Najbliższe odjazdy
Przystanek: Poznańska - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 14:15 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:15a
| Poznańska | 2 | 14:16a
| Nowy Dwór | 3 | 14:18a
| Hiacyntowa | 4 | 14:19a
| Rolna | 5 | 14:20a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 14:21a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 14:22a
| Spółdzielców | 8 | 14:24a
| ZUS | 9 | 14:25a
| Dworzec PKP | 10 | 14:28a
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:30a
| ZSGE | 12 | 14:32a
| Wyszyńskiego | 13 | 14:34a
| Sosnowa | 14 | 14:35a
| Okólna | 15 | 14:37a
| 11 Listopada | 16 | 14:38a
| Targowisko Miejskie | 17 | 14:41a
| Leśna | 18 | 14:43a
| Niesłusz | 19 | 14:44a
| Gajowa NŻ | 20 | 14:46a
| Marantów NŻ | 21 | 14:49a
| Huta | 22 | 14:52a
| Maliniec | 23 | 14:53a
| Przemysłowa NŻ | 24 | 14:54a
| Elektrownia Konin NŻ | 25 | 14:56a
| Jędrzejewskiego NŻ | 26 | 14:57a
| Muzeum Okręgowe | 27 | 14:59a
| Gosławice | 28 | 15:01a
| Przystań Gosławice | 29 | 15:03a
| Gaj NŻ | 30 | 15:04a
| Pątnów | 31 | 15:05a
| Pątnowska NŻ | 32 | 15:06a
| Kazimierska NŻ | 33 | 15:08a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
|
|
za: 12 min o 14:25 b
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:25b
| Poznańska | 2 | 14:26b
| Nowy Dwór | 3 | 14:28b
| Hiacyntowa | 4 | 14:29b
| Rolna | 5 | 14:30b
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 14:31b
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 14:32b
| Spółdzielców | 8 | 14:35b
| Wiadukt Pokoju | 9 | 14:37b
| Sąd Rejonowy | 10 | 14:38b
| Zatorze | 11 | 14:39b
| Szeligowskiego | 12 | 14:41b
| Torowa | 13 | 14:43b
| Leśna | 14 | 14:45b
| Wyspiańskiego | 15 | 14:47b
| Leśna | 16 | 14:50b
| Targowisko Miejskie | 17 | 14:51b
| 11 Listopada | 18 | 14:52b
| Zakole | 19 | 14:53b
| Okólna | 20 | 14:54b
| Sosnowa | 21 | 14:56b
| Wyzwolenia | 22 | 14:58b
| Glinka | 23 | 15:00b
| Portowa NŻ | 24 | 15:01b
| Laskówiecka NŻ | 25 | 15:02b
| Jana Pawła II | 26 | 15:03b
| Śniadeckich | 27 | 15:04b
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 28 | 15:06b
| Grójecka I NŻ | 29 | 15:07b
| Grójecka II NŻ | 30 | 15:08b
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 17 min o 14:30 s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:30s
| Poznańska | 2 | 14:31s
| Nowy Dwór | 3 | 14:33s
| Hiacyntowa | 4 | 14:34s
| Rolna | 5 | 14:35s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 14:36s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 14:37s
| Spółdzielców | 8 | 14:40s
| ZS im. Kopernika | 9 | 14:43s
| Dworzec PKP | 10 | 14:46s
| Aleje 1 Maja | 11 | 14:48s
| Rondo Solidarności | 12 | 14:50s
| Targowisko Miejskie | 13 | 14:51s
| 11 Listopada | 14 | 14:52s
| Zakole | 15 | 14:53s
| Okólna | 16 | 14:54s
| Sosnowa | 17 | 14:56s
| Wyzwolenia | 18 | 14:58s
| Wyszyńskiego | 19 | 15:00s
| ZSGE | 20 | 15:02s
| Hala Rondo | 21 | 15:03s
| Aleje 1 Maja | 22 | 15:06s
| Dworzec PKP | 23 | 15:09s
| ZS im. Kopernika | 24 | 15:11s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 25 | 15:13s
| Spółdzielców | 26 | 15:15s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 27 | 15:16s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 28 | 15:17s
| Rolna | 29 | 15:18s
| Hiacyntowa | 30 | 15:20s
| Nowy Dwór | 31 | 15:21s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 21 min o 14:34 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:34f
| Poznańska | 2 | 14:35f
| Nowy Dwór | 3 | 14:37f
| Hiacyntowa | 4 | 14:38f
| Rolna | 5 | 14:39f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 14:40f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 14:41f
| Spółdzielców | 8 | 14:44f
| ZS im. Kopernika | 9 | 14:47f
| Dworzec PKP | 10 | 14:50f
| Dworcowa | 11 | 14:52f
| Trasa Warszawska | 12 | 14:54f
| Grunwaldzka | 13 | 14:55f
| Wał Tarejwy | 14 | 14:56f
| Żwirki i Wigury | 15 | 14:58f
| Kolska | 16 | 15:00f
| Józefa Bema | 17 | 15:01f
| Rondo Kamińskiego | 18 | 15:02f
| Szpital | 19 | 15:03f
| Szpitalna | 20 | 15:04f
| Ametystowa NŻ | 21 | 15:07f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 37 min o 14:50
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:50
| Poznańska | 2 | 14:51
| Nowy Dwór | 3 | 14:53
| Hiacyntowa | 4 | 14:54
| Rolna | 5 | 14:55
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 14:56
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 14:57
| Spółdzielców | 8 | 15:00
| ZS im. Kopernika | 9 | 15:03
| Dworzec PKP | 10 | 15:06
| Aleje 1 Maja | 11 | 15:08
| Rondo Solidarności | 12 | 15:10
| Targowisko Miejskie | 13 | 15:11
| 11 Listopada | 14 | 15:12
| Zakole | 15 | 15:13
| Okólna | 16 | 15:14
| Sosnowa | 17 | 15:16
| Wyzwolenia | 18 | 15:18
| Wyszyńskiego | 19 | 15:20
| ZSGE | 20 | 15:22
| Hala Rondo | 21 | 15:23
| Aleje 1 Maja | 22 | 15:26
| Dworzec PKP | 23 | 15:29
| ZS im. Kopernika | 24 | 15:31
| Wiadukt Pokoju NŻ | 25 | 15:33
| Spółdzielców | 26 | 15:35
| Rondo Konińskich Cyklistów | 27 | 15:36
| Szkoła Salezjańska NŻ | 28 | 15:37
| Rolna | 29 | 15:38
| Hiacyntowa | 30 | 15:40
| Nowy Dwór | 31 | 15:41
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 57 min o 15:10
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:10
| Poznańska | 2 | 15:11
| Nowy Dwór | 3 | 15:13
| Hiacyntowa | 4 | 15:14
| Rolna | 5 | 15:15
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 15:16
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 15:17
| Spółdzielców | 8 | 15:20
| ZS im. Kopernika | 9 | 15:23
| Dworzec PKP | 10 | 15:26
| Aleje 1 Maja | 11 | 15:28
| Rondo Solidarności | 12 | 15:30
| Targowisko Miejskie | 13 | 15:31
| 11 Listopada | 14 | 15:32
| Zakole | 15 | 15:33
| Okólna | 16 | 15:34
| Sosnowa | 17 | 15:36
| Wyzwolenia | 18 | 15:38
| Wyszyńskiego | 19 | 15:40
| ZSGE | 20 | 15:42
| Hala Rondo | 21 | 15:43
| Aleje 1 Maja | 22 | 15:46
| Dworzec PKP | 23 | 15:49
| ZS im. Kopernika | 24 | 15:51
| Wiadukt Pokoju NŻ | 25 | 15:53
| Spółdzielców | 26 | 15:55
| Rondo Konińskich Cyklistów | 27 | 15:56
| Szkoła Salezjańska NŻ | 28 | 15:57
| Rolna | 29 | 15:58
| Hiacyntowa | 30 | 16:00
| Nowy Dwór | 31 | 16:00
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |