Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sąd Rejonowy - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 15 min o 15:13
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:13
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:14
| Zatorze | 3 | 15:15
| Szeligowskiego | 4 | 15:17
| Szymanowskiego | 5 | 15:18
| Paderewskiego | 6 | 15:19
| Paderewskiego NŻ | 7 | 15:20
| ROD Górnik NŻ | 8 | 15:21
| Urząd Skarbowy | 9 | 15:22
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 30 min o 15:28 a
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:28a
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:29a
| Zatorze | 3 | 15:30a
| Szeligowskiego | 4 | 15:32a
| Torowa | 5 | 15:34a
| Leśna | 6 | 15:36a
| Niesłusz | 7 | 15:37a
| Gajowa NŻ | 8 | 15:39a
| Marantów NŻ | 9 | 15:41a
| Maliniec | 10 | 15:42a
| Przemysłowa NŻ | 11 | 15:43a
| Elektrownia Konin NŻ | 12 | 15:45a
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 15:46a
| Muzeum Okręgowe | 14 | 15:48a
| Gosławice | 15 | 15:50a
| Przystań Gosławice | 16 | 15:52a
| Gaj NŻ | 17 | 15:53a
| Pątnów | 18 | 15:54a
| Pątnowska NŻ | 19 | 15:55a
| Kazimierska NŻ | 20 | 15:57a
| Elektrownia Pątnów | 21 | 15:59a
| Kamienica I NŻ | 22 | 16:00a
| Kamienica II NŻ | 23 | 16:00a
| Kamienica III NŻ | 24 | 16:02a
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 25 | 16:04
| Jóźwin NŻ | 26 | 16:06
| Jóźwin NŻ | 27 | 16:10
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 15:29
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:30
| Zatorze | 3 | 15:31
| Szeligowskiego | 4 | 15:33
| Szymanowskiego | 5 | 15:34
| Paderewskiego | 6 | 15:35
| Paderewskiego NŻ | 7 | 15:36
| ROD Górnik NŻ | 8 | 15:37
| Urząd Skarbowy | 9 | 15:38
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 15:29 b;s
Grójec-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:29b;s
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:30b;s
| Zatorze | 3 | 15:31b;s
| Szeligowskiego | 4 | 15:33b;s
| Torowa | 5 | 15:35b;s
| Leśna | 6 | 15:37b;s
| Wyspiańskiego | 7 | 15:39b;s
| Leśna | 8 | 15:42b;s
| Targowisko Miejskie | 9 | 15:43b;s
| 11 Listopada | 10 | 15:44b;s
| Zakole | 11 | 15:45b;s
| Okólna | 12 | 15:46b;s
| Sosnowa | 13 | 15:48b;s
| Wyzwolenia | 14 | 15:50b;s
| Glinka | 15 | 15:52b;s
| Portowa NŻ | 16 | 15:53b;s
| Laskówiecka NŻ | 17 | 15:54b;s
| Jana Pawła II | 18 | 15:55b;s
| Śniadeckich | 19 | 15:56b;s
| Wola Podłężna-Grójecka NŻ | 20 | 15:58b;s
| Grójecka I NŻ | 21 | 15:59b;s
| Grójecka II NŻ | 22 | 16:00b;s
| Grójec-końcowy. |
|
|
|
za: 45 min o 15:43
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:43
| Sąd Rejonowy | 2 | 15:44
| Zatorze | 3 | 15:45
| Szeligowskiego | 4 | 15:47
| Szymanowskiego | 5 | 15:48
| Paderewskiego | 6 | 15:49
| Paderewskiego NŻ | 7 | 15:50
| ROD Górnik NŻ | 8 | 15:51
| Urząd Skarbowy | 9 | 15:52
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:15 godz : min o 16:13
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:13
| Sąd Rejonowy | 2 | 16:14
| Zatorze | 3 | 16:15
| Szeligowskiego | 4 | 16:17
| Szymanowskiego | 5 | 16:18
| Paderewskiego | 6 | 16:19
| Paderewskiego NŻ | 7 | 16:20
| ROD Górnik NŻ | 8 | 16:21
| Urząd Skarbowy | 9 | 16:22
| Zakładowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |