Najbliższe odjazdy
Przystanek: Międzylesie - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 11 min o 17:44
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:44
| Międzylesie | 2 | 17:46
| Paderewskiego | 3 | 17:46
| Moniuszki NŻ | 4 | 17:47
| Szymanowskiego | 5 | 17:49
| Galeria nad Jeziorem | 6 | 17:51
| Torowa | 7 | 17:54
| Wiadukt Przemysła II | 8 | 17:55
| 11 Listopada | 9 | 17:56
| Targowisko Miejskie | 10 | 17:58
| Rondo Solidarności | 11 | 17:59
| Hala Rondo | 12 | 18:00
| Aleje 1 Maja | 13 | 18:03
| Dworzec PKP | 14 | 18:06
| Dworcowa | 15 | 18:08
| Trasa Warszawska | 16 | 18:10
| Grunwaldzka | 17 | 18:11
| Wał Tarejwy | 18 | 18:12
| Żwirki i Wigury | 19 | 18:14
| Kolska | 20 | 18:16
| Józefa Bema | 21 | 18:17
| Rondo Kamińskiego | 22 | 18:18
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 44 min o 18:17
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:17
| Międzylesie | 2 | 18:19
| Paderewskiego | 3 | 18:19
| Moniuszki NŻ | 4 | 18:20
| Szymanowskiego | 5 | 18:22
| Galeria nad Jeziorem | 6 | 18:24
| Torowa | 7 | 18:26
| Wiadukt Przemysła II | 8 | 18:27
| 11 Listopada | 9 | 18:28
| Targowisko Miejskie | 10 | 18:30
| Rondo Solidarności | 11 | 18:31
| Hala Rondo | 12 | 18:32
| Aleje 1 Maja | 13 | 18:34
| Dworzec PKP | 14 | 18:36
| Dworcowa | 15 | 18:38
| Trasa Warszawska | 16 | 18:40
| Grunwaldzka | 17 | 18:41
| Wał Tarejwy | 18 | 18:42
| Żwirki i Wigury | 19 | 18:44
| Kolska | 20 | 18:46
| Józefa Bema | 21 | 18:47
| Rondo Kamińskiego | 22 | 18:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 19:17
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:17
| Międzylesie | 2 | 19:19
| Paderewskiego | 3 | 19:19
| Moniuszki NŻ | 4 | 19:20
| Szymanowskiego | 5 | 19:22
| Galeria nad Jeziorem | 6 | 19:24
| Torowa | 7 | 19:26
| Wiadukt Przemysła II | 8 | 19:27
| 11 Listopada | 9 | 19:28
| Targowisko Miejskie | 10 | 19:30
| Rondo Solidarności | 11 | 19:31
| Hala Rondo | 12 | 19:32
| Aleje 1 Maja | 13 | 19:34
| Dworzec PKP | 14 | 19:36
| Dworcowa | 15 | 19:38
| Trasa Warszawska | 16 | 19:40
| Grunwaldzka | 17 | 19:41
| Wał Tarejwy | 18 | 19:42
| Żwirki i Wigury | 19 | 19:44
| Kolska | 20 | 19:46
| Józefa Bema | 21 | 19:47
| Rondo Kamińskiego | 22 | 19:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 20:17
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:17
| Międzylesie | 2 | 20:19
| Paderewskiego | 3 | 20:19
| Moniuszki NŻ | 4 | 20:20
| Szymanowskiego | 5 | 20:22
| Galeria nad Jeziorem | 6 | 20:24
| Torowa | 7 | 20:26
| Wiadukt Przemysła II | 8 | 20:27
| 11 Listopada | 9 | 20:28
| Targowisko Miejskie | 10 | 20:30
| Rondo Solidarności | 11 | 20:31
| Hala Rondo | 12 | 20:32
| Aleje 1 Maja | 13 | 20:34
| Dworzec PKP | 14 | 20:36
| Dworcowa | 15 | 20:38
| Trasa Warszawska | 16 | 20:40
| Grunwaldzka | 17 | 20:41
| Wał Tarejwy | 18 | 20:42
| Żwirki i Wigury | 19 | 20:44
| Kolska | 20 | 20:46
| Józefa Bema | 21 | 20:47
| Rondo Kamińskiego | 22 | 20:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 03:44 godz : min o 21:17
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:17
| Międzylesie | 2 | 21:19
| Paderewskiego | 3 | 21:19
| Moniuszki NŻ | 4 | 21:20
| Szymanowskiego | 5 | 21:22
| Galeria nad Jeziorem | 6 | 21:24
| Torowa | 7 | 21:26
| Wiadukt Przemysła II | 8 | 21:27
| 11 Listopada | 9 | 21:28
| Targowisko Miejskie | 10 | 21:30
| Rondo Solidarności | 11 | 21:31
| Hala Rondo | 12 | 21:32
| Aleje 1 Maja | 13 | 21:34
| Dworzec PKP | 14 | 21:36
| Dworcowa | 15 | 21:38
| Trasa Warszawska | 16 | 21:40
| Grunwaldzka | 17 | 21:41
| Wał Tarejwy | 18 | 21:42
| Żwirki i Wigury | 19 | 21:44
| Kolska | 20 | 21:46
| Józefa Bema | 21 | 21:47
| Rondo Kamińskiego | 22 | 21:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |