Najbliższe odjazdy
Przystanek: Glinka - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 15:44
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:44
| Glinka | 2 | 15:46
| Wyszyńskiego | 3 | 15:48
| ZSGE | 4 | 15:50
| Hala Rondo | 5 | 15:51
| Aleje 1 Maja | 6 | 15:54
| Dworzec PKP | 7 | 15:55
| ZUS | 8 | 15:57
| Spółdzielców | 9 | 15:59
| Rondo Konińskich Cyklistów | 10 | 16:00
| Szkoła Salezjańska NŻ | 11 | 16:00
| Rolna | 12 | 16:02
| Hiacyntowa | 13 | 16:03
| Konwaliowa | 14 | 16:04
| Stokowa NŻ | 15 | 16:04
| PWiK NŻ | 16 | 16:06
| Hurtowa NŻ | 17 | 16:07
| Ogrodowa NŻ | 18 | 16:08
| Dworcowa NŻ | 19 | 16:11
| Trasa Warszawska | 20 | 16:13
| Grunwaldzka | 21 | 16:14
| Wał Tarejwy | 22 | 16:16
| Bankowa NŻ | 23 | 16:18
| Park Chopina | 24 | 16:19
| Stadion MOSIR NŻ | 25 | 16:20
| Dmowskiego | 26 | 16:21
| M.Dąbrowskiej | 27 | 16:23
| Stefanii Esse NŻ | 28 | 16:24
| Parowa NŻ | 29 | 16:26
| Kolska | 30 | 16:27
| Cmentarz Kolska | 31 | 16:29
| Europejska NŻ | 32 | 16:30
| Piaskowa NŻ | 33 | 16:31
| Leszczynowa I NŻ | 34 | 16:33
| Brzeźno INŻ. | 35 | 16:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 36 | 16:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 37 | 16:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 26 min o 16:08
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:08
| Glinka | 2 | 16:10
| Sosnowa | 3 | 16:11
| Okólna | 4 | 16:13
| 11 Listopada | 5 | 16:15
| Przyjaźni | 6 | 16:17
| ZSGE | 7 | 16:19
| Hala Rondo | 8 | 16:20
| Aleje 1 Maja | 9 | 16:23
| Dworzec PKP | 10 | 16:26
| ZS im. Kopernika | 11 | 16:28
| Wiadukt Pokoju | 12 | 16:30
| Sąd Rejonowy | 13 | 16:31
| Zatorze | 14 | 16:32
| Szeligowskiego | 15 | 16:34
| Szymanowskiego | 16 | 16:35
| Paderewskiego | 17 | 16:36
| Paderewskiego NŻ | 18 | 16:37
| ROD Górnik NŻ | 19 | 16:38
| Urząd Skarbowy | 20 | 16:39
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 28 min o 16:10
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:10
| Glinka | 2 | 16:12
| Sosnowa | 3 | 16:13
| Okólna | 4 | 16:15
| 11 Listopada | 5 | 16:17
| Przyjaźni | 6 | 16:19
| ZSGE | 7 | 16:23
| Trasa Warszawska | 8 | 16:25
| Grunwaldzka | 9 | 16:26
| Wał Tarejwy | 10 | 16:27
| Żwirki i Wigury | 11 | 16:29
| Cmentarz Kolska | 12 | 16:32
| Solna NŻ | 13 | 16:33
| Pawłówek NŻ | 14 | 16:35
| Taczanowskiego NŻ | 15 | 16:37
| Józefa Bema | 16 | 16:40
| Parowa NŻ | 17 | 16:41
| Stefanii Esse NŻ | 18 | 16:43
| Zagórowska NŻ | 19 | 16:45
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 28 min o 16:10 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:10a
| Glinka | 2 | 16:12a
| Wyszyńskiego | 3 | 16:14a
| ZSGE | 4 | 16:16a
| Hala Rondo | 5 | 16:17a
| Aleje 1 Maja | 6 | 16:20a
| Dworzec PKP | 7 | 16:23a
| Dworcowa | 8 | 16:25a
| Trasa Warszawska | 9 | 16:27a
| Grunwaldzka | 10 | 16:28a
| Wał Tarejwy | 11 | 16:30a
| Bankowa NŻ | 12 | 16:32a
| Park Chopina | 13 | 16:33a
| Kościuszki | 14 | 16:36a
| Józefa Bema | 15 | 16:37a
| Rondo Kamińskiego | 16 | 16:38a
| Piłsudskiego | 17 | 16:41a
| Zagórowska NŻ | 18 | 16:43a
| Rumin Działki | 19 | 16:44a
| Rumin NŻ | 20 | 16:45a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 21 | 16:47a
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 36 min o 16:18 j
Janowice-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:18j
| Glinka | 2 | 16:19j
| Wyzwolenia | 3 | 16:21j
| 11 Listopada | 4 | 16:23j
| Przyjaźni | 5 | 16:25j
| ZSGE | 6 | 16:27j
| Hala Rondo | 7 | 16:28j
| Aleje 1 Maja | 8 | 16:31j
| Dworzec PKP | 9 | 16:34j
| Dworcowa | 10 | 16:36j
| Trasa Warszawska | 11 | 16:38j
| Grunwaldzka | 12 | 16:39j
| Wał Tarejwy | 13 | 16:40j
| Żwirki i Wigury | 14 | 16:43j
| Solna | 15 | 16:44j
| Gruntowa NŻ | 16 | 16:46j
| Świętojańska NŻ | 17 | 16:47j
| ROD im. Urbanowskiej | 18 | 16:49j
| Żychlin NŻ | 19 | 16:50j
| Żychlin I | 20 | 16:53j
| Janowice-końcowy. |
|
|
|
za: 39 min o 16:21 f;s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:21f;s
| Glinka | 2 | 16:23f;s
| Sosnowa | 3 | 16:24f;s
| Okólna | 4 | 16:26f;s
| 11 Listopada | 5 | 16:27f;s
| Targowisko Miejskie | 6 | 16:30f;s
| Leśna kier. Poznańska | 7 | 16:32f;s
| Wyspiańskiego | 8 | 16:34f;s
| Leśna - kier. Poznańska | 9 | 16:36f;s
| Torowa | 10 | 16:38f;s
| Szeligowskiego | 11 | 16:39f;s
| Zatorze | 12 | 16:40f;s
| Sąd Rejonowy | 13 | 16:43f;s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 14 | 16:45f;s
| Spółdzielców | 15 | 16:47f;s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 16 | 16:48f;s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 17 | 16:49f;s
| Rolna | 18 | 16:50f;s
| Hiacyntowa | 19 | 16:52f;s
| Nowy Dwór | 20 | 16:53f;s
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |