Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworcowa - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18:16 godz : min o 09:04 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:04t
| Dworcowa | 2 | 09:07t
| Dworzec PKP | 3 | 09:09t
| Aleje 1 Maja | 4 | 09:11t
| Rondo Solidarności | 5 | 09:13t
| Targowisko Miejskie | 6 | 09:14t
| 11 Listopada | 7 | 09:15t
| Zakole | 8 | 09:16t
| Okólna | 9 | 09:17t
| Sosnowa | 10 | 09:19t
| Wyzwolenia | 11 | 09:21t
| Wyszyńskiego | 12 | 09:23t
| ZSGE | 13 | 09:25t
| Hala Rondo | 14 | 09:26t
| Aleje 1 Maja | 15 | 09:28t
| Dworzec PKP | 16 | 09:31t
| Dworcowa | 17 | 09:33t
| Trasa Warszawska | 18 | 09:35t
| Grunwaldzka | 19 | 09:36t
| Wał Tarejwy | 20 | 09:37t
| Żwirki i Wigury | 21 | 09:39t
| Kolska | 22 | 09:41t
| Józefa Bema | 23 | 09:42t
| Rondo Kamińskiego | 24 | 09:43t
| Szpital | 25 | 09:44t
| Szpitalna | 26 | 09:45t
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 18:23 godz : min o 09:11
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:11
| Dworcowa | 2 | 09:14
| Dworzec PKP | 3 | 09:16
| Aleje 1 Maja | 4 | 09:18
| Rondo Solidarności | 5 | 09:20
| Targowisko Miejskie | 6 | 09:21
| 11 Listopada | 7 | 09:22
| Zakole | 8 | 09:23
| Okólna | 9 | 09:24
| Sosnowa | 10 | 09:26
| Wyzwolenia | 11 | 09:28
| Wyszyńskiego | 12 | 09:30
| ZSGE | 13 | 09:32
| Hala Rondo | 14 | 09:33
| Aleje 1 Maja | 15 | 09:35
| Dworzec PKP | 16 | 09:38
| Dworcowa | 17 | 09:40
| Trasa Warszawska | 18 | 09:42
| Grunwaldzka | 19 | 09:43
| Wał Tarejwy | 20 | 09:45
| Bankowa NŻ | 21 | 09:47
| Park Chopina | 22 | 09:48
| Stadion MOSIR NŻ | 23 | 09:49
| Dmowskiego | 24 | 09:49b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 25 | 09:50b
| Nadrzeczna | 26 | 09:52
| M.Dąbrowskiej | 27 | 09:54
| Piłsudskiego | 28 | 09:55
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 18:24 godz : min o 09:12
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:12
| Dworcowa | 2 | 09:15
| Dworzec PKP | 3 | 09:17
| ZS im. Kopernika | 4 | 09:19
| Wiadukt Pokoju | 5 | 09:21
| Sąd Rejonowy | 6 | 09:22
| Zatorze | 7 | 09:23
| Szeligowskiego | 8 | 09:25
| Szymanowskiego | 9 | 09:26
| Paderewskiego | 10 | 09:27
| Paderewskiego NŻ | 11 | 09:28
| ROD Górnik NŻ | 12 | 09:29
| Urząd Skarbowy | 13 | 09:30
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 18:27 godz : min o 09:15
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:15
| Dworcowa | 2 | 09:18
| Dworzec PKP | 3 | 09:20
| Aleje 1 Maja | 4 | 09:22
| Rondo Solidarności | 5 | 09:25
| Leśna | 6 | 09:27
| Niesłusz | 7 | 09:28
| Gajowa NŻ | 8 | 09:29
| Marantów NŻ | 9 | 09:31
| Maliniec | 10 | 09:32
| Przemysłowa NŻ | 11 | 09:33
| Elektrownia Konin NŻ | 12 | 09:35
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 09:36
| Muzeum Okręgowe | 14 | 09:38
| Gosławice | 15 | 09:39
| Przystań Gosławice | 16 | 09:41
| Gaj NŻ | 17 | 09:42
| Pątnów | 18 | 09:43
| Ślesińska I | 19 | 09:44
| Ślesińska II NŻ | 20 | 09:46
| Łężyńska NŻ | 21 | 09:48
| Ks. Palenickiego | 22 | 09:49
| Nowiny NŻ | 23 | 09:50
| Bernardynka NŻ | 24 | 09:51
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 18:30 godz : min o 09:18 s
Sokółki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:18s
| Dworcowa | 2 | 09:21s
| Dworzec PKP | 3 | 09:23s
| Aleje 1 Maja | 4 | 09:25s
| Rondo Solidarności | 5 | 09:27s
| Targowisko Miejskie | 6 | 09:28s
| 11 Listopada | 7 | 09:29s
| Wiadukt Przemysła II | 8 | 09:31s
| Torowa | 9 | 09:33s
| Galeria nad Jeziorem | 10 | 09:35s
| Szymanowskiego | 11 | 09:36s
| Paderewskiego | 12 | 09:37s
| Paderewskiego | 13 | 09:38s
| Międzylesie | 14 | 09:40s
| Kleczewska | 15 | 09:41s
| Posada NŻ | 16 | 09:42s
| Posada NŻ | 17 | 09:44s
| Wola Łaszczowa NŻ | 18 | 09:45s
| Wola Łaszczowa NŻ | 19 | 09:46s
| Sokółki NŻ | 20 | 09:47s
| Sokółki-szkoła | 21 | 09:49s
| Sokółki-końcowy. |
|
|
|
za: 18:31 godz : min o 09:19 j
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:19j
| Dworcowa | 2 | 09:22j
| Dworzec PKP | 3 | 09:24j
| Aleje 1 Maja | 4 | 09:26j
| ZSGE | 5 | 09:28j
| Wyszyńskiego | 6 | 09:29j
| Glinka | 7 | 09:31j
| Portowa NŻ | 8 | 09:32j
| Laskówiecka NŻ | 9 | 09:33j
| Jana Pawła II | 10 | 09:34j
| Śniadeckich | 11 | 09:35j
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 12 | 09:37j
| Grójecka NŻ | 13 | 09:38j
| Grójecka NŻ | 14 | 09:39j
| Grójec-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |