Najbliższe odjazdy
Przystanek: Poznańska
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11:09 godz : min o 18:50 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:50f
| Poznańska | 2 | 18:51f
| Nowy Dwór | 3 | 18:53f
| Hiacyntowa | 4 | 18:54f
| Rolna | 5 | 18:55f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 18:56f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 18:57f
| Spółdzielców | 8 | 18:59f
| ZS im. Kopernika | 9 | 19:02f
| Dworzec PKP | 10 | 19:04f
| Dworcowa | 11 | 19:06f
| Trasa Warszawska | 12 | 19:08f
| Grunwaldzka | 13 | 19:08f
| Wał Tarejwy | 14 | 19:10f
| Żwirki i Wigury | 15 | 19:12f
| Kolska | 16 | 19:14f
| Józefa Bema | 17 | 19:15f
| Rondo Kamińskiego | 18 | 19:16f
| Szpital | 19 | 19:17f
| Szpitalna | 20 | 19:18f
| Ametystowa NŻ | 21 | 19:21f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 11:36 godz : min o 19:17 a
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:17a
| Poznańska | 2 | 19:18a
| Nowy Dwór | 3 | 19:20a
| Hiacyntowa | 4 | 19:21a
| Rolna | 5 | 19:22a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 19:23a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 19:24a
| Spółdzielców | 8 | 19:26a
| Wiadukt Pokoju | 9 | 19:28a
| Sąd Rejonowy | 10 | 19:29a
| Zatorze | 11 | 19:30a
| Szeligowskiego | 12 | 19:31a
| Torowa | 13 | 19:34a
| Targowisko Miejskie | 14 | 19:35a
| 11 Listopada | 15 | 19:36a
| Zakole | 16 | 19:37a
| Okólna | 17 | 19:38a
| Sosnowa | 18 | 19:39a
| Wyzwolenia | 19 | 19:40a
| Glinka | 20 | 19:42a
| Portowa NŻ | 21 | 19:43a
| Laskówiecka NŻ | 22 | 19:44a
| Jana Pawła II | 23 | 19:45a
| Śniadeckich | 24 | 19:46a
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 25 | 19:48a
| Grójecka I NŻ | 26 | 19:49a
| Grójecka II NŻ | 27 | 19:50a
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 11:59 godz : min o 19:40
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:40
| Poznańska | 2 | 19:41
| Nowy Dwór | 3 | 19:43
| Hiacyntowa | 4 | 19:44
| Rolna | 5 | 19:45
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 19:46
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 19:47
| Spółdzielców | 8 | 19:49
| ZS im. Kopernika | 9 | 19:52
| Dworzec PKP | 10 | 19:54
| Aleje 1 Maja | 11 | 19:56
| Rondo Solidarności | 12 | 19:58
| Targowisko Miejskie | 13 | 19:59
| 11 Listopada | 14 | 20:00
| Zakole | 15 | 20:00
| Okólna | 16 | 20:02
| Sosnowa | 17 | 20:03
| Wyzwolenia | 18 | 20:04
| Wyszyńskiego | 19 | 20:07
| ZSGE | 20 | 20:08
| Hala Rondo | 21 | 20:10
| Aleje 1 Maja | 22 | 20:12
| Dworzec PKP | 23 | 20:14
| ZS im. Kopernika | 24 | 20:16
| Wiadukt Pokoju NŻ | 25 | 20:17
| Spółdzielców | 26 | 20:19
| Rondo Konińskich Cyklistów | 27 | 20:20
| Szkoła Salezjańska NŻ | 28 | 20:21
| Rolna | 29 | 20:22
| Hiacyntowa | 30 | 20:24
| Nowy Dwór | 31 | 20:25
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 12:19 godz : min o 20:00 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:00f
| Poznańska | 2 | 20:00f
| Nowy Dwór | 3 | 20:03f
| Hiacyntowa | 4 | 20:04f
| Rolna | 5 | 20:04f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 20:06f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 20:07f
| Spółdzielców | 8 | 20:08f
| ZS im. Kopernika | 9 | 20:12f
| Dworzec PKP | 10 | 20:14f
| Dworcowa | 11 | 20:16f
| Trasa Warszawska | 12 | 20:18f
| Grunwaldzka | 13 | 20:19f
| Wał Tarejwy | 14 | 20:20f
| Żwirki i Wigury | 15 | 20:22f
| Kolska | 16 | 20:24f
| Józefa Bema | 17 | 20:25f
| Rondo Kamińskiego | 18 | 20:26f
| Szpital | 19 | 20:27f
| Szpitalna | 20 | 20:28f
| Ametystowa NŻ | 21 | 20:31f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 13:06 godz : min o 20:47
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:47
| Poznańska | 2 | 20:48
| Nowy Dwór | 3 | 20:50
| Hiacyntowa | 4 | 20:51
| Rolna | 5 | 20:52
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 20:53
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 20:54
| Spółdzielców | 8 | 20:56
| ZS im. Kopernika | 9 | 20:59
| Dworzec PKP | 10 | 21:00
| Aleje 1 Maja | 11 | 21:03
| Rondo Solidarności | 12 | 21:04
| Targowisko Miejskie | 13 | 21:06
| 11 Listopada | 14 | 21:07
| Zakole | 15 | 21:08
| Okólna | 16 | 21:08
| Sosnowa | 17 | 21:10
| Wyzwolenia | 18 | 21:12
| Wyszyńskiego | 19 | 21:14
| ZSGE | 20 | 21:16
| Hala Rondo | 21 | 21:17
| Aleje 1 Maja | 22 | 21:19
| Dworzec PKP | 23 | 21:21
| ZS im. Kopernika | 24 | 21:23
| Wiadukt Pokoju NŻ | 25 | 21:24
| Spółdzielców | 26 | 21:26
| Rondo Konińskich Cyklistów | 27 | 21:27
| Szkoła Salezjańska NŻ | 28 | 21:28
| Rolna | 29 | 21:29
| Hiacyntowa | 30 | 21:31
| Nowy Dwór | 31 | 21:32
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 13:13 godz : min o 20:54 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:54a
| Poznańska | 2 | 20:55a
| Nowy Dwór | 3 | 20:57a
| Hiacyntowa | 4 | 20:58a
| Rolna | 5 | 20:59a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 6 | 21:00a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 7 | 21:00a
| Spółdzielców | 8 | 21:02a
| ZUS | 9 | 21:03a
| Dworzec PKP | 10 | 21:04a
| Aleje 1 Maja | 11 | 21:07a
| ZSGE | 12 | 21:08a
| Wyszyńskiego | 13 | 21:11a
| Sosnowa | 14 | 21:12a
| Okólna | 15 | 21:14a
| 11 Listopada | 16 | 21:15a
| Targowisko Miejskie | 17 | 21:18a
| Leśna | 18 | 21:19a
| Niesłusz | 19 | 21:20a
| Gajowa NŻ | 20 | 21:21a
| Marantów NŻ | 21 | 21:24a
| Huta | 22 | 21:27a
| Maliniec | 23 | 21:28a
| Przemysłowa NŻ | 24 | 21:29a
| Elektrownia Konin NŻ | 25 | 21:31a
| Jędrzejewskiego NŻ | 26 | 21:32a
| Muzeum Okręgowe | 27 | 21:34a
| Gosławice | 28 | 21:35a
| Przystań Gosławice | 29 | 21:37a
| Gaj NŻ | 30 | 21:38a
| Pątnów | 31 | 21:39a
| Pątnowska NŻ | 32 | 21:40a
| Kazimierska NŻ | 33 | 21:42a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |