Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bernardynka NŻ - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 38 min o 14:31
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:31
| Bernardynka NŻ | 2 | 14:32
| Nowiny NŻ | 3 | 14:33
| Cmentarz Łężyn NŻ | 4 | 14:35
| Łężyńska | 5 | 14:37
| Ślesińska II NŻ | 6 | 14:38
| Ślesińska I | 7 | 14:39
| Pątnów | 8 | 14:40
| Gaj NŻ | 9 | 14:42
| Przystań Gosławice | 10 | 14:44
| Gosławice | 11 | 14:46
| Muzeum Okręgowe | 12 | 14:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 14:49
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 14:50
| Przemysłowa NŻ | 15 | 14:51
| Maliniec | 16 | 14:53
| Marantów NŻ | 17 | 14:55
| Niesłusz | 18 | 14:57
| Leśna | 19 | 15:00
| Rondo Solidarności | 20 | 15:01
| Hala Rondo | 21 | 15:02
| Aleje 1 Maja | 22 | 15:05
| Dworzec PKP | 23 | 15:08
| Dworcowa | 24 | 15:10
| Trasa Warszawska | 25 | 15:12
| Grunwaldzka | 26 | 15:13
| Wał Tarejwy | 27 | 15:14
| Żwirki i Wigury | 28 | 15:16
| Kolska | 29 | 15:18
| Józefa Bema | 30 | 15:19
| Rondo Kamińskiego | 31 | 15:20
| Szpital | 32 | 15:21
| Szpitalna | 33 | 15:23
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:08 godz : min o 15:01
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:01
| Bernardynka NŻ | 2 | 15:02
| Nowiny NŻ | 3 | 15:03
| Cmentarz Łężyn NŻ | 4 | 15:05
| Łężyńska | 5 | 15:07
| Ślesińska II NŻ | 6 | 15:08
| Ślesińska I | 7 | 15:09
| Pątnów | 8 | 15:10
| Gaj NŻ | 9 | 15:12
| Przystań Gosławice | 10 | 15:14
| Gosławice | 11 | 15:16
| Muzeum Okręgowe | 12 | 15:17
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 15:19
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 15:20
| Przemysłowa NŻ | 15 | 15:21
| Maliniec | 16 | 15:23
| Marantów NŻ | 17 | 15:25
| Niesłusz | 18 | 15:27
| Leśna | 19 | 15:30
| Rondo Solidarności | 20 | 15:31
| Hala Rondo | 21 | 15:32
| Aleje 1 Maja | 22 | 15:35
| Dworzec PKP | 23 | 15:38
| Dworcowa | 24 | 15:40
| Trasa Warszawska | 25 | 15:42
| Grunwaldzka | 26 | 15:43
| Wał Tarejwy | 27 | 15:44
| Żwirki i Wigury | 28 | 15:46
| Kolska | 29 | 15:48
| Józefa Bema | 30 | 15:49
| Rondo Kamińskiego | 31 | 15:50
| Szpital | 32 | 15:51
| Szpitalna | 33 | 15:53
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:38 godz : min o 15:31
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:31
| Bernardynka NŻ | 2 | 15:32
| Nowiny NŻ | 3 | 15:33
| Cmentarz Łężyn NŻ | 4 | 15:35
| Łężyńska | 5 | 15:37
| Ślesińska II NŻ | 6 | 15:38
| Ślesińska I | 7 | 15:39
| Pątnów | 8 | 15:40
| Gaj NŻ | 9 | 15:42
| Przystań Gosławice | 10 | 15:44
| Gosławice | 11 | 15:46
| Muzeum Okręgowe | 12 | 15:47
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 15:49
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 15:50
| Przemysłowa NŻ | 15 | 15:51
| Maliniec | 16 | 15:53
| Marantów NŻ | 17 | 15:55
| Niesłusz | 18 | 15:57
| Leśna | 19 | 16:00
| Rondo Solidarności | 20 | 16:00
| Hala Rondo | 21 | 16:02
| Aleje 1 Maja | 22 | 16:04
| Dworzec PKP | 23 | 16:08
| Dworcowa | 24 | 16:10
| Trasa Warszawska | 25 | 16:12
| Grunwaldzka | 26 | 16:13
| Wał Tarejwy | 27 | 16:14
| Żwirki i Wigury | 28 | 16:16
| Kolska | 29 | 16:18
| Józefa Bema | 30 | 16:19
| Rondo Kamińskiego | 31 | 16:20
| Szpital | 32 | 16:21
| Szpitalna | 33 | 16:23
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 02:07 godz : min o 16:00 h
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:00h
| Bernardynka NŻ | 2 | 16:02h
| Nowiny NŻ | 3 | 16:03h
| Cmentarz Łężyn NŻ | 4 | 16:04h
| Łężyńska | 5 | 16:07h
| Ślesińska II NŻ | 6 | 16:08h
| Ślesińska I | 7 | 16:08h
| Pątnów | 8 | 16:10h
| Gaj NŻ | 9 | 16:12h
| Przystań Gosławice | 10 | 16:14h
| Gosławice | 11 | 16:16h
| Muzeum Okręgowe | 12 | 16:17h
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 16:19h
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 16:20h
| Przemysłowa NŻ | 15 | 16:21h
| Maliniec | 16 | 16:24
| Huta | 17 | 16:27
| Marantów NŻ | 18 | 16:29
| Niesłusz | 19 | 16:31
| Leśna | 20 | 16:34
| Rondo Solidarności | 21 | 16:35
| Hala Rondo | 22 | 16:36
| Aleje 1 Maja | 23 | 16:39
| Dworzec PKP | 24 | 16:42
| Dworcowa | 25 | 16:44
| Trasa Warszawska | 26 | 16:46
| Grunwaldzka | 27 | 16:47
| Wał Tarejwy | 28 | 16:48
| Żwirki i Wigury | 29 | 16:50
| Kolska | 30 | 16:52
| Józefa Bema | 31 | 16:53
| Rondo Kamińskiego | 32 | 16:54
| Szpital | 33 | 16:55
| Szpitalna | 34 | 16:57
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 02:43 godz : min o 16:36
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:36
| Bernardynka NŻ | 2 | 16:37
| Nowiny NŻ | 3 | 16:38
| Cmentarz Łężyn NŻ | 4 | 16:40
| Łężyńska | 5 | 16:42
| Ślesińska II NŻ | 6 | 16:43
| Ślesińska I | 7 | 16:44
| Pątnów | 8 | 16:45
| Gaj NŻ | 9 | 16:47
| Przystań Gosławice | 10 | 16:48
| Gosławice | 11 | 16:50
| Muzeum Okręgowe | 12 | 16:51
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 16:53
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 16:54
| Przemysłowa NŻ | 15 | 16:55
| Maliniec | 16 | 16:57
| Marantów NŻ | 17 | 16:59
| Niesłusz | 18 | 17:00
| Leśna | 19 | 17:04
| Rondo Solidarności | 20 | 17:04
| Hala Rondo | 21 | 17:06
| Aleje 1 Maja | 22 | 17:08
| Dworzec PKP | 23 | 17:11
| Dworcowa | 24 | 17:13
| Trasa Warszawska | 25 | 17:15
| Grunwaldzka | 26 | 17:16
| Wał Tarejwy | 27 | 17:17
| Żwirki i Wigury | 28 | 17:19
| Kolska | 29 | 17:21
| Józefa Bema | 30 | 17:22
| Rondo Kamińskiego | 31 | 17:23
| Szpital | 32 | 17:24
| Szpitalna | 33 | 17:25
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 03:13 godz : min o 17:06
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:06
| Bernardynka NŻ | 2 | 17:07
| Nowiny NŻ | 3 | 17:08
| Cmentarz Łężyn NŻ | 4 | 17:10
| Łężyńska | 5 | 17:12
| Ślesińska II NŻ | 6 | 17:13
| Ślesińska I | 7 | 17:14
| Pątnów | 8 | 17:15
| Gaj NŻ | 9 | 17:17
| Przystań Gosławice | 10 | 17:18
| Gosławice | 11 | 17:20
| Muzeum Okręgowe | 12 | 17:21
| Jędrzejewskiego NŻ | 13 | 17:23
| Elektrownia Konin NŻ | 14 | 17:24
| Przemysłowa NŻ | 15 | 17:25
| Maliniec | 16 | 17:27
| Marantów NŻ | 17 | 17:29
| Niesłusz | 18 | 17:31
| Leśna | 19 | 17:34
| Rondo Solidarności | 20 | 17:35
| Hala Rondo | 21 | 17:36
| Aleje 1 Maja | 22 | 17:38
| Dworzec PKP | 23 | 17:41
| Dworcowa | 24 | 17:43
| Trasa Warszawska | 25 | 17:45
| Grunwaldzka | 26 | 17:46
| Wał Tarejwy | 27 | 17:47
| Żwirki i Wigury | 28 | 17:49
| Kolska | 29 | 17:51
| Józefa Bema | 30 | 17:52
| Rondo Kamińskiego | 31 | 17:53
| Szpital | 32 | 17:54
| Szpitalna | 33 | 17:55
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |