Najbliższe odjazdy
Przystanek: Torowa
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 39 min o 16:24
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:24
| Torowa | 2 | 16:26
| Szeligowskiego | 3 | 16:27
| Zatorze | 4 | 16:28
| Sąd Rejonowy | 5 | 16:31
| Rondo Miast Partnerskich | 6 | 16:35
| Nadrzeczna | 7 | 16:36
| Dmowskiego | 8 | 16:37
| Stadion MOSIR NŻ | 9 | 16:38
| Staszica | 10 | 16:40
| Kilińskiego | 11 | 16:41
| Szarych Szeregów | 12 | 16:42c
| Wał Tarejwy | 13 | 16:43
| Żwirki i Wigury | 14 | 16:45
| Kolska | 15 | 16:47
| Józefa Bema | 16 | 16:48
| Rondo Kamińskiego | 17 | 16:49
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 41 min o 16:26 s
Sokółki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:26s
| Torowa | 2 | 16:28s
| Galeria nad Jeziorem | 3 | 16:30s
| Szymanowskiego | 4 | 16:31s
| Paderewskiego | 5 | 16:32s
| Paderewskiego | 6 | 16:33s
| Międzylesie | 7 | 16:35s
| Kleczewska | 8 | 16:36s
| Posada NŻ | 9 | 16:37s
| Posada NŻ | 10 | 16:39s
| Wola Łaszczowa NŻ | 11 | 16:40s
| Wola Łaszczowa NŻ | 12 | 16:41s
| Sokółki NŻ | 13 | 16:42s
| Sokółki-szkoła | 14 | 16:44s
| Sokółki-końcowy. |
|
|
|
za: 01:04 godz : min o 16:49 e
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:49e
| Torowa | 2 | 16:51e
| Szeligowskiego | 3 | 16:52e
| Zatorze | 4 | 16:53e
| Sąd Rejonowy | 5 | 16:55e
| Wiadukt Pokoju NŻ | 6 | 16:56e
| Spółdzielców | 7 | 16:58e
| Rondo Konińskich Cyklistów | 8 | 16:59e
| Szkoła Salezjańska NŻ | 9 | 17:00e
| Rolna | 10 | 17:00e
| Hiacyntowa | 11 | 17:03e
| Nowy Dwór | 12 | 17:04e
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:40 godz : min o 17:25 n
Kleczewska-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:25n
| Torowa | 2 | 17:27n
| Galeria nad Jeziorem | 3 | 17:29n
| Szymanowskiego | 4 | 17:30n
| Paderewskiego | 5 | 17:31n
| Paderewskiego | 6 | 17:32n
| Międzylesie | 7 | 17:34n
| Kleczewska-końcowy |
|
|
|
za: 02:19 godz : min o 18:04 e
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:04e
| Torowa | 2 | 18:04e
| Szeligowskiego | 3 | 18:06e
| Zatorze | 4 | 18:07e
| Sąd Rejonowy | 5 | 18:08e
| Wiadukt Pokoju NŻ | 6 | 18:10e
| Spółdzielców | 7 | 18:12e
| Rondo Konińskich Cyklistów | 8 | 18:13e
| Szkoła Salezjańska NŻ | 9 | 18:14e
| Rolna | 10 | 18:15e
| Hiacyntowa | 11 | 18:17e
| Nowy Dwór | 12 | 18:18e
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 02:40 godz : min o 18:25 w
Władzimirów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:25w
| Torowa | 2 | 18:27w
| Galeria nad Jeziorem | 3 | 18:29w
| Szymanowskiego | 4 | 18:30w
| Paderewskiego | 5 | 18:31w
| Paderewskiego | 6 | 18:32w
| Międzylesie | 7 | 18:34w
| Kleczewska | 8 | 18:35w
| Posada NŻ | 9 | 18:36w
| Posada NŻ | 10 | 18:37w
| Wola Łaszczowa NŻ | 11 | 18:39w
| Wieruszew NŻ | 12 | 18:40w
| Władzimirów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |