Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworcowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 08:33 b;d
Barczygłów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:33b;d
| Dworcowa | 2 | 08:36b;d
| Dworzec PKP | 3 | 08:39b;d
| Aleje 1 Maja | 4 | 08:41b;d
| Rondo Solidarności | 5 | 08:43b;d
| Targowisko Miejskie | 6 | 08:44b;d
| 11 Listopada | 7 | 08:45b;d
| Zakole | 8 | 08:46b;d
| Okólna | 9 | 08:47b;d
| Sosnowa | 10 | 08:49b;d
| Wyzwolenia | 11 | 08:51b;d
| Wyszyńskiego | 12 | 08:54b;d
| ZSGE | 13 | 08:56b;d
| Hala Rondo | 14 | 08:57b;d
| Aleje 1 Maja | 15 | 09:00b;d
| Dworzec PKP | 16 | 09:03b;d
| Dworcowa | 17 | 09:05b;d
| Trasa Warszawska | 18 | 09:07b;d
| Grunwaldzka | 19 | 09:08b;d
| Wał Tarejwy | 20 | 09:09b;d
| Żwirki i Wigury | 21 | 09:11b;d
| Kolska | 22 | 09:13b;d
| Józefa Bema | 23 | 09:14b;d
| Rondo Kamińskiego | 24 | 09:15b;d
| Szpital | 25 | 09:16b;d
| Szpitalna | 26 | 09:17b;d
| Ametystowa NŻ | 27 | 09:18b;d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 28 | 09:20b;d
| Stare Miasto-U.Gminy | 29 | 09:21b;d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 30 | 09:22b;d
| Stare Miasto | 31 | 09:25b;d
| Kolonia Barczygłów NŻ | 32 | 09:28b;d
| Barczygłów-końcowy. |
|
|
|
za: 01 min o 08:33
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:33
| Dworcowa | 2 | 08:36
| Dworzec PKP | 3 | 08:39
| ZS im. Kopernika | 4 | 08:41
| Wiadukt Pokoju | 5 | 08:43
| Sąd Rejonowy | 6 | 08:44
| Zatorze | 7 | 08:45
| Szeligowskiego | 8 | 08:47
| Szymanowskiego | 9 | 08:48
| Paderewskiego | 10 | 08:49
| Paderewskiego NŻ | 11 | 08:50
| ROD Górnik NŻ | 12 | 08:51
| Urząd Skarbowy | 13 | 08:52
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 08 min o 08:40 r
Rudzica-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:40r
| Dworcowa | 2 | 08:43r
| Dworzec PKP | 3 | 08:45r
| Aleje 1 Maja | 4 | 08:47r
| ZSGE | 5 | 08:49r
| Wyszyńskiego | 6 | 08:50r
| Glinka | 7 | 08:52r
| Portowa NŻ | 8 | 08:53r
| Laskówiecka NŻ | 9 | 08:54r
| Jana Pawła II | 10 | 08:55r
| Śniadeckich | 11 | 08:56r
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 12 | 08:58r
| Wola Podłężna-Stacja paliw NŻ | 13 | 08:59r
| Wola Podłężna-Licheńska NŻ | 14 | 09:01r
| W. Podłężna I ul. Rudzicka NŻ | 15 | 09:02r
| Wola Podłężna NŻ | 16 | 09:03r
| Rudzica NŻ | 17 | 09:04r
| Rudzica III ul. Parcelowa NŻ | 18 | 09:05r
| Rudzica II ul. Główna NŻ | 19 | 09:06r
| Rudzica-końcowy. |
|
|
|
za: 19 min o 08:51
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:51
| Dworcowa | 2 | 08:54
| Dworzec PKP | 3 | 08:56
| Aleje 1 Maja | 4 | 08:58
| Rondo Solidarności | 5 | 09:00
| Targowisko Miejskie | 6 | 09:01
| 11 Listopada | 7 | 09:02
| Zakole | 8 | 09:03
| Okólna | 9 | 09:04
| Sosnowa | 10 | 09:06
| Wyzwolenia | 11 | 09:08
| Wyszyńskiego | 12 | 09:10
| ZSGE | 13 | 09:12
| Hala Rondo | 14 | 09:13
| Aleje 1 Maja | 15 | 09:15
| Dworzec PKP | 16 | 09:18
| Dworcowa | 17 | 09:20
| Trasa Warszawska | 18 | 09:22
| Grunwaldzka | 19 | 09:23
| Wał Tarejwy | 20 | 09:25
| Bankowa NŻ | 21 | 09:27
| Park Chopina | 22 | 09:28
| Stadion MOSIR NŻ | 23 | 09:29
| Dmowskiego | 24 | 09:29b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 25 | 09:30b
| Nadrzeczna | 26 | 09:32
| M.Dąbrowskiej | 27 | 09:34
| Piłsudskiego | 28 | 09:35
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 26 min o 08:58 D
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:58D
| Dworcowa | 2 | 09:01D
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 32 min o 09:04 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:04t
| Dworcowa | 2 | 09:07t
| Dworzec PKP | 3 | 09:09t
| Aleje 1 Maja | 4 | 09:11t
| Rondo Solidarności | 5 | 09:13t
| Targowisko Miejskie | 6 | 09:14t
| 11 Listopada | 7 | 09:15t
| Zakole | 8 | 09:16t
| Okólna | 9 | 09:17t
| Sosnowa | 10 | 09:19t
| Wyzwolenia | 11 | 09:21t
| Wyszyńskiego | 12 | 09:23t
| ZSGE | 13 | 09:25t
| Hala Rondo | 14 | 09:26t
| Aleje 1 Maja | 15 | 09:28t
| Dworzec PKP | 16 | 09:31t
| Dworcowa | 17 | 09:33t
| Trasa Warszawska | 18 | 09:35t
| Grunwaldzka | 19 | 09:36t
| Wał Tarejwy | 20 | 09:37t
| Żwirki i Wigury | 21 | 09:39t
| Kolska | 22 | 09:41t
| Józefa Bema | 23 | 09:42t
| Rondo Kamińskiego | 24 | 09:43t
| Szpital | 25 | 09:44t
| Szpitalna | 26 | 09:45t
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |