Najbliższe odjazdy
Przystanek: Cmentarz Parafialny - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21 min o 16:06
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:06
| Cmentarz Parafialny | 2 | 16:07
| Popiełuszki | 3 | 16:08
| Glinka | 4 | 16:10
| Sosnowa | 5 | 16:11
| Okólna | 6 | 16:13
| 11 Listopada | 7 | 16:15
| Przyjaźni | 8 | 16:17
| ZSGE | 9 | 16:19
| Hala Rondo | 10 | 16:20
| Aleje 1 Maja | 11 | 16:23
| Dworzec PKP | 12 | 16:26
| ZS im. Kopernika | 13 | 16:28
| Wiadukt Pokoju | 14 | 16:30
| Sąd Rejonowy | 15 | 16:31
| Zatorze | 16 | 16:32
| Szeligowskiego | 17 | 16:34
| Szymanowskiego | 18 | 16:35
| Paderewskiego | 19 | 16:36
| Paderewskiego NŻ | 20 | 16:37
| ROD Górnik NŻ | 21 | 16:38
| Urząd Skarbowy | 22 | 16:39
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 22 min o 16:07
Rumin Działki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:07
| Cmentarz Parafialny | 2 | 16:08
| Popiełuszki | 3 | 16:10
| Glinka | 4 | 16:12
| Sosnowa | 5 | 16:13
| Okólna | 6 | 16:15
| 11 Listopada | 7 | 16:17
| Przyjaźni | 8 | 16:19
| ZSGE | 9 | 16:23
| Trasa Warszawska | 10 | 16:25
| Grunwaldzka | 11 | 16:26
| Wał Tarejwy | 12 | 16:27
| Żwirki i Wigury | 13 | 16:29
| Cmentarz Kolska | 14 | 16:32
| Solna NŻ | 15 | 16:33
| Pawłówek NŻ | 16 | 16:35
| Taczanowskiego NŻ | 17 | 16:37
| Józefa Bema | 18 | 16:40
| Parowa NŻ | 19 | 16:41
| Stefanii Esse NŻ | 20 | 16:43
| Zagórowska NŻ | 21 | 16:45
| Rumin Działki-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 16:16 j
Janowice-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:16j
| Cmentarz Parafialny | 2 | 16:17j
| Popiełuszki | 3 | 16:18j
| Glinka | 4 | 16:19j
| Wyzwolenia | 5 | 16:21j
| 11 Listopada | 6 | 16:23j
| Przyjaźni | 7 | 16:25j
| ZSGE | 8 | 16:27j
| Hala Rondo | 9 | 16:28j
| Aleje 1 Maja | 10 | 16:31j
| Dworzec PKP | 11 | 16:34j
| Dworcowa | 12 | 16:36j
| Trasa Warszawska | 13 | 16:38j
| Grunwaldzka | 14 | 16:39j
| Wał Tarejwy | 15 | 16:40j
| Żwirki i Wigury | 16 | 16:43j
| Solna | 17 | 16:44j
| Gruntowa NŻ | 18 | 16:46j
| Świętojańska NŻ | 19 | 16:47j
| ROD im. Urbanowskiej | 20 | 16:49j
| Żychlin NŻ | 21 | 16:50j
| Żychlin I | 22 | 16:53j
| Janowice-końcowy. |
|
|
|
za: 56 min o 16:41
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:41
| Cmentarz Parafialny | 2 | 16:42
| Popiełuszki | 3 | 16:44
| Glinka | 4 | 16:46
| Wyszyńskiego | 5 | 16:48
| ZSGE | 6 | 16:50
| Hala Rondo | 7 | 16:51
| Aleje 1 Maja | 8 | 16:54
| Dworzec PKP | 9 | 16:55
| ZUS | 10 | 16:57
| Spółdzielców | 11 | 16:59
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 17:00
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 17:00
| Rolna | 14 | 17:02
| Hiacyntowa | 15 | 17:03
| Konwaliowa | 16 | 17:04
| Stokowa NŻ | 17 | 17:04
| PWiK NŻ | 18 | 17:06
| Hurtowa NŻ | 19 | 17:07
| Ogrodowa NŻ | 20 | 17:08
| Dworcowa NŻ | 21 | 17:11
| Trasa Warszawska | 22 | 17:13
| Grunwaldzka | 23 | 17:14
| Wał Tarejwy | 24 | 17:16
| Bankowa NŻ | 25 | 17:18
| Park Chopina | 26 | 17:19
| Stadion MOSIR NŻ | 27 | 17:20
| Dmowskiego | 28 | 17:21
| M.Dąbrowskiej | 29 | 17:23
| Stefanii Esse NŻ | 30 | 17:24
| Parowa NŻ | 31 | 17:26
| Kolska | 32 | 17:27
| Cmentarz Kolska | 33 | 17:29
| Europejska NŻ | 34 | 17:30
| Piaskowa NŻ | 35 | 17:31
| Leszczynowa I NŻ | 36 | 17:33
| Brzeźno INŻ. | 37 | 17:34
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 38 | 17:35
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 39 | 17:37
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 01:41 godz : min o 17:26
Zakładowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:26
| Cmentarz Parafialny | 2 | 17:27
| Popiełuszki | 3 | 17:28
| Glinka | 4 | 17:30
| Sosnowa | 5 | 17:31
| Okólna | 6 | 17:33
| 11 Listopada | 7 | 17:35
| Przyjaźni | 8 | 17:37
| ZSGE | 9 | 17:39
| Hala Rondo | 10 | 17:40
| Aleje 1 Maja | 11 | 17:42
| Dworzec PKP | 12 | 17:45
| ZS im. Kopernika | 13 | 17:47
| Wiadukt Pokoju | 14 | 17:49
| Sąd Rejonowy | 15 | 17:50
| Zatorze | 16 | 17:51
| Szeligowskiego | 17 | 17:53
| Szymanowskiego | 18 | 17:54
| Paderewskiego | 19 | 17:55
| Paderewskiego NŻ | 20 | 17:56
| ROD Górnik NŻ | 21 | 17:57
| Urząd Skarbowy | 22 | 17:58
| Zakładowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:56 godz : min o 17:41
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:41
| Cmentarz Parafialny | 2 | 17:42
| Popiełuszki | 3 | 17:43
| Glinka | 4 | 17:45
| Wyszyńskiego | 5 | 17:47
| ZSGE | 6 | 17:49
| Hala Rondo | 7 | 17:50
| Aleje 1 Maja | 8 | 17:52
| Dworzec PKP | 9 | 17:53
| ZUS | 10 | 17:54
| Spółdzielców | 11 | 17:56
| Rondo Konińskich Cyklistów | 12 | 17:57
| Szkoła Salezjańska NŻ | 13 | 17:58
| Rolna | 14 | 17:59
| Hiacyntowa | 15 | 18:00
| Konwaliowa | 16 | 18:00
| Stokowa NŻ | 17 | 18:02
| PWiK NŻ | 18 | 18:03
| Hurtowa NŻ | 19 | 18:04
| Ogrodowa NŻ | 20 | 18:04
| Dworcowa NŻ | 21 | 18:07
| Trasa Warszawska | 22 | 18:08
| Grunwaldzka | 23 | 18:10
| Wał Tarejwy | 24 | 18:12
| Bankowa NŻ | 25 | 18:14
| Park Chopina | 26 | 18:15
| Stadion MOSIR NŻ | 27 | 18:16
| Dmowskiego | 28 | 18:17
| M.Dąbrowskiej | 29 | 18:18
| Stefanii Esse NŻ | 30 | 18:19
| Parowa NŻ | 31 | 18:21
| Kolska | 32 | 18:22
| Cmentarz Kolska | 33 | 18:24
| Europejska NŻ | 34 | 18:25
| Piaskowa NŻ | 35 | 18:26
| Leszczynowa I NŻ | 36 | 18:28
| Brzeźno INŻ. | 37 | 18:29
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 38 | 18:30
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 39 | 18:32
| Brzeźno-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |