Najbliższe odjazdy
Przystanek: Marantów NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 21 min o 22:29
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:29
| Marantów NŻ | 2 | 22:30
| Niesłusz | 3 | 22:31
| Leśna | 4 | 22:34
| Targowisko Miejskie | 5 | 22:35
| 11 Listopada | 6 | 22:36
| Zakole | 7 | 22:37
| Okólna | 8 | 22:38
| Sosnowa | 9 | 22:39
| Wyzwolenia | 10 | 22:40
| Wyszyńskiego | 11 | 22:41
| ZSGE | 12 | 22:42
| Hala Rondo | 13 | 22:43
| Aleje 1 Maja | 14 | 22:45
| Dworzec PKP | 15 | 22:46
| ZUS | 16 | 22:47
| Spółdzielców | 17 | 22:49
| Rondo Konińskich Cyklistów | 18 | 22:50
| Szkoła Salezjańska NŻ | 19 | 22:51
| Rolna | 20 | 22:52
| Hiacyntowa | 21 | 22:54
| Nowy Dwór | 22 | 22:55
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 22:31
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:31
| Marantów NŻ | 2 | 22:32
| Niesłusz | 3 | 22:33
| Leśna | 4 | 22:35
| Rondo Solidarności | 5 | 22:36
| Hala Rondo | 6 | 22:37
| Aleje 1 Maja | 7 | 22:39
| Dworzec PKP | 8 | 22:41
| Dworcowa | 9 | 22:43
| Trasa Warszawska | 10 | 22:45
| Grunwaldzka | 11 | 22:46
| Wał Tarejwy | 12 | 22:47
| Żwirki i Wigury | 13 | 22:49
| Kolska | 14 | 22:51
| Józefa Bema | 15 | 22:52
| Rondo Kamińskiego | 16 | 22:53
| Szpital | 17 | 22:54
| Szpitalna | 18 | 22:55
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 22:31
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 22:31
| Marantów NŻ | 2 | 22:32
| Niesłusz | 3 | 22:33
| Leśna | 4 | 22:35
| Torowa | 5 | 22:36
| Szeligowskiego | 6 | 22:37
| Zatorze | 7 | 22:38
| Sąd Rejonowy | 8 | 22:41
| Rondo Miast Partnerskich | 9 | 22:44
| Nadrzeczna | 10 | 22:45
| Dmowskiego | 11 | 22:46
| Stadion MOSIR NŻ | 12 | 22:47
| Staszica | 13 | 22:48
| Kilińskiego | 14 | 22:49
| Szarych Szeregów | 15 | 22:50c
| Wał Tarejwy | 16 | 22:51
| Żwirki i Wigury | 17 | 22:53
| Kolska | 18 | 22:55
| Józefa Bema | 19 | 22:56
| Rondo Kamińskiego | 20 | 22:57
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:12 godz : min o 23:20 g
Grunwaldzka-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 23:20g
| Marantów NŻ | 2 | 23:21g
| Niesłusz | 3 | 23:22g
| Leśna | 4 | 23:24g
| Rondo Solidarności | 5 | 23:25g
| Hala Rondo | 6 | 23:26g
| Aleje 1 Maja | 7 | 23:28g
| Dworzec PKP | 8 | 23:30g
| Dworcowa | 9 | 23:32g
| Trasa Warszawska | 10 | 23:34g
| Grunwaldzka-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |