Najbliższe odjazdy
Przystanek: Sokółki NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 04:33 godz : min o 16:47
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:47
| Sokółki NŻ | 2 | 16:48
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 16:49
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 16:50
| Posada NŻ | 5 | 16:51
| Posada NŻ | 6 | 16:53
| Kleczewska | 7 | 16:54
| Międzylesie | 8 | 16:56
| Paderewskiego | 9 | 16:56
| Moniuszki NŻ | 10 | 16:57
| Szymanowskiego | 11 | 16:59
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 17:00
| Torowa | 13 | 17:04
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 17:04
| 11 Listopada | 15 | 17:06
| Targowisko Miejskie | 16 | 17:08
| Rondo Solidarności | 17 | 17:08
| Hala Rondo | 18 | 17:10
| Aleje 1 Maja | 19 | 17:13
| Dworzec PKP | 20 | 17:16
| Dworcowa | 21 | 17:18
| Trasa Warszawska | 22 | 17:20
| Grunwaldzka | 23 | 17:21
| Wał Tarejwy | 24 | 17:22
| Żwirki i Wigury | 25 | 17:24
| Kolska | 26 | 17:26
| Józefa Bema | 27 | 17:27
| Rondo Kamińskiego | 28 | 17:28
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 05:56 godz : min o 18:10
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:10
| Sokółki NŻ | 2 | 18:11
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 18:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 18:13
| Posada NŻ | 5 | 18:14
| Posada NŻ | 6 | 18:16
| Kleczewska | 7 | 18:17
| Międzylesie | 8 | 18:19
| Paderewskiego | 9 | 18:19
| Moniuszki NŻ | 10 | 18:20
| Szymanowskiego | 11 | 18:22
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 18:24
| Torowa | 13 | 18:26
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 18:27
| 11 Listopada | 15 | 18:28
| Targowisko Miejskie | 16 | 18:30
| Rondo Solidarności | 17 | 18:31
| Hala Rondo | 18 | 18:32
| Aleje 1 Maja | 19 | 18:34
| Dworzec PKP | 20 | 18:36
| Dworcowa | 21 | 18:38
| Trasa Warszawska | 22 | 18:40
| Grunwaldzka | 23 | 18:41
| Wał Tarejwy | 24 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 25 | 18:44
| Kolska | 26 | 18:46
| Józefa Bema | 27 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 28 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 09:06 godz : min o 21:20
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:20
| Sokółki NŻ | 2 | 21:21
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 21:22
| Wola Łaszczowa NŻ | 4 | 21:23
| Posada NŻ | 5 | 21:24
| Posada NŻ | 6 | 21:26
| Kleczewska | 7 | 21:27
| Międzylesie | 8 | 21:29
| Paderewskiego | 9 | 21:29
| Moniuszki NŻ | 10 | 21:30
| Szymanowskiego | 11 | 21:32
| Galeria nad Jeziorem | 12 | 21:34
| Torowa | 13 | 21:36
| Wiadukt Przemysła II | 14 | 21:37
| 11 Listopada | 15 | 21:38
| Targowisko Miejskie | 16 | 21:40
| Rondo Solidarności | 17 | 21:41
| Hala Rondo | 18 | 21:42
| Aleje 1 Maja | 19 | 21:44
| Dworzec PKP | 20 | 21:46
| Dworcowa | 21 | 21:48
| Trasa Warszawska | 22 | 21:50
| Grunwaldzka | 23 | 21:51
| Wał Tarejwy | 24 | 21:52
| Żwirki i Wigury | 25 | 21:54
| Kolska | 26 | 21:56
| Józefa Bema | 27 | 21:57
| Rondo Kamińskiego | 28 | 21:58
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |