Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworzec PKP - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01 min o 13:45 d
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:45d
| Dworzec PKP | 2 | 13:47d
| ZS im. Kopernika | 3 | 13:49d
| Wiadukt Pokoju | 4 | 13:50d
| Wieniawskiego NŻ | 5 | 13:51d
| ROD Górnik NŻ | 6 | 13:52d
| Urząd Skarbowy | 7 | 13:53d
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 03 min o 13:47 t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:47t
| Dworzec PKP | 2 | 13:50t
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:52t
| Rondo Solidarności | 4 | 13:54t
| Targowisko Miejskie | 5 | 13:55t
| 11 Listopada | 6 | 13:56t
| Zakole | 7 | 13:57t
| Okólna | 8 | 13:58t
| Sosnowa | 9 | 14:00t
| Wyzwolenia | 10 | 14:02t
| Wyszyńskiego | 11 | 14:05t
| ZSGE | 12 | 14:07t
| Hala Rondo | 13 | 14:08t
| Aleje 1 Maja | 14 | 14:11t
| Dworzec PKP | 15 | 14:14t
| Dworcowa | 16 | 14:16t
| Trasa Warszawska | 17 | 14:18t
| Grunwaldzka | 18 | 14:19t
| Wał Tarejwy | 19 | 14:20t
| Żwirki i Wigury | 20 | 14:22t
| Kolska | 21 | 14:24t
| Józefa Bema | 22 | 14:25t
| Rondo Kamińskiego | 23 | 14:26t
| Szpital | 24 | 14:27t
| Szpitalna | 25 | 14:28t
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 10 min o 13:54
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:54
| Dworzec PKP | 2 | 13:57
| Aleje 1 Maja | 3 | 13:59
| Rondo Solidarności | 4 | 14:01
| Targowisko Miejskie | 5 | 14:02
| 11 Listopada | 6 | 14:03
| Zakole | 7 | 14:04
| Okólna | 8 | 14:05
| Sosnowa | 9 | 14:07
| Wyzwolenia | 10 | 14:09
| Wyszyńskiego | 11 | 14:12
| ZSGE | 12 | 14:14
| Hala Rondo | 13 | 14:15
| Aleje 1 Maja | 14 | 14:18
| Dworzec PKP | 15 | 14:21
| Dworcowa | 16 | 14:23
| Trasa Warszawska | 17 | 14:25
| Grunwaldzka | 18 | 14:26
| Wał Tarejwy | 19 | 14:28
| Bankowa NŻ | 20 | 14:30
| Park Chopina | 21 | 14:31
| Stadion MOSIR NŻ | 22 | 14:32b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 23 | 14:32
| Dmowskiego | 24 | 14:33b
| Nadrzeczna | 25 | 14:35
| M.Dąbrowskiej | 26 | 14:37
| Piłsudskiego | 27 | 14:38
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 17 min o 14:01 b
K.Biskupi-Żeromskiego-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:01b
| Dworzec PKP | 2 | 14:04b
| Aleje 1 Maja | 3 | 14:06b
| Rondo Solidarności | 4 | 14:08b
| Targowisko Miejskie | 5 | 14:09b
| 11 Listopada | 6 | 14:10b
| Wiadukt Przemysła II | 7 | 14:13b
| Torowa | 8 | 14:15b
| Galeria nad Jeziorem | 9 | 14:17b
| Szymanowskiego | 10 | 14:18b
| Paderewskiego | 11 | 14:19b
| Paderewskiego | 12 | 14:20b
| Międzylesie | 13 | 14:22b
| Kleczewska | 14 | 14:23b
| Posada NŻ | 15 | 14:24b
| Posada NŻ | 16 | 14:26b
| Wola Łaszczowa NŻ | 17 | 14:28b
| Wieruszew NŻ | 18 | 14:29b
| Władzimirów | 19 | 14:31b
| Władzimirów NŻ | 20 | 14:32b
| Bieniszew NŻ | 21 | 14:36b
| Kazimierz B. ul. Konińska NŻ | 22 | 14:38b
| Kazimierz B. - Pl. Wolności | 23 | 14:40b
| Kazimierz B. ul. 1 Maja NŻ | 24 | 14:42b
| K.Biskupi-Żeromskiego-końcowy. |
|
|
|
za: 19 min o 14:03
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:03
| Dworzec PKP | 2 | 14:06
| Aleje 1 Maja | 3 | 14:08
| Rondo Solidarności | 4 | 14:10
| Targowisko Miejskie | 5 | 14:11
| 11 Listopada | 6 | 14:12
| Zakole | 7 | 14:13
| Okólna | 8 | 14:14
| Sosnowa | 9 | 14:16
| Wyzwolenia | 10 | 14:18
| Wyszyńskiego | 11 | 14:20
| ZSGE | 12 | 14:22
| Hala Rondo | 13 | 14:23
| Aleje 1 Maja | 14 | 14:26
| Dworzec PKP | 15 | 14:29
| ZS im. Kopernika | 16 | 14:31
| Wiadukt Pokoju NŻ | 17 | 14:33
| Spółdzielców | 18 | 14:35
| Rondo Konińskich Cyklistów | 19 | 14:36
| Szkoła Salezjańska NŻ | 20 | 14:37
| Rolna | 21 | 14:38
| Hiacyntowa | 22 | 14:40
| Nowy Dwór | 23 | 14:41
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 19 min o 14:03 a
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:03a
| Dworzec PKP | 2 | 14:06a
| ZS im. Kopernika | 3 | 14:08a
| Wiadukt Pokoju NŻ | 4 | 14:10a
| Spółdzielców | 5 | 14:12a
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 14:13a
| Szkoła Salezjańska NŻ | 7 | 14:14a
| Rolna | 8 | 14:15a
| Hiacyntowa | 9 | 14:17a
| Nowy Dwór | 10 | 14:18a
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |