Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworcowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 09:03 b;d
Barczygłów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:03b;d
| Dworcowa | 2 | 09:05b;d
| Trasa Warszawska | 3 | 09:07b;d
| Grunwaldzka | 4 | 09:08b;d
| Wał Tarejwy | 5 | 09:09b;d
| Żwirki i Wigury | 6 | 09:11b;d
| Kolska | 7 | 09:13b;d
| Józefa Bema | 8 | 09:14b;d
| Rondo Kamińskiego | 9 | 09:15b;d
| Szpital | 10 | 09:16b;d
| Szpitalna | 11 | 09:17b;d
| Ametystowa NŻ | 12 | 09:18b;d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 13 | 09:20b;d
| Stare Miasto-U.Gminy | 14 | 09:21b;d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 15 | 09:22b;d
| Stare Miasto | 16 | 09:25b;d
| Kolonia Barczygłów NŻ | 17 | 09:28b;d
| Barczygłów-końcowy. |
|
|
|
za: 02 min o 09:03 b
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:03b
| Dworcowa | 2 | 09:05b
| Trasa Warszawska | 3 | 09:07b
| Grunwaldzka | 4 | 09:08b
| Wał Tarejwy | 5 | 09:09b
| Żwirki i Wigury | 6 | 09:11b
| Solna | 7 | 09:12b
| Gruntowa NŻ | 8 | 09:14b
| Świętojańska NŻ | 9 | 09:15b
| ROD im. Urbanowskiej | 10 | 09:17b
| Żychlin NŻ | 11 | 09:18b
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 05 min o 09:06 b
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:06b
| Dworcowa | 2 | 09:08b
| Trasa Warszawska | 3 | 09:10b
| Grunwaldzka | 4 | 09:11b
| Wał Tarejwy | 5 | 09:13b
| Bankowa NŻ | 6 | 09:14b
| Park Chopina | 7 | 09:15b
| Kościuszki | 8 | 09:18b
| Józefa Bema | 9 | 09:19b
| Rondo Kamińskiego | 10 | 09:20b
| Piłsudskiego | 11 | 09:23b
| Zagórowska NŻ | 12 | 09:25b
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 17 min o 09:18 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:18f
| Dworcowa | 2 | 09:20f
| Trasa Warszawska | 3 | 09:22f
| Grunwaldzka | 4 | 09:23f
| Wał Tarejwy | 5 | 09:24f
| Żwirki i Wigury | 6 | 09:26f
| Kolska | 7 | 09:28f
| Józefa Bema | 8 | 09:29f
| Rondo Kamińskiego | 9 | 09:30f
| Szpital | 10 | 09:31f
| Szpitalna | 11 | 09:32f
| Ametystowa NŻ | 12 | 09:35f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 17 min o 09:18
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:18
| Dworcowa | 2 | 09:20
| Trasa Warszawska | 3 | 09:22
| Grunwaldzka | 4 | 09:23
| Wał Tarejwy | 5 | 09:25
| Bankowa NŻ | 6 | 09:27
| Park Chopina | 7 | 09:28
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 09:29
| Dmowskiego | 9 | 09:29b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 10 | 09:30b
| Nadrzeczna | 11 | 09:32
| M.Dąbrowskiej | 12 | 09:34
| Piłsudskiego | 13 | 09:35
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 25 min o 09:26
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:26
| Dworcowa | 2 | 09:28
| Trasa Warszawska | 3 | 09:30
| Grunwaldzka | 4 | 09:31
| Wał Tarejwy | 5 | 09:32
| Żwirki i Wigury | 6 | 09:34
| Kolska | 7 | 09:36
| Józefa Bema | 8 | 09:37
| Rondo Kamińskiego | 9 | 09:38
| Szpital | 10 | 09:39
| Szpitalna | 11 | 09:40
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |