Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leśna - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 26 min o 18:33 c
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:33c
| Leśna | 2 | 18:35c
| Wyspiańskiego | 3 | 18:37c
| Leśna | 4 | 18:40c
| Targowisko Miejskie | 5 | 18:41c
| 11 Listopada | 6 | 18:42c
| Zakole | 7 | 18:43c
| Okólna | 8 | 18:44c
| Sosnowa | 9 | 18:45c
| Wyzwolenia | 10 | 18:46c
| Glinka | 11 | 18:47c
| Popiełuszki | 12 | 18:48c
| Cmentarz Parafialny | 13 | 18:49c
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 18:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 18:38
| Leśna | 2 | 18:39
| Niesłusz | 3 | 18:40
| Gajowa NŻ | 4 | 18:41
| Marantów NŻ | 5 | 18:43
| Maliniec | 6 | 18:44
| Przemysłowa NŻ | 7 | 18:45
| Elektrownia Konin NŻ | 8 | 18:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 18:48
| Muzeum Okręgowe | 10 | 18:50
| Gosławice | 11 | 18:51
| Przystań Gosławice | 12 | 18:53
| Gaj NŻ | 13 | 18:54
| Pątnów | 14 | 18:55
| Ślesińska I | 15 | 18:56
| Ślesińska II NŻ | 16 | 18:58
| Łężyńska | 17 | 19:00
| Cmentarz Łężyn NŻ | 18 | 19:00
| Nowiny NŻ | 19 | 19:02
| Bernardynka NŻ | 20 | 19:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 01:18 godz : min o 19:25
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:25
| Leśna | 2 | 19:26
| Niesłusz | 3 | 19:27
| Gajowa NŻ | 4 | 19:28
| Marantów NŻ | 5 | 19:30
| Maliniec | 6 | 19:31
| Przemysłowa NŻ | 7 | 19:32
| Elektrownia Konin NŻ | 8 | 19:34
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 19:35
| Muzeum Okręgowe | 10 | 19:37
| Gosławice | 11 | 19:38
| Przystań Gosławice | 12 | 19:40
| Gaj NŻ | 13 | 19:41
| Pątnów | 14 | 19:42
| Pątnowska NŻ | 15 | 19:43
| Kazimierska NŻ | 16 | 19:45
| Elektrownia Pątnów | 17 | 19:47
| Kamienica I NŻ | 18 | 19:48
| Kamienica II NŻ | 19 | 19:49
| Kamienica III NŻ | 20 | 19:50
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 21 | 19:52
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 01:31 godz : min o 19:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:38
| Leśna | 2 | 19:39
| Niesłusz | 3 | 19:40
| Gajowa NŻ | 4 | 19:41
| Marantów NŻ | 5 | 19:43
| Maliniec | 6 | 19:44
| Przemysłowa NŻ | 7 | 19:45
| Elektrownia Konin NŻ | 8 | 19:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 19:48
| Muzeum Okręgowe | 10 | 19:50
| Gosławice | 11 | 19:51
| Przystań Gosławice | 12 | 19:53
| Gaj NŻ | 13 | 19:54
| Pątnów | 14 | 19:55
| Ślesińska I | 15 | 19:56
| Ślesińska II NŻ | 16 | 19:58
| Łężyńska | 17 | 20:00
| Cmentarz Łężyn NŻ | 18 | 20:00
| Nowiny NŻ | 19 | 20:02
| Bernardynka NŻ | 20 | 20:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 02:31 godz : min o 20:38
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 20:38
| Leśna | 2 | 20:39
| Niesłusz | 3 | 20:40
| Gajowa NŻ | 4 | 20:41
| Marantów NŻ | 5 | 20:43
| Maliniec | 6 | 20:44
| Przemysłowa NŻ | 7 | 20:45
| Elektrownia Konin NŻ | 8 | 20:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 9 | 20:48
| Muzeum Okręgowe | 10 | 20:50
| Gosławice | 11 | 20:51
| Przystań Gosławice | 12 | 20:53
| Gaj NŻ | 13 | 20:54
| Pątnów | 14 | 20:55
| Ślesińska I | 15 | 20:56
| Ślesińska II NŻ | 16 | 20:58
| Łężyńska | 17 | 21:00
| Cmentarz Łężyn NŻ | 18 | 21:00
| Nowiny NŻ | 19 | 21:02
| Bernardynka NŻ | 20 | 21:03
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 03:10 godz : min o 21:17 h
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 21:17h
| Leśna | 2 | 21:18h
| Niesłusz | 3 | 21:19h
| Gajowa NŻ | 4 | 21:20h
| Marantów NŻ | 5 | 21:23
| Huta | 6 | 21:26
| Maliniec | 7 | 21:27
| Przemysłowa NŻ | 8 | 21:28
| Elektrownia Konin NŻ | 9 | 21:30
| Jędrzejewskiego NŻ | 10 | 21:31
| Muzeum Okręgowe | 11 | 21:33
| Gosławice | 12 | 21:34
| Przystań Gosławice | 13 | 21:36
| Gaj NŻ | 14 | 21:37
| Pątnów | 15 | 21:38
| Pątnowska NŻ | 16 | 21:39
| Kazimierska NŻ | 17 | 21:41
| Elektrownia Pątnów | 18 | 21:43
| Kamienica I NŻ | 19 | 21:44
| Kamienica II NŻ | 20 | 21:45
| Kamienica III NŻ | 21 | 21:46
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 22 | 21:48
| Janów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |