Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wał Tarejwy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 22:00
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:00
| Wał Tarejwy | 2 | 22:02
| Bankowa NŻ | 3 | 22:04
| Park Chopina | 4 | 22:04
| Stadion MOSIR NŻ | 5 | 22:06b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 6 | 22:06
| Dmowskiego | 7 | 22:07b
| Nadrzeczna | 8 | 22:08
| M.Dąbrowskiej | 9 | 22:10
| Piłsudskiego | 10 | 22:11
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 05 min o 22:04 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:04t
| Wał Tarejwy | 2 | 22:04t
| Żwirki i Wigury | 3 | 22:07t
| Kolska | 4 | 22:08t
| Józefa Bema | 5 | 22:10t
| Rondo Kamińskiego | 6 | 22:11t
| Szpital | 7 | 22:12t
| Szpitalna | 8 | 22:13
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 05 min o 22:04 j
Janowice-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:04j
| Wał Tarejwy | 2 | 22:06j
| Żwirki i Wigury | 3 | 22:07j
| Solna | 4 | 22:08j
| Gruntowa NŻ | 5 | 22:10j
| Świętojańska NŻ | 6 | 22:11j
| ROD im. Urbanowskiej | 7 | 22:13j
| Żychlin NŻ | 8 | 22:14j
| Żychlin I | 9 | 22:17j
| Janowice-końcowy. |
|
|
|
za: 09 min o 22:08 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:08b
| Wał Tarejwy | 2 | 22:10b
| Bankowa NŻ | 3 | 22:11b
| Park Chopina | 4 | 22:12b
| Kościuszki | 5 | 22:15b
| Józefa Bema | 6 | 22:16b
| Rondo Kamińskiego | 7 | 22:17b
| Piłsudskiego | 8 | 22:20b
| Zagórowska NŻ | 9 | 22:22b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 22:30
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:30
| Wał Tarejwy | 2 | 22:32
| Bankowa NŻ | 3 | 22:34
| Park Chopina | 4 | 22:35
| Stadion MOSIR NŻ | 5 | 22:36
| Dmowskiego | 6 | 22:36b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 7 | 22:37b
| Nadrzeczna | 8 | 22:39
| M.Dąbrowskiej | 9 | 22:40
| Piłsudskiego | 10 | 22:41
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 35 min o 22:34 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:34a
| Wał Tarejwy | 2 | 22:36a
| Bankowa NŻ | 3 | 22:37a
| Park Chopina | 4 | 22:38a
| Kościuszki | 5 | 22:40a
| Kolska | 6 | 22:42a
| Solna | 7 | 22:43a
| Gruntowa NŻ | 8 | 22:44a
| Świętojańska NŻ | 9 | 22:45a
| Brzozowa I NŻ | 10 | 22:46a
| Brzozowa II NŻ | 11 | 22:47a
| Wilków | 12 | 22:48a
| Kamienna NŻ | 13 | 22:49a
| Piaskowa NŻ | 14 | 22:50a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |