:20
| Spółdzielców | 13 | 17:22
| ZUS | 14 | 17:24
| Dworzec PKP | 15 | 17:27
| Aleje 1 Maja | 16 | 17:29
| ZSGE | 17 | 17:31
| Wyszyńskiego | 18 | 17:32
| Glinka | 19 | 17:33
| Popiełuszki | 20 | 17:34
| Cmentarz Parafialny | 21 | 17:35
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |