Najbliższe odjazdy
Przystanek: Kleczewska - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05 min o 12:24
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:24
| Kleczewska | 2 | 12:25
| Międzylesie | 3 | 12:27
| Moniuszki NŻ | 4 | 12:27
| Paderewskiego | 5 | 12:28
| Szymanowskiego | 6 | 12:30
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 12:32
| Torowa | 8 | 12:34
| Wiadukt Przemysła II | 9 | 12:35
| 11 Listopada | 10 | 12:36
| Targowisko Miejskie | 11 | 12:38
| Rondo Solidarności | 12 | 12:39
| Hala Rondo | 13 | 12:40
| Aleje 1 Maja | 14 | 12:42
| Dworzec PKP | 15 | 12:45
| Dworcowa | 16 | 12:47
| Trasa Warszawska | 17 | 12:49
| Grunwaldzka | 18 | 12:50
| Wał Tarejwy | 19 | 12:51
| Żwirki i Wigury | 20 | 12:53
| Kolska | 21 | 12:55
| Józefa Bema | 22 | 12:56
| Rondo Kamińskiego | 23 | 12:57
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 53 min o 13:12
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:12
| Kleczewska | 2 | 13:13
| Międzylesie | 3 | 13:15
| Moniuszki NŻ | 4 | 13:15
| Paderewskiego | 5 | 13:16
| Szymanowskiego | 6 | 13:18
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 13:20
| Torowa | 8 | 13:23
| Wiadukt Przemysła II | 9 | 13:24
| 11 Listopada | 10 | 13:25
| Targowisko Miejskie | 11 | 13:27
| Rondo Solidarności | 12 | 13:28
| Hala Rondo | 13 | 13:29
| Aleje 1 Maja | 14 | 13:32
| Dworzec PKP | 15 | 13:35
| Dworcowa | 16 | 13:37
| Trasa Warszawska | 17 | 13:39
| Grunwaldzka | 18 | 13:40
| Wał Tarejwy | 19 | 13:41
| Żwirki i Wigury | 20 | 13:43
| Kolska | 21 | 13:45
| Józefa Bema | 22 | 13:46
| Rondo Kamińskiego | 23 | 13:47
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:53 godz : min o 14:12
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:12
| Kleczewska | 2 | 14:13
| Międzylesie | 3 | 14:15
| Moniuszki NŻ | 4 | 14:15
| Paderewskiego | 5 | 14:16
| Szymanowskiego | 6 | 14:18
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 14:20
| Torowa | 8 | 14:23
| Wiadukt Przemysła II | 9 | 14:24
| 11 Listopada | 10 | 14:25
| Targowisko Miejskie | 11 | 14:27
| Rondo Solidarności | 12 | 14:28
| Hala Rondo | 13 | 14:29
| Aleje 1 Maja | 14 | 14:32
| Dworzec PKP | 15 | 14:35
| Dworcowa | 16 | 14:37
| Trasa Warszawska | 17 | 14:39
| Grunwaldzka | 18 | 14:40
| Wał Tarejwy | 19 | 14:41
| Żwirki i Wigury | 20 | 14:43
| Kolska | 21 | 14:45
| Józefa Bema | 22 | 14:46
| Rondo Kamińskiego | 23 | 14:47
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:48 godz : min o 15:07
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:07
| Kleczewska | 2 | 15:08
| Międzylesie | 3 | 15:10
| Moniuszki NŻ | 4 | 15:10
| Paderewskiego | 5 | 15:11
| Szymanowskiego | 6 | 15:13
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 15:15
| Torowa | 8 | 15:18
| Wiadukt Przemysła II | 9 | 15:19
| 11 Listopada | 10 | 15:20
| Targowisko Miejskie | 11 | 15:22
| Rondo Solidarności | 12 | 15:23
| Hala Rondo | 13 | 15:24
| Aleje 1 Maja | 14 | 15:27
| Dworzec PKP | 15 | 15:30
| Dworcowa | 16 | 15:32
| Trasa Warszawska | 17 | 15:34
| Grunwaldzka | 18 | 15:35
| Wał Tarejwy | 19 | 15:36
| Żwirki i Wigury | 20 | 15:38
| Kolska | 21 | 15:40
| Józefa Bema | 22 | 15:41
| Rondo Kamińskiego | 23 | 15:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 03:54 godz : min o 16:13
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:13
| Kleczewska | 2 | 16:14
| Międzylesie | 3 | 16:16
| Moniuszki NŻ | 4 | 16:16
| Paderewskiego | 5 | 16:17
| Szymanowskiego | 6 | 16:19
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 16:21
| Torowa | 8 | 16:24
| Wiadukt Przemysła II | 9 | 16:25
| 11 Listopada | 10 | 16:26
| Targowisko Miejskie | 11 | 16:28
| Rondo Solidarności | 12 | 16:29
| Hala Rondo | 13 | 16:30
| Aleje 1 Maja | 14 | 16:33
| Dworzec PKP | 15 | 16:36
| Dworcowa | 16 | 16:38
| Trasa Warszawska | 17 | 16:40
| Grunwaldzka | 18 | 16:41
| Wał Tarejwy | 19 | 16:42
| Żwirki i Wigury | 20 | 16:44
| Kolska | 21 | 16:46
| Józefa Bema | 22 | 16:47
| Rondo Kamińskiego | 23 | 16:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 04:34 godz : min o 16:53
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:53
| Kleczewska | 2 | 16:54
| Międzylesie | 3 | 16:56
| Moniuszki NŻ | 4 | 16:56
| Paderewskiego | 5 | 16:57
| Szymanowskiego | 6 | 16:59
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 17:00
| Torowa | 8 | 17:04
| Wiadukt Przemysła II | 9 | 17:04
| 11 Listopada | 10 | 17:06
| Targowisko Miejskie | 11 | 17:08
| Rondo Solidarności | 12 | 17:08
| Hala Rondo | 13 | 17:10
| Aleje 1 Maja | 14 | 17:13
| Dworzec PKP | 15 | 17:16
| Dworcowa | 16 | 17:18
| Trasa Warszawska | 17 | 17:20
| Grunwaldzka | 18 | 17:21
| Wał Tarejwy | 19 | 17:22
| Żwirki i Wigury | 20 | 17:24
| Kolska | 21 | 17:26
| Józefa Bema | 22 | 17:27
| Rondo Kamińskiego | 23 | 17:28
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |